Aşk-ı Memnu Kanal D

ama daha önce gördü ya o silahı aklına gelir belki...
ilaç içip ölecek hali yok ya....
asamazda..
trajedi orda zaten..
o silahla ölmesi..
bence tabi..
en güzel haliyle gelicek düğünün ortasına.. elinde silah
behlül seni çok sevdim diycek..
adnan affet..
ve...............................
silahını ateşleyip intihar edecek.....
ayy öyle mi olur yaaaaa[/QUOTE
ay cok güzel bi son yazdın ya bide bakıyosun böyle oluyomuş
böylr olursada cok sevinirim

bence nıhal herseyı hakedıyor
buldumcuk delısı ne olacak
bır behlul buldu herkesı ezdı gecıyor
utanmaz bır de babasına matmazel dedıkodusu yapmadı mı hepten bıttı gozumde
terbıyesız matmazele karsı yaptıgı ve hatasını gostermeye calısanlara karsı tepkılerı mustehak oldugunu gosterıyor
nıhal herseyı ogrendıgınde ohhh ceksın matmazel ona
hos cemıle ıyı verır lafını ama bakalım bekledıgımız kadar eksınlı olacak mı

kucuk bulentın de antenler acık gezıyor maasallah

ama daha önce gördü ya o silahı aklına gelir belki...
ilaç içip ölecek hali yok ya....
asamazda..
trajedi orda zaten..
o silahla ölmesi..
bence tabi..
en güzel haliyle gelicek düğünün ortasına.. elinde silah
behlül seni çok sevdim diycek..
adnan affet..
ve...............................
silahını ateşleyip intihar edecek.....
ayy öyle mi olur yaaaaa[/QUOTE
ay cok güzel bi son yazdın ya bide bakıyosun böyle oluyomuş
böylr olursada cok sevinirim

tam türk filmi seneryosu birde bu nikah kiyilamaz desin bari

facebook da okudum şimdi kıvanç tatlıtuğun sayfasında bihter nihali öldürecekmiş ya acaba doğrumu.eyvahedigeldismile

bu hafta son haftalara nazaran izlediğim en güzel bölümdü:gitme: bihterin gelinliğe bakışı....nihalle beşirin vedası gerçekten takdir edilcek yerlerdi...oyuncularında hakkını yememek lazım özellikle bihterin bakışı gerçekten tüylerimi diken diken etti yinede üzüldüm:sinifsinif: çünkü behlüle nazaran daha çok sevdi ve birçok şeyi göze aldı resmine bile bakarken nesrine yakalanması bile umurunda değildi düşünün artık behlüle gerçekten gıcık oluyorum bi yandan hain adam harcadı kadını ama suç birazda bihterde onun nihali seviyor diye adnana yalan sölemeseydi bunlar olmazdı çünkü nihal behlülün aklında yoktu ama yinede behlül için ölmeye değmezki :gitme: haftaya evde olağanüstü hal var valla sabırsızlıkla bekliyorum nasıl bir final olucak bu arada nihalede çok uyuz oldum buldumcuk uyuzzz dakkada sattı matmazeli kötülemeye başladı sanki ilk zamanlar bayılıyordu kendi bihtere rezil en çok onun bunu yaşamasına sevinicem adnan için üzülücem ama sanırım dizide son bölüm tek mutlu olan kişi katya olucakkaydirigubbakcemile3 bitmesine gerçekten çok üzüldüm bi sezon daha uzatsalardı keşke

facebook da okudum şimdi kıvanç tatlıtuğun sayfasında bihter nihali öldürecekmiş ya acaba doğrumu.eyvahedigeldismile

ayy öle bişey olmasın çok saçma olur.
en güzel son kitaptaki gibi ne olursa olsun.
şimdi herkes snu bilindiği için acaba değişiklikmi yaparlar diyorlar ama bence bu daha heyecanlı çünkü herkes bihterin ölümünü herkesin tepkisini merak ediyor.

kızlar fragmanını vermeyebilirler belki gecenlerde kıvanç tatlılıuğ beyaz showa katılmıştı son bölümün canlı olabilceğini söylemişti birbirgece gibi ama net bir bilgim yok

kızlar geçen gün trafikte giderken behlülü gördüm...sürücü koltuğunda olduğum için emin olamadım ama oydu büyük ihtimal,arabanın önüne kameralar yapıştırmışlardı ve önünde bir araba da çekim yapıyordu seyir halindeyken.

ben çekimler bitti sanıyodum bitmedi galiba..

ha bu arada,gördüğüm yer havalimanının oralardı:1shok:harbiden behlül kaçıyor..

kızlar bihter nihali öldürecekmiş.facebookta öyle tüyalar dolanmaya başladı..
bakalım başka ne gibi tüyolar çıkacak..

