Aşk-ı Memnu Kanal D

günaydin
dün gece neydi öyle

firdonun cetine gelisi elinde neydi onun adi bülent ersoyunda vardi ay dilimin ucunda iste onunla zip zip ziplayisi ,koptum orda
matmazelin bir ipucu daha buldumu o surat ifadesi beni deli ediyor gözler kocaman sadece bakiyor
katya birliktemi oldu soförle?

ne kadar yazmışsınız hepsini okudum kafamçokkarıştı

matmazelin koca gözleri ile cd yi elinde sallamasına kıl oldum..ne işin var orda niye gidip karıştırıyorsun? içinde ne olduğunu bilmiyor ki...vasiyeti düzenleyen kişi onu behlülü ver demiş sen ne hakla araya girip alıyorsun ki? matmazelin yaptığıda aynen diğerlerinin yaptığı gibi ayıp..hatta cemilenin ortalık karıştıran dedikoduculuğa benzedi..içinde ne var bilmiyor bu yüzden behlüle verebilir..ya da arsen hanıma verebilir ama beşiri çiğnemiş olur..

siz matmazelin yerinde olsaydınız ne yapardınız? ben başkasının malını ne olurs aolsun almaya cesaret edemezdim açıkçası..

arkadaşım bir daha ki bölümü izlemeden böyle bir yorum yapmayın bence. O cd zaten Behlül ile Bihter'in cd'si değil ki nereden çıkarıyorsunuz. Aynı gün hatta saatler içinde Beşir daha dedi cd'yi almalarını Süleyman efendiye matmazel niye gidip kendi alsın hemde o kadar kısa sürede. Böyle şeylere burnunu soktu mu hiç koca dizi boyunca. Bildiklerini bile anlatmadı.. O cd o gecenin cd si değil Nihal'in slayt cd sii...

puhaa rontgenci besirr
besir.png

ay bu ne gözlere bak sanki of ya behlül yerinde olmak isterdim dercesine sırnaşık şey :roflol:

arkadaşım bir daha ki bölümü izlemeden böyle bir yorum yapmayın bence. O cd zaten Behlül ile Bihter'in cd'si değil ki nereden çıkarıyorsunuz. Aynı gün hatta saatler içinde Beşir daha dedi cd'yi almalarını Süleyman efendiye matmazel niye gidip kendi alsın hemde o kadar kısa sürede. Böyle şeylere burnunu soktu mu hiç koca dizi boyunca. Bildiklerini bile anlatmadı.. O cd o gecenin cd si değil Nihal'in slayt cd sii...

alllah aşkına nihalin cd sinin bankada ne işi var ya sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

bihterin geceligi neydi öyle yaa nerde satiliyo bu gecelikler acaip güzeldiguclubacismile

bu bolumu bihterin kisnemesiyle
adnanin kuskulariyla
supriz dogum gunu ve yatla
bihterin kiskancliktan ortadan ikiye catirdamasiyla
behlulun besire gunah sikarmasiyla nasilda agladi mavis mavis hahaaa
nihalin dugun hazirligiyla gecistirdiler ya.zavalli nihal nasilda heyecanli oof besirede cok aciyorum koyun can derdinde bihter et derdinde o halde bir insana neler yapiyor igrenc kadin ya son cirpinislarin az kaldi guzelim rahmetli olacaksin.
ve matmazelin cdyi almasi damgayi vurdu yalniz,bakalim insallah behlule kaptirmaz cdyi surmeli gaci

X