Aşk-ı Memnu Kanal D

bana da matmazelin eline geçmiştir gibi geliyor
bihter nasıl ele geçirmiş olabilir ki
ay bu salak beşir zamanında daha nihal behlüle bu kadar aşık değilken
nişan düğün meselesi falan yokken ortaya çıkarsaydı ya
şimdi kız tamamen yıkılacak, insanlara rezil olmaları da cabası
ne oldu şimdi nihalin mutluluğu için uğraşıyordu böyle mi mutlu ediyor nihali

bu mesele daha yeniyken behlüle gösterecekti cd yi
ve nihalin hayatından da bu evden de çekip gideceksin yoksa herşeyi açıklarım diyecekti
behlül efendi de tıpış tıpış giderdi o zaman
tamam nihal seviyordu ama unuturdu bir şekilde
bihter de bu kadar sarmazdı behlüle
herşey behlülün o evde kalmayı ısrarla sürdürmesinden kaynaklandı bence
yol yakınken çekip gidecekti, o durumda işler bu kadar sarpa sarmazdı
yani yapması gereken buydu, o yüzden ben de behlülü bihtere göre daha çok suçlu bulanlardanım.

ama bihter sıyırmış gerçekten
normal bir psikolojide değil, bir arkadaşın bahsettiği gibi
yakında korku filmlerindeki kadınlardan olacak sanırım

bu arada çetin de uyanmış o da bazı gerçeklerin farkında
adnan da finale doğru en azından şüpheleniyor bu da bişeydir

ayrıca daha önce de benzer bir yorum yapmıştım ben de final gecesi evde nihalin düğünü için çekilen film yerine beşirin çektiği görüntülerin davetliler tarafından izleneceğini tahmin edenlerdenim.

bence de bu daha iyikaydirigubbakcemile3
öleceğine güvendiği şeyi iş göremesin içini çeke çeke işkenceyle gebersin sempatiksalakcinni
haydar dümen bile derdine çare bulamasın:roflol::roflol:

Kızlar bence cok alakasız bırı ogrenıcek cemıle yada babası annesı fln olablır.. cnku tuyolarda da bırı ogrenıcek dyor..o eller hıc bıhterın elıne benzemıyor

hiiii adam ölsün daha iyi ..onunu için belden aşşası tutumaması nefes borusunun tıkanması gibi bişey olur..sempatiksalakcinnilaelaelaelaelae

el kısmı hafif bulandırılmış gibi kadın mı erkek mi oldugu belli değil
ednan bey olmasın ne dersiniz

Nihal’in Behlül’e yeni bir sürprizi var

Behlül için kötü başlayan sürpriz doğumgünü partisi gecesi, Nihal’in yeni sürpriziyle bambaşka bir renge bürünüyor. Bihter’in oyunu amacına ulaşmış ve Behlül’ü ayağına kadar getirmiştir. Behlül, Bihtere karşı çok hırslanır. Sürpriz doğumgünü partisi sürerken, Adnan Bey de herkesten gizli görüşmeye gittiği Sait’in, anlattıklarının etkisindedir.
Firdevs’in, Çetin Özder’den sakladığı gerçekler, Peyker’lerle karşılaşmalarında ortaya çıkar. Çetin Özder’i kaybetme korkusu, Firdevs Hanım’ın evlilik teklifine vereceği cevabı hızlandırır.
Bihter ve Adnan geceden erken ayrılırlar. Gece Behlül ve Nihal için sürecektir. Behlül için kötü başlayan gece, Nihal’in yeni sürpriziyle bambaşka bir renge bürünür.
Yaşadığı pişmanlığın ve suçluluk duygusunun altında ezilen Behlül ilk kez hislerini Beşir’le paylaşır. Tek isteği Nihal’in mutluluğu olan Beşir, ardında bırakacağı emanetiyle ilgili son kararını verir.

ilk kez girdim bu konuya
behlülle ilgili ne iyilik dolu sonlar yazılmış öyleeeee akannehir
başarılarınızın devamını dilerim arkideşler olumunekankayizsmile
kaydirigubbakcemile3

24 Haziran'da Suada Clup'ta veda bölümünü hep birlikte izleyecekler.

Ekranların sevilen dizisi Aşk-ı Memnu 24 Haziran'da büyük final yapacak. Ayakligazete.com'un haberine göre, dizinin finaline bir ay kala heyecan tüm hızıyla devam ediyor. He bölümde izlenme rekorları kıran ve yayınlandığı gün reytinglerde birinciliği bırakmayan dizide adım adım finale yaklaşılıyor. Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem, Beren Saat gibi ünlü isimlerin başrollerinde olduğu dizi yapacağı veda ile tüm izleyenlerini yasa boğacağa benziyor. 24 Haziran günü Aşk-ı Memnu Veda ile sevenlerinin karşısına son kez çıkacak olan dizinin finali şimdiden merak konusu. Dizinin finalinin yapılacağı gün Suada Clup'ta bütün oyuncular biraraya gelerek dizinin finalini birlikte izleyecekler. Suada Clup'ın davet bölümü Aşk-ı Memnu ekibi için özel olarak kapatılacak ve dizinin vedası hep birlikte izlenecek.

77.bölüm tüyosu

Behlül artık çok önemli bilgilere sahiptir. Bu bilgileri kimseyle paylaşmak niyetinde değildir.
Çetin de Firdevs’le evlenme işlemlerini hızlandırır. Behlül aldığı bilgilerle, tekrar geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır. Yaşadıkları tek tek gözlerinde canlanır. Behlül ulaştığı bilgileri, Bihter’le paylaşır.
ıkisi de tehlikenin boyutunu daha iyi anlarlar. Bihter’in çırpınışları karşısında, Behlül duyarsız gözükmeye çalışır. ...
Matmazel Behlül’le hesaplaşmaya kararlıdır. Ama bu hesaplaşmanın sürpriz bir tanığı daha olacaktır. Artık yasak aşkın tanıkları gittikçe artmaktadır.

Ama bu olayların gerçekliğini anlamak isteyen Adnan, hiç kimsenin bilmediği ve düşünemeyeceği bir oyunla tüm gerçekleri ortaya çıkartmaya çalışacaktır.

aa suada clubta mı weda edıcekler.mukemmel bıyer.
haftaya salı gecesı ordaım bızım okulun kapanıs partısı war.ıns cekımlere denk gelır.

aa suada clubta mı weda edıcekler.mukemmel bıyer.
haftaya salı gecesı ordaım bızım okulun kapanıs partısı war.ıns cekımlere denk gelır.

24 hazıran persembe gunu ordalarmıss
toplanıp gıdelımmmsırnaşık şeysırnaşık şey

şu nihalede bakın nekadar kolay yat aldı ne kadan mikemmelll boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…