Aşk-ı Memnu Kanal D

Yani şu konuyu halaaa tartışıyo olmak bize ne kazandıracak gerçekten bilmiyorum ama....

bence,bihterde behlülde gü nah kar!!!
babası yaşında bir adamla şu yada bu şekilde evlenmiş.. sevmiş ama aşık deil doğal olarak..
karşısındaki akranı olan kişiye gönlü kaymış bi şekilde.. vs vs vs....

sonuç olarak;
tam 2 kez behlülle kaçmak istemiş ve parayı,yalıyı,ünü vs geride bırakmayı göze almış kişi bihter..
tam 2 kez,paradan,yalılardaki evlerden,ünden vs vazgeçememiş ve hevesini aldıktan sora bihteri yarı yolda bırakmış adi kişi behlül..

kişilerden biri acı çekiyor,diğeri ise 'amca' karısından sora,'amca' kızıyla ilişki yaşıyor..vede mutlu mesut zengin ve şatafatlı hayatına devam ediyor amcanın aldığı diğer yalı evinde..

hak deil bu!!!

*******demek istediğim,2 günahkar da aynı derece acı çekiyor olmalı..********

toplumumuzda Bihter gibileri varken,oturduğumuz yerlerden onları eleştirmek yerine,bu diziden bir pay çıkarmalıyız kendimize zannımca;

ENNN BAŞINDAN İTİBAREN,''AŞK EVLİLİĞİ'' YAPILMALI..

çünkü insanoğlu beşer şaşar
hiç olmadık konum ve zamanda böyle uygunsuz pozisyonlar olabilir eğer evdeki adamla aşk yoksa,belli uyum yoksa arada..

herkese, herrrrrrrrr anlamda sadakatli ve aşk dolu günler dilerim...

pirinsıs hanım,benim penceremden de durum analizi budur.

Aslında ve meg ve prenses arkadaşım ikinizde aynı pencereden bakıyorsunuz dızıde yaşananları onaylamadıgınız belli ... bu dızıyı bende seyredıyorum sonuçta herkes orda yaşananlar pay çıkartmalı demıssınız evet çok doğru ve bu dızı oldukça eski bir eser sadece günümüzde olan değil, geçmişte de aynı şekilde ihanetlerın,ayrılıkların entrikaların olduğuınun mesajını verıyor...

Yok Meg Bihter in acısı aşk acısı felan değil. Bende sen gibi sanıyor Behlül e daha çok kızıyordum onun ki ego savaşı. Bu adam "benim gibi bir kadını nasıl terkedebilir". "Ben istemediğim sürece beni bırakamaz" hesabı. Bir insanın hırsları zaafları aşkın sevginin önüne geçiyorsa çoktan bitmiştir o aşk o ilişki ve bir daha asla düzelmez. Aşık olan bir kadın olsaydı gerçekten sevseydi Behlül ü onu karnında bebesi ile ortada bıraktığı vakit suratına tükürür her şeyi açıklar ipliğini pazara çıkarıp basar giderdi herkesin hayatından...

peki bu sizdeki bihterizimlik nedir meg hanim?

sizinde her mesajinizda bihteri hakli cikarmaniz cok enteresan dogrusu.

bihterin yaptiklarinin yanlis oldugunu bile bile bu takinti neden?

şu mesajınızı henüz farkettim..
görmezlikten gelmeyi tercih ediyorum lakin..
bu ima,hakaret içeriyor zira..

lütfen devam etmeyiniz bu tarzınızda!!!

kizlar onceki sayfalara bakmadim duyan varmi bilmiyorumda...!
paylasmak istedim

PEYKER’DEN AL HABERı: “AŞK-I MEMNU’DA GERÇEKTEN SÜRPRıZ FıNAL OLACAK!..”

27/5/2010 13:45

Önümüzdeki ay son bölümü yayınlanacak “Aşk-ı Memnu” dizisinin Peyker’i Nur Aysan, finalin çok sürprizli olacağını söyledi.

“ınternetteki anketlerde Adnan ve Matmazel’i, Behlül ve Nihal’i evlendiriyor, Firdevs ile Bihter’i de aynı eve koyuyorlar. Ama ben şu kadarını söyleyeyim; gerçekten sürpriz bir final olacak.”

