Aşk-ı Memnu Kanal D

kızlar bence bihter adnana mektup yazıp herşeyi anlatacak ardından kasada silahla intihar edecek...

adnana üzüldüm akşam adam resmen kendi elleriyle huzurnu ,mutluluğunu bozmuş...
yeni yeni aklı başına geliyor ama...olan oldu beşirin odasına gidip konuşduğu sahne
çok kötü oldu beşir bir yanda kızı bir yanda...
pihtere artık hırs küpü demekden başka bişey gelmiyor içimden bir insan bu kadar mı yapışkan
olur ,gurursuz olur ...
dün resmen kasadaki silah gösterildi ya senaristlerin bize bir oyunu ya da son bölümün tüyosuydu
bu silah ...
kafamdaki finaller de akşam şekil değiştirdi artık nasıl olur tahmin edemiyorum ...adnan mezarlıkda
sadece deniz hanımın bildiklerini duyar kanıt yok ortada...bu şekilde mi öğrencek ednan..
inanır mı inanmazmı belli olmaz nihalde aynı şekilde inanmaz ...nasıl öğrencekler neler olacak
iyiyce merak ediyorum ..işler gene beşirde bitiyor o görüntülerin kopyası mutlaka olmalı...

nasıl gösterdiler ya silahı? ya nasıl olabilir ki mantıken.bihteri öğrendikten sonra asla behlülle evlenemez nihal.bihterlede olmaz.hangi parayla ya?behlül adi ama yapmaz sanki bu saatten sonra.
ancak bihter itiraf eder bence.itiraf eder ve intihar ayyy :2: aman aslında bende ölmesini istiyodum ama mazlumu oynayınca.. o ağlak ifade.. aman neyse mazlum olan o değil.. adnan bey ve tayfası..
behlül baştan yanaştı yanaştı,hevesini aldı.şimdi attı bi köşeye bihteri... o da cezasını çekmeli.. :lepi:
şimdi millet deli gibi finali bekliyor bende dahil tabi.umarım finale yakışacak kadar güzel çekmişlerdir son bölümü.. baktım da 78.bölüme.bi kopukluk var bence..
biz gidiyoruz bilmem ne dedi bihter. zart diye 10 gün ilerledi.baktım ki hazırlanıyo millet.gelinlik falan.düğün var resmen akşama.hemen o güne geliverdiler.o arada neler oldu yok hiçbişey.güya bihter aramış aramış açmamış behlül.bilmem bana saçma geldi ya.zart diye düğün gününe geldiler.damat traşı falan. o arayı daha detaylı yapsalardı keşke..
bihter de deli mi oluyo ne? bakalım merakla bekliyoruz..

valla şimdi geçmişteki sahneleri düşünüyorumda.
o bihter yalıyı birbirine kattı ne düzen kaldı ne huzur...

süleyman efendiler ne güzel işlerini yapıyorlardı ailenin bir parçasıydılar onları defetti..
matmazalin bütün yetkisini elinden aldı sayılır..

gerçekten eskiden daha huzurlu ve mutluymuşlar.
gerizekalı adnan alaydınya matmazeli kendine eş olarak.
çocuklarınında selameti açısından...

ama şimdi noldu herşey allak bullak.
bakalım finalde kim ölcek kim kalcak...

ayyy evet yaa.
çok zenginler ama çok temiz çok ahlaklı bi yaşantıları vardı.
genelde türk dizilerinde zenginler hep antipatik gösteriklir. ya yasal olmayan işler yapıyordur ya aile düzeni kavramıy yoktur.
hep zenginler bi antipatik gösterilir.

