Aşk-ı Memnu Kanal D

kendi cenazesini izlemek kaç kişiye nasip olur :roflol::roflol:
çatlak karı sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

salak kaydirigubbakcemile3
36113_129594497072450_105955402769693_203627_4033342_n.jpg

bunun üzerindeki anlamsiz seylerde ne böyle ya cözemedim
aklinca sirinlikmi yapiyo bu

Son düzenleme:
ay ne kötü yaaa salak behlül için değermi hiç valla üzüldüm kızlar ya ıyyy tüylerim tiken tiken oldu valla cenazesini görünce gençken ne kötü yahu

kızlar bir sitede okudum şimdi zincirlikuyuda çekilmiş cenaze bölümü sadece firdo ve peyker varmış hain behlül ve ednan yokmuş ne acı adi behlül

HALıD Ziya Uşaklıgil’in Türk edebiyatının klasikleri arasındaki eserinden uyarlanan, Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi “Aşk-ı Memnu”, yarın akşam yayınlanacak son bölümüyle ekrana veda edecek.

Başrollerini Selçuk Yöntem, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Hazal Kaya ve Nebahat Çehre’nin paylaştığı dizinin merakla beklenen final bölümünde olaylar, ihaneti açığa çıkarmaya kararlı olan Matmazel’in Adnan Bey’le görüşmesinden 24 saat önce başlayacak.

ışte son bölümün özeti: Behlül, düğününden bir gün önce Bihter’le koruda buluşur. Aynı dakikalarda Matmazel, Beşir’in sağlık durumunun kötüleştiğini haber almış ve onu gizlice ziyaret etmek için korunun sokağa açılan kapısına gelmiştir. Taksiden indiğinde, Behlül’ün arabasını fark eder. Behlül’ün düğünden önceki haftayı yeni teknesinde geçirdiğini bildiği için şüphelenir, koruya adım attığı anda da Behlül ve Bihter’i görür. Bu andan itibaren herkesin hayatında dönüm noktası olacak bir süreç başlar...

HERKESı DERıNDEN ETKıLEYECEK

Bloomberg TV’de yayınlanan “Devre Arası”programına konuk olan Beren Saat, final bölümünün beklenenin aksine canlı yayınlanmayacağını söyledi. Finaldeki sürprizleri açıklamaktan kaçınan ünlü oyuncu, “Herkesi derinden etkileyecek bir bölüm olacak” dedi.

Kelebek'ten alıntıdır.

Demek ki Matmazel mezarlığa geldiğinde herşeyi kendi gözleriyle görmüş olarak Adnan Bey'in karşısına çıkmış... :gitme: Şimdi daha çok heyecan bastı.. mafoldumben
Nasıl dayanıcam 2 gün 1 gece daha... Ben galiba bitmesine çoooook üzülüyorum :nazar:

bihter ölmesin yaa :sinifsinif:

birde senaristler dizinin sonunu farklı çekiyorlarmış bu nette gezen fotolar yanıltmaca olabilir :hulya:

Kızlarrrrrr..
Sağlam bir kaynaktan duyduğuma göre
Finalde olucaklar şöyle:
Bihter ve Behlül son kez Behlülün odasında konuşmak için buluşurlar..Bihterin elinde silah vardır..Adnan eve gelir odaya girmek ister fakat kapı kilitlidir..Kapıyı kırar içeri girer..Bihtere hiç bakmaz Behlüle ise sen benim oğlum gibiydin gibisinden laflar sölüyormuş..Ve Bihter bummmm...Behlülün odasında intihar ediyormuş..O sırada yaşananları merdivenlerde dinleyen Nihal üstünde gelinliğiyle koşarak kaçar.(Fragmandada görülüyor zaten) Firdevs felç geçiriyormuş..Cenazede Çetin Firdevse hiç bakmıyormuş..Ve kaçınılmaz son Behlül kaçıyor,Nihal hastanelere düşüyormuş...

Son düzenleme:
bence kesinlik le romandaki gibi bitmedi.
her ne kadar bu son biliniyor olsada izleyiciyi derinden etkileyecek uzun süre etkisinden çıkılmayacak ve unutulmayacak böle bi son dur.
ne behlülle bihterin kaçması ne nihalin vurulması çok havada kalır.
behlülün açıp apayalnız kalması bile çok trajik olacak

X