Aşk-ı Memnu Kanal D

Facebookta bihterin bu silahla intihar edeceği tüyoları var kızlar :roflol:

www.resimcity.com_kalasnikof_resimleri.jpg

intihar etmek icin biraz fazlaca iri bi silah degilmi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

intihar etmek icin biraz fazlaca iri bi silah degilmi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
boyu kadar ipe bağlar belkim :roflol:
kaydirigubbakcemile3 bence bu silahla dugun salonunu oldugu gibi tarar anca. o nikah memurunu mutlaka gebertir.
piskopata bagladi ne yapacagi belli olmaz sindi kötükedihüso
Nikah memuruna verir parmağım yetişmiyor rica etsem beni siz vurur musunuz :1rolleyes:
ilk bölümlerde de embesil gibi giyiniodu bi tuhaf yürüyodu memelerini dışa vere verehihoyyyt
embesil :roflol: hakikatten ama ya, o zamanlar bihter yeniydi ona özeniyo olmalı, yazık garibime dekolte giydirmiyorlardı ki napsın gözümüze sokuyordu olmayan memiklerini :roflol:
şimdi maaşallah iyi açıyor :roflol:

embesil :roflol: hakikatten ama ya, o zamanlar bihter yeniydi ona özeniyo olmalı, yazık garibime dekolte giydirmiyorlardı ki napsın gözümüze sokuyordu olmayan memiklerini :roflol:
şimdi maaşallah iyi açıyor :roflol:

bi de doğru sonradan güzelleştirecekleri için çocuksu hava vermeye çalışmışlardır. Ya gerçek hayatta Nihal kadar saf aşık var mıdır acaba bilmiyorum ama sonuçta dizide 19-20 yaşını oynuyor daha bi ne bileyim gözüaçık olabilirmiş bence

kizlar ben bihterin elbiselerine bayiliyorum arzu kaprol baktim ama bazilari ozel uretim zannedersem ozellikle kocasiyla barismak icin yemege gittigindeki siyah elbise sade ama cok hos hani normalde bu kiyafetelri giysek kokos olur olmaz ama bara giderken aksam cikarken falan hos kiyafetler ::)
birde nihalin son bolumde pantolonun uzerinde giydigi kazak ne marka acaba yakasi dusuk olan bilen varmi sade ama hos aliyim bulursam.
keske bitmeseydi dizi haftaya ne izlicem ben simdi :KK43:

kizlar ben bihterin elbiselerine bayiliyorum arzu kaprol baktim ama bazilari ozel uretim zannedersem ozellikle kocasiyla barismak icin yemege gittigindeki siyah elbise sade ama cok hos hani normalde bu kiyafetelri giysek kokos olur olmaz ama bara giderken aksam cikarken falan hos kiyafetler ::)
birde nihalin son bolumde pantolonun uzerinde giydigi kazak ne marka acaba yakasi dusuk olan bilen varmi sade ama hos aliyim bulursam.
keske bitmeseydi dizi haftaya ne izlicem ben simdi :KK43:
daha bitmedi , final haftaya

VE ıŞTE GECCE.COM HıÇ BEKLENMEDıK BÜYÜK FıNALı AÇIKLIYOR, HAZIR MISINIZ?

GECCE.COM ARAŞTIRDI VE FıNAL BıLGıLERıNE ULAŞTI.. ıŞTE BUGÜNE KADAR HıÇ KıMSENıN AKLINA GELMEYEN O MUHTEŞEM FıNAL SAHNESı..

BıHTER, NıHAL'ı ÖLDÜRECEK VE DıZı BıTECEK..

Not: “Final bölümü için reklamlar, “açık arttırmayla” satışa sunulacak. Aşk-ı Memnu, hem finaliyle hem de maddi getirisiyle geceye damgasını vuracağa benziyor.”

gecce.com

gelinliğin açıkta gitmesi de tam bi saçmalık..nerde görülmüş..bi kutuda kılıfında gider..
sırf,uyuz bihter sahnesi çekçekler diye, yine saçmalamış senaristler..

Bu gecce.com saçmalamış bence. Nihal i niye öldürsün. Behlül ü öldürecek deseler neyse. Ne alaka yani...

Nihal e bende uyuz oluyorum ama bu aşk üçgeninde ölmeyi o haketmiyor. Bihter Behlül ü fursun sonra da kendini aklinialirimsmile

anaaaam reklamlar bile açık artırmayla gidio..
işe bak yahuuu..fena reyting rekorları kırıcak desene final bölümü..
kanal d 3 senelik çalışanlarının maaşını çıkarır vallaaa

Ya nihali neden vursun ki saçma olur bence
behlülü öldürse neyse
Kaç gün yasını tutar behlül başka birine gidecek yine nöööf saçma boshayallersmile

X