Aşk-ı Memnu Kanal D

önceki sayfalarda bıçak diyen oldu ama değil bence.. daha uzun ve beyaz bişey ama bişeye benzetemedim ben..

ben adnan da bi suç bulamıyorum.
sonuçta karısı seviyor.
gözüyle gördüğü bir şey yok.
kadın olarak her iftirada kocalar kadınlarını boşamalımı yani.
adam başlarda iftira olduğunu düşünmekte haklı.ama sonradan kendiside alttan alttan gerçekleri öğrenmeye çalıştı

eçen yazılmıştı bihterin cenazesinin çekimi yapıldı diye . demekki verecekler

Yoo ben ifttiralara bakıp boşamalı falan demedim,

Karısı seviyo tamam da,baştan ikisini aynı ortamda tutmayacaktı,

Mantıklı bi insan,bir koca, genç güzel ve evde yarı çıplak gezen karısıyla,ne olduğu belli azılı bi çapkın olan yeğenini aynı evde bulundurmaz...

Haksız mıyım ama,Türkiyede böyle yapan biri var mıdır,tamam bu senaryo,dizi ama

mantıksız mı yani?

yok sessiz fragmanıyıdı yok sesli fragmanıydı perşembe gecesiydi falan iyi oyalıyordu beni .
canımız sıkılacak bitince. ama bitmeside gerekirdi.
daha kaç ıyl daha oyalayabilirlerdiki ortaya çıktı çıkacak diye

haklsın canım öyle dedin demedim zaten.

ben genel olarak hani diyorlar ya adnan ne safsın diye onu çok doğru bulmuyorum.

mesela nihalde tamam gıck mıcık ama mesela evlenmesine haftalar kalmış herkes behlülle ilgili imalarda bulunuyor. ya adam gibi söyleyin yada susun.evlenme arifesin de hangi

kıza söylense bunlar tabiki sinirlenir.

matmezeli kovdu ayıp etti ama biri benim nişanlıma gidip onunla evlenme dese ben de aynı tepkiyi veririm.

haklisiniz yalniz bihter eve ilk geldiginde zaten behlulu sepetlemistiaklinialirimsmileamcasiyla evlilik hakkinda konusuyorlaken bihter dinlemisti onlari ve ardindan evi terk etmisti behlul elifin yanina gitmisti.cocuklar uzulunce ve bihterde gozunu behlule dikince behlulu tekrar evde kalmasi icin ikna etmislerdi.sempatiksalakcinniilk basta behlul bihterden nefret ediyordu eve geldigi ilk gunden anlamisti aslinda basina corap orecegini ama uckurunun kurbani oldu iste sinsi bihter herkesi kandirdi parmaginda oynattikötükedihüsohatta telefon gorusmesinde peykere intikamini aldim kardesim behlulu evden gonderdim demisti hahaaakaydirigubbakcemile3nihalde duymustu bu konusmayi,sonrada yataga atti oglani yuzsuz bihteralsanaalsanasmile

ahhaaa kızlar seyrettinizmi
birbirlerinin arkasından mı konuşuyolar yoksa şaksınamı yapıyorlar anlamadım.
ama ikiside çok sempatik ya hele beren

vereliniortak:içelim:

Behlül ve Bihtere ölümmmmmmmmmm....kaydirigubbakcemile3

vereliniortak:içelim:

Sevilen dizi Aşk-ı Memnu, merakla beklenen muhteşem finaliyle bu gece ekranlara veda ediyor. Dizinin son bölümü bir sürprizle başlayacak, Matmazel’in Adnan Bey’e “daha fazla sessiz kalamayacağım” cümlesiyle her şeyi itirafa hazırlandığı anın 24 saat öncesiyle...
Nihal ve Behlül’ün düğün gününden bir sabah önce, Bihter, koruda gizli bir buluşmanın telaşını yaşamaktadır. Behlül onu aramış ve koruya çağırmıştır. Bihter herkesten gizli, Behlül’le koruda buluşur.
Aynı dakikalarda, Nihal tarafından evden kovulan Matmazel, Beşir’in giderek kötüleştiğini haber almış ve onu herkesten gizli ziyaret etmek için yalının üst kapısını kullanmak üzere korunun sokağa açılan kapısına gelmiştir.
Taksiden indiğinde, Behlül’ün arabasını görür. Behlül’ün düğünden önceki haftayı yeni teknesinde geçirdiğini, mutfak takımından öğrendiği için, Behlül’ün arka kapıdan eve ziyaretinin şüpheleriyle koruya adım atar ve birkaç dakika sonra Behlül ve Bihter’i görür.
Bu andan itibaren herkesin hayatında dönüm noktası olacak bir süreç başlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…