Aşk-ı Memnu Kanal D

haklısn canım.hiçbir zaman aldatılmaya hak vermedim.ama burda bihter çaresizdi.bi hırsla evlendi.sonragördü anyayı konyayı :hulya: bihterin behlülle yaklaşması aşk değil.cinsel anlamda behlül,bihteri dahafazla tatmin ediyo sanırsam :kedi: ednan paralı,anlayışlı,pehlül tutkulu sempatiksalakcinni hani ben izleyici olarak gerçek hayatta behlülle sevgili olmazdm kaydirigubbakcemile3 bihteri öpüşü gelirdi aklıma ölürdüm kıskançlıktan aklinialirimsmile o kadar gerçekler yani şahsen etkilendim kaydirigubbakcemile3

link versene canım :hulya:

hahhha onlara bakarken daha bir sürü event daha buldum
behlülün bekarlığa veda partisi ki rivada yapılacakmışş kaçmaz kızlarrbayanssulusmile
adnanın göz muaynesi
behlülü atatürk havaalanından uğurlama töreni
Bıhter&Behlül +18 film gösterimi (Beşirin ölümsüz eserinden)
Nihalin kına gecesi
Nihale geçmiş olsun ziyareti
alayını derleyip toplayı paylaşıormmm şimdi:roflol::roflol:

hülya avşarın oynadığı fatmagülün suçu ne filminde zengin çocuklardan birinin annesi
aşkı memnudaki arsen hanım hatta sarışın ve saçları yine kısacık

ayyy öylemi ay bende keşke şayeste hanım olsa diyodum ya. bihterden öcünü alırdı bi güzelakannehir

:roflol: behlülle bende giddecemmm bırakmamm onu :roflol::kedi:

ayyy öylemi ay bende keşke şayeste hanım olsa diyodum ya. bihterden öcünü alırdı bi güzelakannehir

annesi matmazel olsun bence.onun öcü daha çok aklinialirimsmile ya da ben olim pehlülü öpüyo gözümün önünde olan var olmayan var. bi güzel döverim :jeyyar:

En cok Beşıre uzuluyorum fınal sonunda behlulde ıntıhar etse.

nıhal beşırle evlense...70 bolum boyunca acı cektı yazık cocuga

:roflol: behlülle bende giddecemmm bırakmamm onu :roflol::kedi:

uğurlama komitesine söyleyelim.
o uçağa bilet aldıralım sana da:1hug:
yazıııkk zaten yavrum biri teselli etmesi lazım:1hug:

pehlül atlaa uçuyoruzz :roflol:

hatta geç bile kaldın şu sürpriz doğum gününden önce götürcektin biçareyi:çok üzgünüm:
neyse çok geç değil bihter cadısı bu hırsla couplingteki julianın jeffe olan sürpriz partisini bile yapar yani
bide nihal bile yeter çocukcagızın psikolojisinin boulmasına tek başına behlüüüü nerdesin diye diye
hemen kaçın gidin çocugun psikolojisi daha bozulmadan:jeyyar:

[
aynı şeyi ben de düşündüm .başta tecavüz olayı olacak ee sonra 2yıl evliliklerinimi gösterecek. gerçi oyuncu kadrosu çok olursa konuda çok olur. aynı şeyi aşkı memnu başlamadan öncede düşünmüştüm. ne kadar konusu var ki diye ama bu yaprak dökümü ve aşkı memnunun senaristleri bu işi iyi kıvırıyor.
walla herkesneydi o ağız falan demiş ama oyunculuğunu göstermiş kadın.
birde behlülle nihal amerika planlarından bahsederken yaptığı role de hayran kadlım. orda ortaya bi laf attı sesi kısılmıştı. insan çok üzülünce sesi öyle kısılırya.bihter sevdiğim bi karakter değil ama behlüle aşık

dün yine sonunda uyuyakalmışım yaw!
deniz hanım ağladı ya kötü oldum bir türlü söyleyemedi.
beşir nolmuş öyle gözleri mosmor, katya çok üzüldü.

sonu bu kadar belli oldu diye sürpriz yapalım diyip lütfen senaryoyu değiştirmesinler. şu andsa finali ne kadar belli olsa da insanlarda müthiş bir heyecan var final için.
yok behlül bihtre kaçsın bu kadar da geniş olmasın ziyagil ailesi yaa.

ayrıca niçin hala behlül bihter tartışamsı yaşanıyor.
bana sorarsanız bihter behlüle aşık olmuştu başlarda. çünkü kocasına aşık olarak evlenmemişti.kendinden büyük aşık ollmadığı biriyle evliyken behlül gibi hemde aynı evde yaşıyor behlül gibi yakışıklı yaşına uygun hareketli bi gence gönlünü kaptırmasına üzülmüştüm acımıştım daha doğrusu. bihter bu aşkı içinde yaşasaydı tamam dı belki ama haddini edebi aştı .gerçi bunun tartışmanın anlamı yok. ikiside suçlu ikisi suçlı olmasa bu dizi olmazdı bizde izleyemezdik bu kadar basit.

canım ondan ay yapım mı yapcak acaba diye sordum, biliyosun aşkı memnu ve yaprak dökümünü yazanlar 2 kadın senarist, onlar yazarsa yine tutar, ama diziyi başkası yapıyosa yazıyosa şüpheliyim yani
:hulya:

valla kızlar dizi başladı bihtermi behlül mü suçlu olayı vardı dizi bitiyo hala aynı muhabbet
bırakın yahu kim hangi karakteri severse sevsin kim hangi karakterden nefret ederse etsin,
dizi sadece eğlencelik işte
:hulya:

kesinlikle oyle.. sadece ben merak ediyorum, ayni sey kendilerinin, eslerinin veya yakinlarinin basina gelse gene kadinlari boyle savunacaklar mi?

ya da baskasina asik olup kocasini aldatan ve hic yuzu kizarmayan bir yakinlarini da sonuna kadar savunacaklar mi?

evet seneryo, zit fikirlere sahip olduklari icin meseleyi buyutmeye gerek yok sadece dizi bu eksiler vermeye falan.. anlami yok... ama ben bunlari merak ediyorum, bunlar yasanan seyler cunku. ayni evde bu kadari fazla ama bu tarz olaylarla bu donem cok sik karsilasiyoruz.
bihter bence hirs yapiyor ama asik bile olsa ask hersyi affettirir mi

tedirgin tedirgin gidipte arabayi park edecekleri zaman bidakka bidakka deyip parfum sikmasi beni deli etti alsanaalsanasmile

tedirgin tedirgin gidipte arabayi park edecekleri zaman bidakka bidakka deyip parfum sikmasi beni deli etti alsanaalsanasmile

ve o arabayı nasıl park edişti öyle ya, kapıdaki görevlileri ezecek sandımsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

ama canım gerçek hayat değil ki, zaten gerçek hayat olsa ve bu karakterler kardeşimiz falan olsa, kimse savunmaz herhalde, kimse bihtere ohh iyi yapıyon aldatıyon gül gibi kocanı demez, kimse behlüle, aslanım yürü be, hem amcanın karısını aldım hem kızını demez, ikisine de kimse arka çıkmaz herhalde gerçekten yakınımız olsalar. Zaten burdaki kavgalardada asıl dava arka çıkmak değil kim daha suçlu davası, boşverin yahu, dizinin tadını çıkarın bitiyo 3 bölüm sonra

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…