Aşk-ı Memnu Kanal D

bana da matmazel gibi geldi..CADIARZUCADIARZU
ayy bu nihalde görmemisin sevgilisi olmuss gitmis yat almis.. uyuz yaasırnaşık şey

the exorcist, ünlü korku filmi yokmu canım ya, hani kızın içine şeytan kaçıyo, işte bak bu kaydirigubbakcemile3
the-exorcist-film_788838a.jpg

nihohaaa nihohaaaasempatiksalakcinni

evet evet bu filmi biliyorum cok eski degilmi
ya bu kadar olmasada tozutsun iste sempatiksalakcinni

ay y yazık ya şimdi geçen haftanın tekrarını izliyorumda. adnan yazık giyinmiş parfüm sıkmış çekim için bihterin ona iltifat etmesini bekliyor. baktı bihterin umrunda değil kendi soruyor nasıl olmuşum diyee

ay y yazık ya şimdi geçen haftanın tekrarını izliyorumda. adnan yazık giyinmiş parfüm sıkmış çekim için bihterin ona iltifat etmesini bekliyor. baktı bihterin umrunda değil kendi soruyor nasıl olmuşum diyee

kart papaz o da..ayakta uyuyo otel paras vermiyo

m.l mehlül, düğün hediyesi olarak amcası yat aldı ya, böyle amcaya yapılır mı busempatiksalakcinnisempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

m.l mehlül, düğün hediyesi olarak amcası yat aldı ya, böyle amcaya yapılır mı busempatiksalakcinnisempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

ah ah adnan bir bilse ki o büyüttügü cocuk,karisina bihtere göz dikip, yatip kalktigini,,,
degil yat almak ona ancak bir mezar alir hemencik öldürüp gömmek icin kötükedihüso

bence o bihterdir...bi yolunu bulmus almistir anahtari:eek:klava:
matmazelin behlule oyle cdyi gosterceni sanmiyorum...:nazar:

armağanım merhaba,biraz önce biyerde yazını okudumda göğüs hassasiyeti hamilelik belirtileri başlığında baya olmuş yazalı ama ben merak ettim,göğüs uçlarının acıdığından bahsetmişsin,benimde malum ilişkiden 2-3 gün sonra inanılmaz acımaya başladı ve adetime 1 hafta var hala acıyo hiç böyle olmamıştı acaba klomen kullanmaya başladım etkisi olmuş olabilirmi

yalnız eğer gerçekten bankadan o cd alındıysa çok saçma olacak. Aslında Beşir'in Süleyman efendiye anahtarı vermesi Matmazele verin o ne yapacağını bilir demesi bile saçmaydı. Çünkü bankalar kanuna göre, biri ortak kasa açacaksa bankaya gidilir hepsinin imzası alınır. Ve birer anahtar verilir öyle bende anahtar var kasayı açtırcam demekle açmazlar ki o zaman kimin eline geçse gitsin elini kolunu salayarak alsın bankadan böyle saçma şey mi olur.. Ne belge var ortaklıklla ilgili ne birşey. Hadi Beşir ölmüş olsa bir derece o zaman vasiyet yazdı deriz ama Beşir'de ölmeden nasıl gidip açtırıyorlar kasayı çok saçma...

X