Aşk-ı Memnu Kanal D

bu dizi zaten en çok behülle cemileye yaradı delikafadulden :roflol::roflol::roflol::roflol:
cemile bu kadar değişime rağmen behlüle yem olamadı yazık oldu o bakımlara sempatiksalakcinni :roflol::roflol::roflol::roflol:

Azelya nabin kız ne zamandır gözükmüyordun delikafadulden
bugün izin günün değil mi senin olumunekankayizsmile

Wuuuu bebeğim hafızana kocaman tebrik koyuyorum delikafaduldendelikafadulden
Normalde çarşambaydı, sıkı bir pazarlık sonucu pazara aldırdım iznimi :lepi:
Napim, Aşkı memnuyu bekliyom son 32 saat felan kaldı kafamçokkarıştı kendimi ayrıca losta verdim, ama sawyer Bitterimin yerini tutmuyor :KK1:

Wuuuu bebeğim hafızana kocaman tebrik koyuyorum delikafaduldendelikafadulden
Normalde çarşambaydı, sıkı bir pazarlık sonucu pazara aldırdım iznimi :lepi:
Napim, Aşkı memnuyu bekliyom son 32 saat felan kaldı kafamçokkarıştı kendimi ayrıca losta verdim, ama sawyer Bitterimin yerini tutmuyor :KK1:
günlük sağolsun sırnaşık şeysırnaşık şey
eşinle aynı gün izinli olmana sevindim canım olumunekankayizsmile

sorma kaç haftadır yarını bekliyorus delikafadulden
ne zamandır ekşın yok hep son bölüme attılar, doya doya izlesek bari :dance:

sende yorum yaparak sende bilmis oluyosun adi ustunde yorum yapmak bilmislik deil bilgi paylasmak yoruma sunmaktir arkadasim onu goz alamayan paylasim yapmayacak ozaman paylasim yapan arkadasimiz sahsina bir lafimiz olmadi iyi okuyun yazdiklarimizi yargilamadan once

arkadaslar anlamakta bır problem yasıyosunuz galıba ne dersınız???
burası bır paylaşım sıtesı tabıkı paylaşçaksınız yada paylaşçak buraya kadar bır problem yok..
fakat yapılan paylaşımlara sert dılle eleştırı yok öle degıl yok şöleeee bunlara sınır oluyorum konu paylaşım degıl verılen tapkıler anlaşıldımı??????????????????

arkadaslar anlamakta bır problem yasıyosunuz galıba ne dersınız???
burası bır paylaşım sıtesı tabıkı paylaşçaksınız yada paylaşçak buraya kadar bır problem yok..
fakat yapılan paylaşımlara sert dılle eleştırı yok öle degıl yok şöleeee bunlara sınır oluyorum konu paylaşım degıl verılen tapkıler anlaşıldımı??????????????????

nerde sert dille elestri yapan bi sen takili kalmissin paylasimi yapan arkadasla bi sorun yokki hem kimsenin avukata ihtiyaci yok ki yargilama yapmiyoruz burda dizi tartisiyoruz

Yok 1 değil kız
şafak:doğan güneş artık :roflol:
aöf sınav sonuçlarını açıklamadılar
perş bekle bekle gelmiyor
ay iki taraftan da çatlıcam ben alsanaalsanasmile

37377_137094792968387_100000036027777_363937_8021116_n.jpg

ya bu fotoyu görünce içim bi garip oluyo yaaa
kadına gıcığım ama üzülüyorum da yaaa:sinifsinif:
hiç profesyonel değilsin mina :roflol:

Yok 1 değil kız
şafak:doğan güneş artık :roflol:
aöf sınav sonuçlarını açıklamadılar
perş bekle bekle gelmiyor
ay iki taraftan da çatlıcam ben alsanaalsanasmile

37377_137094792968387_100000036027777_363937_8021116_n.jpg

ya bu fotoyu görünce içim bi garip oluyo yaaa
kadına gıcığım ama üzülüyorum da yaaa:sinifsinif:
hiç profesyonel değilsin mina :roflol:

Ednan'ın sıfata gel sempatiksalakcinni Tam hapşurcakmıydı acaba öle durmuş ha ha haap :2:

bu dizi en çok cemileye değilde bihtere yaradı bölüm başına 30 bin lira artı behlül gibi bi yavru ahh ahh şu beren ne şanslı kız :roflol:

Lan öyle iştahla anlatıyonuz ki şu mereti, izleyesim geldi hasempatiksalakcinni

final bölümü izleyen izlemeyen herkesin dikkatini çekiyor tabi.. kaydirigubbakcemile3
dikkatimi çekti son zamanlarda herkeste sempatiksalakcinni smilesi ni kullanır oldu fazlasıyla.. yada bana öyle geldi bilmiyorum aman neyse işte.. :eek:

X