Aşk-ı Memnu Kanal D

aslında nihale çok kızamıyorum ben. amtmazele hareketleri dışında . sırf matmzele yaptıkalrından dolayı hakediyor.
kızamıyorum çünkü behlülü seviyor behlülde o şekilde davranıyor. ayrıca nihal kendini çekmiştiki behlül geldi yüzüğü taktı. insanın sevdiği biri hakkında kötü olduğuna inanmak istemezki insan

:lepi:katiliyorum kizin kafasini evdeki herkes allak bullak etti ne yapsin patladi sonunda hesabi matoda kesti.

bihter nasil di ama gikini bilem cikaramadi nihal herkes haddini bilsi dediginde yuzsuz bide bencede diyor. kizim laf sanada geliyor beyinsiz anlamiyor.sempatiksalakcinni

nihal mutlu olsa keske en masum bu dizide cocuklardi nihalle bulent.

nihal cok uzulecek zavalli cok aciyorum ona bunlarin hic birini hak etmedi behlulu yillarca sessizce seven nihaldi.keske kiymetini bilebilseydi behlul anladi ama is isten gecti.

matmazele sinir oldum.. madem biliyosun söyle ya da sus.. karışma hiç bişeye..
behlül gerçekten pişman,o kadar belli ki pişmanlığı..
bihtere söyleyecek bir şey bulamıyorum bile..
firdevsle çetine gelirsek eğer çetin çok akıllı yaa..
adnan ın gözler de açıldı ya sonunda,ohh dedim.. haftaya bakalım neler yapcak adnan bey?
nihal çok mutlu.. dizide o kızın üzüldüğünü görmek çok üzcek beni..
peyker ve nihat ; onlar da aynı matmazel gibi.. ya adam gibi anlatın neler bildiğinizi ya da susun.. boş boş laflarla karıştırmayın insanalrın kafasını..
bülent de garibim 2.ye oldu aynı şey.. keşke söylemeseydi m pişmanlığıında..
yanlızzz benim dizide en çok hoşuma giden yer hilminin dan diye ortada kalmasıydı.. aferin dedim şöföre..

< acımıyor artık canım.. uyuştum.. >

bu repliğe bittim.. tam benim durumuma da uygundu bugünlerde hemen faceye yazdım =)

dün 2 yeri çok sevdim
birincisi behlülün nihale böğürdüğü yer
ikincisi hilminin ortada kalakalışı

o pihter eve gelip herşeyi mahvetti ve evin son hali tabi ki içler acısı...
adnan ilgi duydu aşık değildi ama pihter sırf annesine inat adamı kendine
çekdi ve evlendi...hep gözü yükseklerdeydi annesinden bile tehlikeliydi aslında...
bunu da tek erkeğin sadakati,sevgisi ve parasının yanında yakışıklı ve çekici bir
erkeği de istemekle gösterdi...
kadın pehlülle kaçmayı düşündüğünde bile adnanın parasına güvendi...
artık pihterin karakterine diyecek söz bulamıyorum...
pehlülde aciz ve iradesiz biri...güzel kadın zaafı uğruna herkesi harcadı...
ve geriye mutlu ,huzurlu köşk yerine kasvetli boş bir kşk kaldı[/B

öğlen tvde veda fragmanı çıktı
hep behlül konuştu
çok üzüldümboshayallersmile

kızlar bu yeni fragmanlarda ilk bihter konuştu
sonra behlül
sonra adnan matmazel filan karışık
sonrada beşirin konuştuğu çıktı görüntüler aynı ama ses efektleri sırayla

aa şaşırdım ya.hemen vermişler mi fragmanı ya? çok merak ediyorum nasıl olacak veda bölümü? bu bölümde sanki heyecanlı bişey yok gibiı.ama sesli fragman değil tabi.ondan sanırım... çok merak ediyorum yaa nasıl olcak acabaaaaaaaaa
ya veda fragmanının birincisini hiç beğenmedim ben.ne o öyle çok basit amaaaaaa ikincisi harika.gerçekten çok güzel fragman ya.. alkisalkisalkis ama o evin hali çok acı ya içim bi tuhaf oldu mafoldumben aşkı memnu veda :a015:

kızlar beren in yeni fragmanını gördünüzmü patos reklamı çekmiş

cnm çekti be

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…