Aşk-ı Memnu Kanal D

e öteki tarafa abdestsiz gitmesin kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bihteri bitim kadar sevmediğim halde resimleri görünce içim bi tuhaf oldu yaa.
saf mıyım neyimbilmiyorumkismile

tövbe tövbeee vallahi bizim elimizdenden gözümüzdende birşey kacmıyor hani delikafadulden

ayy kızlar şu kalbinin üstündeki şeyi görünce çok fena oldum yahu üzülücem belkide ağlıcam bihter için galiba ayyy çok sabırsızlanıyorum yaaaa perşembe gelllllllllllllllllllllllll

son ıkı gun fınalee.bıhterın cenazesını gosterdıklerını gısterdıklerıne gore.ılerlemıs hallerınden bıseler gostercekler sanırım.

hadı bakalım hayırlısı:) suprız deyıp bıhter adnandoner behlulde nohalle evlenır bırerde cocuk yaparlar bızıde delı ederler

şeytan azapta gerek demişimdir bihter için..
kan torbası fotolarından da hiç etkilenmedim..:umursamaz:
banane..:umursamaz: bulsun belasını..ölsün, gebersin:içelim:,hiç te üzülmiycem.:sm_cool:.:umursamaz:
Zillilik yapmasaymış.guclubacismile:1closedeyes::1rolleyes:.:jeyyar:

bihter bir türlü kalbine söz geçiremediği için kalbine sıkacak,böylesi kalbinden yani daha hoş ve daha anlamlı bence

vereliniortak cok haklisin, dizinin basindan beri ayni seyi dusunuyordum ben de..
atesle barut misali, adnan onun babasi gibi behlul ise, benim kocacimdan iyi olmasin ama malum yani, bihter desen podyumda mi evde mi belli degil..
hayir bi sosyallikleri de yok nedir o kadar abarti! bi dernek lafidir gidiyo bi faaliyetlerini de goremedik alsanaalsanasmile

:roflol::roflol::roflol:kaydirigubbakcemile3:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…