Aşk-ı Memnu Kanal D

aynen canım bu hafta bazı yerleri çok duygusaldı bakalım nasıl bir final olacak merakla bekliyorum

nihale bende çok gıcık oluyorum..
gülüşüne
ve ağlayışına özellikle..
bihterde yapmacık geliyor bana..
ama çok güzelll...
gözleri harikaaaaaaa

aayyy o yat neydi öyle yaaaa.. :teytey:

yaaaaaaaaaaaa ffffffffff neler olmus yaa
benim kocis furbol seyrediyo aksamlari simdi yeni seyrediyorum..
bihter nihali mi oldurcekmi ya gercekten?
o fettanin ölmesi lazim! behlulu öldursun nihali öldürecegine sonra da kendini

nihal iyice çığırdan çıktı neoldum delisi oldu.akıl olsa düşünür bir kişi değil kaç kişi bişeyler demeye çalışıyo bunların hepsimi yalancı diye.behlülle nişanlanınca kendini bir halt sandı.
bihterin zaten hayatı kaymış,beşir ölsede kurtulsak,cemile zaten bir gün maydonoz yolunda boğulacak
son bölüm beklenmeyen bir finalle bitecek ohaoldumsmile

mesela.. bende sabahtan beri yorum yapıyorum kafadan... kaydirigubbakcemile3 merak işteeeee..
hiç bu kadar uzun girmemiştim sanki kk ya. akannehir

Bu arada son bölümde bihterin psikolojik olarak artık iyice deli kıvamına gelmesini süper vermişler bence, haftaya intihar edecek diye zemini hazırlamışlar ama Beren Saati de oyunculuk olarak çok beğendim özellkle bu son bölümdesositososito

bence de aldığı paraları sonuna kadar hakediyor :1closedeyes:

bihter cok zayif bir kadin. cok hem de, her zaman her konuda yenik dustu, melek gibi ablasina yapmadigi kalmadi simdi de agliyo arkasindan.

bende beğendim bu son bölümde... normalde oyunculuğunu beğenmiyodum... ağzını büze büze bi tuhaf konuşmalar.. sempatiksalakcinni
nihale yakında çok güzel şeyler olacak dedi ya.. orada iyice sıyırmış gibiydi.. ve sonrasında ki yürüyüşü.. çok sexi idi bence aklinialirimsmile

huzurum yazdigin seneryoyu begenmedim evet eger öyle biterse cok basit olur
bence ama bunu senin kalbini kirmak icin söylemedim eger öyle algilamaya müsait yazdiysam kusura bakma

sen yaz seneryo demissinde
ben seneryo yazmayi degil yorum yazmayi tercih ediyorum müsadenle

son bölümde ilk kez nihali pantolonla gördüm besirin
yanina gittiginde, hayret dedim normal bir kiyafette giyebiliyormus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…