bu arada dünkü bölüm çok güzeldi,lost gibi son bölümde saçmalayan dizilerden mi olur diye düşünmüştüm ama dünkü bölüm bana öyle olmayacağını gösterdi,bence final cidden süprizlerle dolu olucak.

bihterin gelinliğe bakışında ben bile kötü oldum acıdım kadına,ya beren saat hakkaten çok iyi bir oyuncu,konservatuar mezunlarında bile bu performansı göremedim

ama bence matmazelin anlatmasıyla ortaya çıkmasın,düğünde herkes behlülle nihalin düğün cdsi yerine behlülle bihterin görüntüsünü izlesin,o zaman daha heycanlı olur

scheker

tam türk filmi seneryosu birde bu nikah kiyilamaz desin bari[/QUOTE]

sizde hiç bir sonu beğenmiyorsunuz canım!
kendiniz yazında bir biz görelim..
ne olabilir ki başka.. ya romana sadık kalcaklar..
ya da izleyici için değişecek fina..
biraz gır gır biraz merak işte bizimkisi........ ayrıca.. zaten haftalardır dediği ne ki başka.. bu nikah olamaz.......................
o sahnede demesi... yeşilçam modunda olabilir belki.. bilemem...

Son düzenleme:
kızlar geçen gün trafikte giderken behlülü gördüm...sürücü koltuğunda olduğum için emin olamadım ama oydu büyük ihtimal,arabanın önüne kameralar yapıştırmışlardı ve önünde bir araba da çekim yapıyordu seyir halindeyken.

ben çekimler bitti sanıyodum bitmedi galiba..

ha bu arada,gördüğüm yer havalimanının oralardı:1shok:harbiden behlül kaçıyor..

ayyy cidden mi... :sinifsinif:

değişecek mi acaba sonu ya???

kızlar bihter nihali öldürecekmiş.facebookta öyle tüyalar dolanmaya başladı..
bakalım başka ne gibi tüyolar çıkacak..

aaa hiç bunu düşünmemiştim ben.. olmaz heralde ya.. bence kendini de öldürmeyecek.. yada bilmiyorum.. sanki her türlü senaryo olabilir gibi geliyor ya...

bu arada dünkü bölüm çok güzeldi,lost gibi son bölümde saçmalayan dizilerden mi olur diye düşünmüştüm ama dünkü bölüm bana öyle olmayacağını gösterdi,bence final cidden süprizlerle dolu olucak.

bihterin gelinliğe bakışında ben bile kötü oldum acıdım kadına,ya beren saat hakkaten çok iyi bir oyuncu,konservatuar mezunlarında bile bu performansı göremedim

ama bence matmazelin anlatmasıyla ortaya çıkmasın,düğünde herkes behlülle nihalin düğün cdsi yerine behlülle bihterin görüntüsünü izlesin,o zaman daha heycanlı olur

hmm bu da değişik... ben niyeyse hep bihterin herşeyi açıklayacağını falan düşünüyorum..

herşey yolunda giderken daha fazla mutlu tabloya dayanamayacak..
itiraf edecek... sonrası bilmiyom.. ya........ guclubacismile
senaristler bizi vuracak bir son düşünmüşlerdir elbetttt... boşuna ağzımız yoruyoruz...

tüyo alanlar yazın bari... okuyanlar yanii ohaoldumsmile

kızlar havaalanından bahsettim ama belki havaalanıyla ilgili bişey yoktur,kıvanç tatlıtuğun okulu da oralarda belki o yüzden çekimi oralarda yapmışlardır bilemiyorum..

hmm..
ya şimdi takrarına bakıyorum kanald de..
ya bu çocuk çok da seviyodu be..
bir anda ne oldu öyle..
bu hale geldiler... sankii..

Dizinin en görmemiş aptal şımarık dünya etrafında döndüğünü sanan karakteri Nihal..
Yürüyüşü konuşması ifadeleri dün televizyonu kıracaktım o kadar aptaldı ki..

Kendini birşey sanan Nihal..
Korkak Beşir..
Herşeye maydonoz Cemile..
bu üçünden kurtulacağım için mutluyum..

hmm..
ya şimdi takrarına bakıyorum kanald de..
ya bu çocuk çok da seviyodu be..
bir anda ne oldu öyle..
bu hale geldiler... sankii..

behlül herkesi seviyor elif'e bile ki onu hiç adma yerine koymamasına rağmen bir sevgi duyuyordu.
böyle adamlar toplumda da var Allah kimseyi bunlarla karşılaştırmasın.
Behlül mantıklı davrandı para huzur yat Nihal'i seçmemek aptallık olurdu.

X