Aşk-ı Memnu Kanal D

şimdi eski bölümünü tvde izliyorumda behlül ne koşuyomuş bihterin peşinden.yeni bölümlerinde de bihterden kaçıyo.zeytin yağ gibi su yüzünde şimdide :umursamaz:

cd kimin elinde ya kesin matmazel aldi cdyi aklinialirimsmile

behlule yat almis nihal oooh yatlar yalilar ye kurkum yezemuszemus

bihter siyirigida artik eminim bu evlilik olmayacak diyor. hahaaasempatiksalakcinni

adnan bey gizli dosyalar pesinde vay maymun gozunu acti akannehir

hadi bakalim hayirlisi neler olacak bu hafta

kastettigin bir dizi helhalde
dedigin kiz nasil bilmiyorum ama ben bihteri pisikopat görmek istiyom.fenalik geldi artik lüle saclarindan simsiyah gözlerinden..:tomato:
azicik tozutsun.

the exorcist, ünlü korku filmi yokmu canım ya, hani kızın içine şeytan kaçıyo, işte bak bu kaydirigubbakcemile3

Fragmanda yatın adını gördünüz mü
Az önce tvde izlerken gözüme çarptı
"RİVA" yatın adı muahahhahaa:roflol::roflol:

kızlar o cd yi bence bihter alacak onun ellerine benziyor behlülden önce gşittiğine göre matmazel değildir hala
gurur yapsın o

behlül uyuzun teki evet bencede koştu koştu aşık etti şimdi kadının yüzüne bakmı sadece birliktelik için peşinde

cd kasada diye behlüle söylüyor beşir behlülde bihtere söylüyor behlül gitmeden bihter gidiyor alıyor kasadan cd yi ve elinde koz olarak tutuyor düğün günüde deşifre edecek kendişni benim yorumlarım böyle ya sizin

teşekkür ederim canım demek cd behlülün eline geçiyor..ordanda bihtere geçecek demekki finaldede herkesin gözünün önünde sergilenecek yine bihter öyle kahkaha mı atacak izlerkene sempatiksalakcinni

yok kahkahayı biz atacaz o ölürken
:lepi::lepi:delikafaduldendelikafadulden:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

kızlar bence cd yi alan bihter matmazel alsa behlüle göstere göstere sallamaz herhalde.bide final hakkındaki tüyolar doğru yanlız bunlar otelde beraber olmayacaklar bihter finalde bu beşirin cdsini yayınlayacak.sonrada nallları dikecek.inş.o şokla behlülde felç geçirir belden aşağısı tutmaz..

nee aytmı.ya bunlarda amma abartılar zenginliği. varmıdır böyleleri ya. hani tam zenginlerin yatı vardırda. daha nişanlıyken yatlar falan

canım çok sao yaa

az önce fragmanda tvnin dibine girdim
yanlış mı gördüm diye
cidden RİVA
ece ile melek bizle dalga mı gecıorr
yoksa tesadüf mü bilemedim
ya da nihal aslında bilior safı oynuorr
Riva flan gözüne gözüne işkence edior

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…