Aşk-ı Memnu Kanal D

tam bu duruma uygun bi söz var elimde.sadece behlül için geçerli.kimse üstüne alınmasn
al,okut,büyüt sonra kazık atsın sana alsanaalsanasmile
boşuna dememişler acıma yetime,koyar g.... diye :KK1:
:roflol: :roflol:aklinialirimsmile

bu sözünüz daha önce de herkesi üzmüşdü....sadece behlül içinde olsa bir dizi için herkesi incitmeye değmeyeceği düşüncesindeyim...bu tarz söylemler hoş olmuyor.

demek geçmişe dönceklermiş bende diyorum düğüne az bi zaman kala nasıl buluşuyor pihterle
pehlül...düğün günü sonrası yaşanaları özellikle bi 3-5 yıl sonrayı da gösterseler ...

Dizinin yapımcısı Kerem Çatay, finaldeki sürprizler için özel önlem aldı. Senaryonun son 20 sayfasını oyunculara vermeyen Çatay, sadece sahneleri olan oyuncuları sete alarak finalin dışarı sızmasını engellemeye çalışıyor. Romana sadık kalınacağı ve Bihter'in öleceği biliniyor ama diğer detaylar şimdilik bir sır.

hurriyet.com

Son bölümde Matmazel "Artık sessiz kalamayacağım" dedikten sonra 24 saat geriye gidiyorsak eğer, geçen bölümde göstermedikleri düğün öncesi günlerde yaşanılanları gösterecekler büyük ihtimalle.Ama ben geçmiş yerine geleceklerini görmeyi tercih ederim boshayallersmile

bence vermeleri daha iyi olur.çünkü zart diye düğün gününe gelindi dizide.arada olanlar falan merak ettim ben açıkçası.. neyse bakalım az kaldı.. fragmanı vermesinler bence ya.çok merak ediyorum ama vermeseler süper olur..heyecan.. akannehir :KK1:

Bölüm bir sürprizle başlayacak. 78. Bölümde Matmazel’in Adnan Bey’e “daha fazla sessiz kalamayacağım” cümlesiyle her şeyi itirafa hazırlandığı anın 24 saat öncesiyle.
Nihal ve Behlül’ün düğün gününden bir sabah önce, Bihter, koruda gizli bir buluşmanın telaşını yaşamaktadır. Behlül onu aramış ve koruya çağırmıştır. Bihter herkesten gizli, Behlül’le koruda buluşur.
Aynı dakikalarda, Nihal tarafından evden kovulan Matmazel, Beşir’in giderek kötüleştiğini haber almış ve onu herkesten gizli ziyaret etmek için yalının üst kapısını kullanmak üzere korunun sokağa açılan kapısına gelmiştir.
Taksiden indiğinde, Behlül’ün arabasını görür. Behlül’ün düğünden önceki haftayı yeni teknesinde geçirdiğini, mutfak takımından öğrendiği için, Behlül’ün arka kapıdan eve ziyaretinin şüpheleriyle koruya adım atar ve birkaç dakika sonra Behlül ve Bihter’i görür.
Bu andan itibaren herkesin hayatında dönüm noktası olacak bir süreç başlar.

Son düzenleme:
Bölüm bir sürprizle başlayacak. 78. Bölümde Matmazel’in Adnan Bey’e “daha fazla sessiz kalamayacağım” cümlesiyle her şeyi itirafa hazırlandığı anın 24 saat öncesiyle.
Nihal ve Behlül’ün düğün gününden bir sabah önce, Bihter, koruda gizli bir buluşmanın telaşını yaşamaktadır. Behlül onu aramış ve koruya çağırmıştır. Bihter herkesten gizli, Behlül’le koruda buluşur.
Aynı dakikalarda, Nihal tarafından evden kovulan Matmazel, Beşir’in giderek kötüleştiğini haber almış ve onu herkesten gizli ziyaret etmek için yalının üst kapısını kullanmak üzere korunun sokağa açılan kapısına gelmiştir.
Taksiden indiğinde, Behlül’ün arabasını görür. Behlül’ün düğünden önceki haftayı yeni teknesinde geçirdiğini, mutfak takımından öğrendiği için, Behlül’ün arka kapıdan eve ziyaretinin şüpheleriyle koruya adım atar ve birkaç dakika sonra Behlül ve Bihter’i görür.

demek matmazel durup durup tam düğün günü kudurmamış.
ben dediyordum koca 10 gün bekledin niye son gün konuşuyor diyordum

ya inşallah bir kaç sene sonrasını da verirler
intiharla biterse hiçbir anlamı kalmaz :nazar:

evet kesinlikle vermeliler.. bihterin öleceği duyuldu tuhaf geliyor bana.delüü gibi finalde ne olcak diye heyecanlandık kafamçokkarıştı bihter ölecek mi falan yoksa farklı bir final mi olacak diye.. :umursamaz: mantıken farklı bir final olması mümkün değil yani.behlülle kaçacak halleri yok ya... akannehir :mymeka: ama yinede duyulması yani.. delikafadulden

bu sözünüz daha önce de herkesi üzmüşdü....sadece behlül içinde olsa bir dizi için herkesi incitmeye değmeyeceği düşüncesindeyim...bu tarz söylemler hoş olmuyor.

sadece behlül için olduğunu söylemiştim.neden sorun çıkarıyosnuz anlamadm:nazar:
herkesi üzmemişti belirteyim.alla alla yaa
:1closedeyes:

nihale o mu söyleyecek ki..fragman çok şaşırtıcı ya..
çok hoş ama.. müziği falan..zemuszemus

o soylemese bile haberi adnana o vercek ya.. nihal matmazel kiskaniyi onddan iftira atiyo falan diye behlulu savunur gene mafoldumben ailecek damarlarindan saflik akiyo mirmirmirmir
ama sonucta son bolum bi sekilde zorla da olsa inandiracaklar nihalcigi..

Salak bu kız yaa,saf demek hafiif kalır yani Nihale,

Kızım Behlül Behlül diye ağzını açacağına gözünü açsaydın,

Herkesin dediğine inanma sen,sadece Behlülün kendini sevdiğini zannet,

Hiç acımıyorum Nihale valla,Adnana da,gencecik karın var evde yarı çıplak dolaşıyo,

Evdeki azgın boğayla aynı ortamda nasıl tutarsın sen onu yani değil mi,

Azcık aklını kullansaydı Adnan da,

baba kız tam birbirlerine benziyo...

Behlül de Bihtere karşı bişeyler hissetmeye başladığı an evden ayrılmalıydı,

En büyük suç onun,Bihter de suçlu tabi,aman ikisi de belasını bulacak işte..
:nazar:

yuh beohaoldumsmilene halt yemeye bulusuyor bu iki pislik hala:eek:lmaz:kesin behlul ben evleniyorum bugun beni unut bihter rahat birak hastasin sen diyecek ki haklisempatiksalakcinnibihterde beni unutazmassinkaydirigubbakcemile hep beni seveceksin behlul hep diyecek bensiz olamazsin deyip adami kudurtcak orada yinekötükedihüsodus artik ya behlul yakasindan amma buyuttu gozunde behlulu pirlanti gibi kocani harcadin arziz bihterkötükedihüso

X