Son düzenleme:
son mesajimda hakaret felan yok meg hanim ,estafurullah ayrica bu tarz bana ait degil.

siz bana yazmissiniz her seferinde bihtere nefret dolu mesajlar yaziyorsunuz diye.

demek ki bundan rahatsiz olabileceginizi dusundum ve size o soruyu yonelttim.

darkblue arkadasin dedigi gibi ayni pencereden bakiyoruz ama arada biraz ucurum var.

o ucurumsa ortada ask olmayisidir. iki tarafta heyecan pesindeydi yasayamadiklari seylerin pesindeydi.

eger oratada ask olsaydi olaylar bu hale gelmezdi.her iki asikta kacardi ama ask olmadigi icin bu sevimsizlige devam ettiler.

yani acikcasi birbirlerini kullandilar.

evet behlul kacmadi ama bu onun korkak oldugundan degil bu pisligi devam ettirmemek icin kacmadi.
bihterse hic bir zaman behlulun yakasindan dusmedi behlulun pesinde surunen hep oydu.

behlul bitirmek istedikce vazgecmek istedikce bihter hirs yapti ve vazgecirmedi behlulu bu yoldan.

behlulun 2. hatasi nihale siginmasi keske baska bir yere gitseydi,gitmeyisinin sebebiyse nihalin onu sevmesidir.

bende devam etmek istemiyorum ama olmuyor meg hanim

kutlarim sizi bende bunu soylemeye calisiyorum olumunekankayizsmile

behllül garibim dün nasıl bozuldu
ne umdu ne buldukaydirigubbakcemile3 aklinialirimsmile

:lepi::lepi:alkisalkisalkis

bundan bir önce alıntılamış olduğum mesajınız,kötü bir ima içeriyor!
öyle olmadığını söylemeniz,yazdığınızdaki pis anlamı değiştirmiyor pirınsıs ne yazık ki..
profilimde evli yazıyor,görüyorsunuz bunu çünkü..

her neyse,
kısaca size katılmıyorum dizi yorumunuzda da,bakış açınızda da..
siz yazın bende şok olayım eskisi gibi en iyisi,tartışarak uzatmanın bir anlamı yoktur..
tutumunuz ve tarzınız rahatsız edici..
meg hanım derken bile bunu hissettiriyorsunuz..

Son düzenleme:

verdiğiniz aşk evliliği çözümü kısmına olmasa da öncekilere daha fazla katılamazdım. bizim türk kadını kadına düşman, erkeği hep hoş görüyor. ama sizin de dediğiniz gibi aslen behlül en az bihter kadar saçma, bu ihanet sürdüyse behlül yüzünden. şimdi kalktı bir-iki bölüm nihale aşık numarası yaptı diye halkımızın gözünde hemen masum oldu, bihterse tek başına bırakılmanın acısıyla saldırganlaşınca en kötü öyle mi?

meg hanim demem saygimdandir aramizdaki mesafeyi belli etmesi icindir o mesajimdada sizin dediginiz gibi pis bir imla yoktur.bu sizin dusunceniz.

evli oldugunuzu okudum evet allah mesut bahtiyar etsin iyide evliliginiz beni ilgilendirmezki bunu benim gozume sokmaniza hic gerek yok.

tarzim rahatsiz ettiyse ozur dilerim fakat dedigim gibi bu tarz bana ait degil.
siz sok olmaya bende bihtere nefret kusmaya devam edeyim izninizle....

valla bihter behlul olmaza baskasini bulacakti en basindan adnani kullandi annesine inat evlendi adamla

turk kadini kadina neden dusman olsunki benim dusmanligim hak etmedigi halde kocasini ve sevgilisi aldatan kadinlara o daldan o dala atlayanlara dusmanligim simdide kadin dusmani olduk.

hadi bakalim hayirlisiboshayallersmile
en iyisi artik yorum yazmayayim hic yoktan ceza almayayim.

Son düzenleme:
herkese aşk dolu,sadakatli ve adaletli günler dilerim...

katılıyorummalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…