Aşk-ı Memnu Kanal D

ayyy kızlarr dizinin en karlı ismi katya çıktı vallaa..
kaptı daşşşş gibi çocugu..
valla ben o adamın yerinde olsam bakmamki o gudubet garıyaaa...

dün akşamki bölümde benimde bişe dikkatimi çekti..peykerin resim atolyesinde millete konuşma yaparken zırt pırt kadehleri kaldırıp bir birlerine sahte gülücükler atmalar..sonra nihat telefonda konuşurken peykere döndüğünde peykerin kadeh kaldırıp gülümsemesii.aynur hanımla bir birlerine 1 metre mesafe bile olmamasına karşın sahte gülücükle kadeh kaldırmaları..hey allahım yaa bu zenginlik başa bela..içinden gelerek doğal hareket edemiyosun..:)))))))))))))

ay bu sahneyi izlemem lazım ...hiç dikkat etmemiştim kaydirigubbakcemile

bihterin peykerle vedalaşma sahnesi ciseldi..
üzüldüm be bihtere herkes koyuyo bu zavallıcıga..
o nası dudagını büke büke durdu öle garibim..
vallaaa sarmalayasım geldi..
gel bihtercim gellll sana bunlardan hayır yok zati.....

son birkaç bölümdür replikler şunlardan ibaret;

part 1:
- bu düğün olmicak
- ben x isem bu düğün olmicak
- ben x isem bu evliliğin olmicandan eminim
- artık o kadar eminim ki, bu evlilik olmicak

part 2:
- sen bihter ziyagilsin
- sen bihter'sin
- sen bihter ziyagilsin kıymetini bil

part 3:
- beşir ne biliyosan söle
- beşir nihal senin yüzünden bık bık bık
- beşir nihal'i seviyosan
- beşir nihal bi yanlışa doğru...

part 4:
- seni çok mutlu edicem
- seni öyle çok sevicem ki bıkıcaksın
- seni hep mutlu edicem
- seninle hep mutlu olucaz
- nihal'i sakın üzme
- nihal'i üzecek olursan bıdı bıdı...
- nihal, nihal, nihal...

part 5:
- bu kesin hilmi önal'ın işi
- hilmi önal bi alçak amca
- hilmi önal'ın ekmeğine yağ mı süreceksiniz
- hilmi önal, hilmi önal, hilmi, hil...
(hay hilmi önal kadar taş düşsün başınıza!)

part 6:
- o cd'de ne var beşir?
- o cd?
- cd?

part 7:
- taş ev, taş ev, taş ev, taşş...

part 8:
- behlül nereye?
- behlül kim oo?
- behlüüüül?!
- behlül neler oluyoooaa?
- behlül nerdesiin?
- behlüüüüüüül!
- neden herkes bizi ayırmaya çalışıyooaa?

kızlar sözlüklerden birinde buldum hoşuma gitti...

valla şimdi geçmişteki sahneleri düşünüyorumda.
o bihter yalıyı birbirine kattı ne düzen kaldı ne huzur...

süleyman efendiler ne güzel işlerini yapıyorlardı ailenin bir parçasıydılar onları defetti..
matmazalin bütün yetkisini elinden aldı sayılır..

gerçekten eskiden daha huzurlu ve mutluymuşlar.
gerizekalı adnan alaydınya matmazeli kendine eş olarak.
çocuklarınında selameti açısından...

ama şimdi noldu herşey allak bullak.
bakalım finalde kim ölcek kim kalcak...

final fgarmanını ne zaman veririler ya?rüyama girdi resmen ya.. kaydirigubbakcemile3 ne hale getirdi memnu beni yavv :KK1: bihter kesin ölcek mi ya?romanda öyle tamamda.duydunuz mu hiç bilmiyorum.nette biri kampanya gibi bişey başlatmış.bihterin cenazesine katılmak isteyenler için kaydirigubbakcemile3 ne iş tamda bilmiyorum akannehir

Dün akşam ki bölümü izlerken anladım ki finalde ne olursa olsun ne kadar haketseler de Bihter'e de Behlül'e de üzülücem belki de bu trajediye tüm aile için ağlıycam. senağlama
Nihal'in hala matmazel'i suçlaması artık canıma yetti.. Yok ilk geldiğinde de Bihter'i hiç bu aileden görmemiş, hareketleriyle belli etmiş. Yalana bak.. Herzaman sizi ona karşı yumuşatmaya çalıştı akıllım.. Aşktan gözü dönmüş ne dediğini bilmiyor.. Çok utanacak bu sözlerine. alsanaalsanasmile
Bütün bir bölüm boyunca yine oyalayıp durdular.. Adnan Bey'in Behlül'ü konuşmak için çağırdığı, karşısında konuştuğu anlarda sanki ben suçluymuşum gibi ter bastı. Behlül ne büyük bir hata yapmış yaaa.. Affedilir yenilir yutulur gibi değil maalesef.. :1no2:
Ve son olarak Bihter'İn Behlül'le tel. son konuşması var ya, "ben çoktan kararımı verdim" diyor Behlül bakışını gördünüz mü delirdi.. Sabit bakışlar hiç hayra alamet değil. Adam ondan ayrılsam bile sen bittin benim için diyor kadın hala sen beni seviyorsun diyor.. Ahh Bihter ahh ne zaman akıllanıcan sen? :eek:klava:

ya şu veda fragmanları çok acıklıııııııı :gitme: tanıtım frgamanında da evi gösteriyorlardı ya ne kadar güzeldi.. şimdi boşşşşş :1no2:

