Aşk-ı Memnu Kanal D

Wuuuu bebeğim hafızana kocaman tebrik koyuyorum delikafaduldendelikafadulden
Normalde çarşambaydı, sıkı bir pazarlık sonucu pazara aldırdım iznimi :lepi:
Napim, Aşkı memnuyu bekliyom son 32 saat felan kaldı kafamçokkarıştı kendimi ayrıca losta verdim, ama sawyer Bitterimin yerini tutmuyor

günlük sağolsun sırnaşık şeysırnaşık şey
eşinle aynı gün izinli olmana sevindim canım olumunekankayizsmile

sorma kaç haftadır yarını bekliyorus delikafadulden
ne zamandır ekşın yok hep son bölüme attılar, doya doya izlesek bari :dance:

arkadaslar anlamakta bır problem yasıyosunuz galıba ne dersınız???
burası bır paylaşım sıtesı tabıkı paylaşçaksınız yada paylaşçak buraya kadar bır problem yok..
fakat yapılan paylaşımlara sert dılle eleştırı yok öle degıl yok şöleeee bunlara sınır oluyorum konu paylaşım degıl verılen tapkıler anlaşıldımı??????????????????

nerde sert dille elestri yapan bi sen takili kalmissin paylasimi yapan arkadasla bi sorun yokki hem kimsenin avukata ihtiyaci yok ki yargilama yapmiyoruz burda dizi tartisiyoruz

Yok 1 değil kız
şafak:doğan güneş artık :roflol:
aöf sınav sonuçlarını açıklamadılar
perş bekle bekle gelmiyor
ay iki taraftan da çatlıcam ben alsanaalsanasmile

ya bu fotoyu görünce içim bi garip oluyo yaaa
kadına gıcığım ama üzülüyorum da yaaa:sinifsinif:
hiç profesyonel değilsin mina :roflol:

Ednan'ın sıfata gel sempatiksalakcinni Tam hapşurcakmıydı acaba öle durmuş ha ha haap :2:

bu dizi en çok cemileye değilde bihtere yaradı bölüm başına 30 bin lira artı behlül gibi bi yavru ahh ahh şu beren ne şanslı kız :roflol:

Lan öyle iştahla anlatıyonuz ki şu mereti, izleyesim geldi hasempatiksalakcinni

final bölümü izleyen izlemeyen herkesin dikkatini çekiyor tabi.. kaydirigubbakcemile3
dikkatimi çekti son zamanlarda herkeste sempatiksalakcinni smilesi ni kullanır oldu fazlasıyla.. yada bana öyle geldi bilmiyorum aman neyse işte..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…