ama bunlarda öle değildi ne bilim mesela nihal süleyman efendilerle bahçede mangal yakıyorlardı. hem sıcak hem de seviyeli bi yaşaamları vardı.
mesela cemile beyaz ömlek süper mini siyah etek giydirmiyorlardı. sinir olurm da o hizmetçilern öle giydirilmesine

kızlar bence bihter adnana mektup yazıp herşeyi anlatacak ardından kasada silahla intihar edecek...
yok ya nirde onda o yürek derim derim der ama bişi yapamaz o bence gene beşirde biticek herşey zaten sonu kitaba uyduracaklar değiştirirlerse bi anlamı kalmaz bence beşirde cd yoksada resimler duruyo vardır onda gene bişeyler gene herşey onda biticek:teytey:

Nihalın siyah kolyesi çok güzeldi ,Tayt birde bol bir badinin sütünde olan , gözüm kaldı.sempatiksalakcinni

evet çok güzeldi ama o kızda da yüz güzelliği varda hiç vücut güzelliği yok.
ne giyerse giysin yakışmıyor yaa kıza.
insan bi zayıflamaya bari çalışır

kızlar yaaa acaba finalde ağlıcamız bi sahne koyarlarmı..
ayy nebilem yollu falan ama içim cız edio şu pihhtere...

bihter behlülü düğün günü bile sürekli aradı.
eve dönünce nihal bihterle behlülün konuşmasını duyacak.
muhtemelen nihal gelinliğiyle düğüşüp bayılır
beşir anlatacak farkındaysan dün şayeste falan daeve geldi guya beşir fenalaşmış bahanesiyele.
nihaklin durumunu beşire oşayeste söler.
beşir kalkacak adnana anlatacak.
kitapta durumu ağır beşirin yataktan kalkması adnanı çok şaşırtır gibi bi bölüm vardı[/COLOR][/B][/QUOTE]

daha önce oynayan aşkı memnu da öyle oluyodu sanırım.konuşmalarını duyuyodu nihal.bayılıyodu.aman öyle bi sahnede bayılması çok gıcık olur ya.kopukluk olur.zaten alıştık onu bayılmalarına.hiç dikkat çekmez.

kızlar yaaa acaba finalde ağlıcamız bi sahne koyarlarmı..
ayy nebilem yollu falan ama içim cız edio şu pihhtere...

aynen ya.. kötü diyorum ama.. ayy son bölüm bile acıklıydı be.. olur bence.. kesin.. adnanın hali.. nihal.. behlül.. bihter.. peykere nasıl sarılmış öyle.. gitme.. falan...

yok ya nirde onda o yürek derim derim der ama bişi yapamaz o bence gene beşirde biticek herşey zaten sonu kitaba uyduracaklar değiştirirlerse bi anlamı kalmaz bence beşirde cd yoksada resimler duruyo vardır onda gene bişeyler gene herşey onda biticek:teytey:

ayy kitabı bilmiyorum kitapta son nasıl yani beşir mi anlatıyor herşeyi? ne bilim bihter iyiyce sıyırmış yahuuuı yapar mı yapar sevmek değil onun ki takıntı anacığımmm+kıskançlıkk...

Bihter dün beni çok etkiledi..Resmen Behlül bağımlılık yaratmış onda..Saplantı her tarafına o kadar işlemiş ki, artık Behlül'ün "istemiyorum" demelerini bile duymuyor kulakları..Kabullenmek istemiyor, kendi kendine kaçma planları yapıyor, pasaportunu alıyor..Boş boş bakınıyor..Özellikle Nesrin elinde Behlül'ün resmi ile onu yakaladığında ne kadar boş baktı öyle, herşeyi gözden çıkarmış, ne yaptığının farkında değil.
Peyker'in gitmesi ona ikinci darbe oldu.Yalnız Peyker'e "Gitme" diyerek ağladı ya, içim sızladı, intiharından sonra Peyker'de bu olay yüzünden vicdan azabı çeker kesin.
Nihal'i hoşgörün ablaları boshayallersmileYazık çocukluk aşkı Behlül onun.O yüzden ayakları yere basmıyor, inanmak istediğine inanıyor,üzülüyorum onun için.
Bu hafta fragman vermezler bence.Zaten vermesinler heyecanı kalmıyor.Mesela bu bölümün fragmanında dizinin sonunu gösterdiler resmen ( Matmazel-Adnan-Mezarlık)..Sayılı gün çabuk geçer kızlar, sabredelim bakalım :nazar:

aslında evet nihalede hak vermek lazım. düğüne sayılı gün kala birisi nişanlınıza karşı imalarda bulunsa ona gidip evleme dese çileden çıkar doğal olarak.