adnana üzüldüm akşam adam resmen kendi elleriyle huzurnu ,mutluluğunu bozmuş...
yeni yeni aklı başına geliyor ama...olan oldu beşirin odasına gidip konuşduğu sahne
çok kötü oldu beşir bir yanda kızı bir yanda...
pihtere artık hırs küpü demekden başka bişey gelmiyor içimden bir insan bu kadar mı yapışkan
olur ,gurursuz olur ...
dün resmen kasadaki silah gösterildi ya senaristlerin bize bir oyunu ya da son bölümün tüyosuydu
bu silah ...
kafamdaki finaller de akşam şekil değiştirdi artık nasıl olur tahmin edemiyorum ...adnan mezarlıkda
sadece deniz hanımın bildiklerini duyar kanıt yok ortada...bu şekilde mi öğrencek ednan..
inanır mı inanmazmı belli olmaz nihalde aynı şekilde inanmaz ...nasıl öğrencekler neler olacak
iyiyce merak ediyorum ..işler gene beşirde bitiyor o görüntülerin kopyası mutlaka olmalı...

Dün akşam ki bölümü izlerken anladım ki finalde ne olursa olsun ne kadar haketseler de Bihter'e de Behlül'e de üzülücem belki de bu trajediye tüm aile için ağlıycam. senağlama
Nihal'in hala matmazel'i suçlaması artık canıma yetti.. Yok ilk geldiğinde de Bihter'i hiç bu aileden görmemiş, hareketleriyle belli etmiş. Yalana bak.. Herzaman sizi ona karşı yumuşatmaya çalıştı akıllım.. Aşktan gözü dönmüş ne dediğini bilmiyor.. Çok utanacak bu sözlerine. alsanaalsanasmile
Bütün bir bölüm boyunca yine oyalayıp durdular.. Adnan Bey'in Behlül'ü konuşmak için çağırdığı, karşısında konuştuğu anlarda sanki ben suçluymuşum gibi ter bastı. Behlül ne büyük bir hata yapmış yaaa.. Affedilir yenilir yutulur gibi değil maalesef.. :1no2:
Ve son olarak Bihter'İn Behlül'le tel. son konuşması var ya, "ben çoktan kararımı verdim" diyor Behlül bakışını gördünüz mü delirdi.. Sabit bakışlar hiç hayra alamet değil. Adam ondan ayrılsam bile sen bittin benim için diyor kadın hala sen beni seviyorsun diyor.. Ahh Bihter ahh ne zaman akıllanıcan sen? :eek:klava:

evet nihal o sözleriyle çileden çıkardı.

firdevs kumarhane baskınında yakalanmıştı.
nihal çok sinirlenmişti.
bunun gibilerin ailemizde ne işi avr demişti.
matmazel o kadar güzel nihali sakinleştirişti ki. bak bihterde çok üzgün.tepkini gösterme yanlarında ol gibisinden.

bence sonu değişmesin aylardır bihtein öleceği zamanı bekledim.

hizmetçileri fakirleri insandan saymadığı zaman.
matmazele kötü davrandığı zaman
kendi ablası peykere bile iftira atarken
adnanla kavalarında suçlu olduğu halde adama hayatı zindan ettiği zaman
bihter ölsün

adnana üzüldüm akşam adam resmen kendi elleriyle huzurnu ,mutluluğunu bozmuş...
yeni yeni aklı başına geliyor ama...olan oldu beşirin odasına gidip konuşduğu sahne
çok kötü oldu beşir bir yanda kızı bir yanda...
pihtere artık hırs küpü demekden başka bişey gelmiyor içimden bir insan bu kadar mı yapışkan
olur ,gurursuz olur ...
dün resmen kasadaki silah gösterildi ya senaristlerin bize bir oyunu ya da son bölümün tüyosuydu
bu silah ...
kafamdaki finaller de akşam şekil değiştirdi artık nasıl olur tahmin edemiyorum ...adnan mezarlıkda
sadece deniz hanımın bildiklerini duyar kanıt yok ortada...bu şekilde mi öğrencek ednan..
inanır mı inanmazmı belli olmaz nihalde aynı şekilde inanmaz ...nasıl öğrencekler neler olacak
iyiyce merak ediyorum ..işler gene beşirde bitiyor o görüntülerin kopyası mutlaka olmalı...

canım bence adnan tabiki matmazelin söyledikleriyle inanmaycak daah doğrusu yine şüphe duyacak

bihter behlülü düğün günü bile sürekli aradı.
eve dönünce nihal bihterle behlülün konuşmasını duyacak.
muhtemelen nihal gelinliğiyle düğüşüp bayılır
beşir anlatacak farkındaysan dün şayeste falan daeve geldi guya beşir fenalaşmış bahanesiyele.
nihaklin durumunu beşire oşayeste söler.
beşir kalkacak adnana anlatacak.
kitapta durumu ağır beşirin yataktan kalkması adnanı çok şaşırtır gibi bi bölüm vardı

Son düzenleme:
Ya kızlar ben dün izleyemedm, dün tekrar verdiklerinde baktım birkaç sahnesine. Tekrarı ne zaman çıkıyordu, pazar günü mü, saat kaçtaydı?

Ben Bülente sinir oldum
çocuk ne acaip yaa
kapı dinliyor boyuna, telefonları açıyor, mesajları gizlice okumaya çalışıyor alsanaalsanasmile

Evet haklısın, buna ben de takıldım. Bu kötü huyu üvey anneannesinden aldı herhalde. Huyu bozuldu çocuğun.. :umursamaz:

X