hımmm birde dikkatimi çeken bişey peyker uçağımız akşam 9 da dedi.
peykerde o sahnelerde olacak bence . yani akşam 9 dan önce herşey olmuş bitiş olacak

Bihter dün beni çok etkiledi..Resmen Behlül bağımlılık yaratmış onda..Saplantı her tarafına o kadar işlemiş ki, artık Behlül'ün "istemiyorum" demelerini bile duymuyor kulakları..Kabullenmek istemiyor, kendi kendine kaçma planları yapıyor, pasaportunu alıyor..Boş boş bakınıyor..Özellikle Nesrin elinde Behlül'ün resmi ile onu yakaladığında ne kadar boş baktı öyle, herşeyi gözden çıkarmış, ne yaptığının farkında değil.
Peyker'in gitmesi ona ikinci darbe oldu.Yalnız Peyker'e "Gitme" diyerek ağladı ya, içim sızladı, intiharından sonra Peyker'de bu olay yüzünden vicdan azabı çeker kesin.
Nihal'i hoşgörün ablaları boshayallersmileYazık çocukluk aşkı Behlül onun.O yüzden ayakları yere basmıyor, inanmak istediğine inanıyor,üzülüyorum onun için.
Bu hafta fragman vermezler bence.Zaten vermesinler heyecanı kalmıyor.Mesela bu bölümün fragmanında dizinin sonunu gösterdiler resmen ( Matmazel-Adnan-Mezarlık)..Sayılı gün çabuk geçer kızlar, sabredelim bakalım :nazar:

Ben de Peyer son kez dönüp kardeşine bakarken içimden bir daha kardeşini hiç göremeyeceksin dedim.. Burkuldum yaa :çok üzgünüm:

o sahne sanırım herkesi etkilemiş. bende üzüldüm ya..
gelinliği nasıl acaba? ve bihter ne giycek..
son olarak... mafoldumben

nasıl gösterdiler ya silahı? ya nasıl olabilir ki mantıken.bihteri öğrendikten sonra asla behlülle evlenemez nihal.bihterlede olmaz.hangi parayla ya?behlül adi ama yapmaz sanki bu saatten sonra.
ancak bihter itiraf eder bence.itiraf eder ve intihar ayyy :2: aman aslında bende ölmesini istiyodum ama mazlumu oynayınca.. o ağlak ifade.. aman neyse mazlum olan o değil.. adnan bey ve tayfası..
behlül baştan yanaştı yanaştı,hevesini aldı.şimdi attı bi köşeye bihteri... o da cezasını çekmeli.. :lepi:
şimdi millet deli gibi finali bekliyor bende dahil tabi.umarım finale yakışacak kadar güzel çekmişlerdir son bölümü.. baktım da 78.bölüme.bi kopukluk var bence..
biz gidiyoruz bilmem ne dedi bihter. zart diye 10 gün ilerledi.baktım ki hazırlanıyo millet.gelinlik falan.düğün var resmen akşama.hemen o güne geliverdiler.o arada neler oldu yok hiçbişey.güya bihter aramış aramış açmamış behlül.bilmem bana saçma geldi ya.zart diye düğün gününe geldiler.damat traşı falan. o arayı daha detaylı yapsalardı keşke..
bihter de deli mi oluyo ne? bakalım merakla bekliyoruz..

pihter hanım sevgilisyle kendi çapında kaçma planları yapıyor ya kasadan pasaportunu aldı..
ve alırken silahıda gösterdiler o da kasada duruyor ya...
eğer intihar olayı romana uygun olursa pihter bu silahı alıp intihar edecek.

X