Aşk-ı Memnu Kanal D

kizlar sadece bir dizi bu allah askina yaa.. burda haksiz buldugumuz kisi veya kisiler sadece karakterler. burda beren saatin sahsina bir hakaret yok, kivancin da..
elbette fikirler her zaman farkliliklar gosterir.. birileri behlulu suclu bulup bihteri hakli goruyorsa herkes bu fikre katilmak zorunda degil. bu isi cok ciddiye alan arkadaslar eksi puanlar bile veriyorlar yani..
cok sacma..

ve bir seye dikkat cekmek istiyorum, meg yazilarinda kendine gore dogru yorumlar yapmis olabilir ama bihter gidecegi zaman banka hesabindan bi dolu para cekmis ve adnan da sorunca cok kolay kivirabilmisti..

kadin olabiliriz ama feministligin alemi yok bence..
ikisi de suclu sadece bihter olarak gormuyorum ama bihter bu isi uzatti.
behlul ayaklarina kapansin, pesinde surunsun istiyo. tek derdi egosunu tatmin etmek.

ve sunu soyleyeyim ki, basimiza ne gelecegini bilmiyoruz. baska birine asik da olabiliriz allah korusun tabi.. burda bihteri savunan arkadaslar alinmasinlar genel konusuyorum.. baskasina asiksak eger, hem kocamizin ekonomik gucunden faydalanip baskasinin koynuna mu girerdik
baskasinin koynuna girdiysek kocamizin yuzune, bihterin yaptigi gibi yuzu kizarmadan bakabilir miydik.
eger kocamizi aldattiysak, aldattigimiz kisi behlulun yaptigi gibi bizi yari yolda biraksa, hicbirsey olmamis gibi sahtekarliga devam edecektik yani, oylemi..
ustelik kacmaya karar verdigimizde kocamizin hesabundan para yurutup bi kazik da ordan mi atacaktik..
yani bihterdeki hatalari bu kadar ortbas etme cabasini samimi gormuyorum acikcasi..

ben de oyle dusunuyorum. cok haklisin.. haksiz da olsa kadin oldugu icin savunacak degiliz.. kaydirigubbakcemile5

meg arkadaşıma katılıyorum bende
ikisinin yaptığı da onaylanamayacak davranışlar

karışmış yine burası

kızlar az sakin olun ne gerek var sanki

ya kızlar behlülle oynuyo resmen bu pisluk bihter acınacak halde aslında kendisi ama hala
iktidar olmak derdinde amacı bana kalmadı nihalinde olmasın

bu arada gelecek haftanın fragmanında çetin özdr bihtere ve behlüle bakıp firdoya bişiler diyor
heralde aralarında bişeymi var söylenenler gerçekmi acaba dicek
sonrada tartışıp ayrılacaklar bence

bihter çoktan o evden gitmişti şimdiye,behlül efendi kabul etseydi,yarı yolda bırakmasaydı tekrar tekrar..
açıklanamayacak miktar da deildi bankadan çektiği para bihterin..

Bihter sadakatsiz ve sonuç olarak suçlu!
ama
Behlül de sadakatsiz ve sonuç olarak suçlu!

ben bunu söylüyorum,başka bişey deil!!!

herneyse,herkes görüşünü yazabilir elbette ve görüşler de farklılıklar gösterebilir sonuç olarak..

kadın düşmanlığımız hep kadını suçlu görme eğilimimizde kendini gösteriyor. aldatma olaylarında erkekten çok kadına kızılıyor, ama aslı böyle değil, ikisi de aynı suçta. ama erkektir elinin kiridir, kadınsa fahişedir oluyor bizim toplumumuzda, yazdığım bu gerçeğe ithafendi size değil...

feministlik de deil..
adaletli düşünebilme çabası bizlerdeki..
ortada bir sadakatsizlik olduğu gerçeği varsa ki var,kadın da adam da sadakatsiz bu nedenle eşit derecede acıyı ve mutsuzluğu hakediyorlar...
bu, bu!!!

kesinlikle hem bihter hem behlül suçlu hiçbişey tek taraflıı değil.

vayyy konu cok civcivli ben bu kitabı okudum kitapta behlül cok sımarık büyütülmüş ve cok yakısıklı ve oda bu yakılıklılın farkında zaten bihter ise annesi babası aldattı icin annesinden nefret edio aynı zamanda onun gibi olmak istemio zaten adnanlada bu yüzden inadına evlendi annesinn onda gözü oldunu bildi icin evlenme teklifini kabul etti ve cok güzel baslarda cok cok cok ii bi kıza benziodu ama behlülün yakışıklılı kocasının ona yası gerei ayak uyduramayası ona dogal olarak gözde bekar olrak behlül ilgisini cekio ölede baslıo saten olay amannnnnnn hepside günahkar :d

evet bencede haklısınvereliniortak iki tarafta suçlu herşey kadına yüklenmesin. erkekleri böyle yücelten bizleriz. dizide dahi olsa kadına yükleniliyor görüyorumda.

evet bencede haklısınvereliniortak iki tarafta suçlu herşey kadına yüklenmesin. erkekleri böyle yücelten bizleriz. dizide dahi olsa kadına yükleniliyor görüyorumda.

aslında bizde suc erkekleride bizler anne olarak büyütüorz her zaman ayrım seyle baslar zaten erkek kız oynarmı ne bilim erkek daha gec gelebilir istedi zaman hesap vermeden gezebilir sen kızsın aaaaaaaaa cok ayp ama anne dedikmi o erkek böle büyütülür valla ben simdiden karar verdim cocuk erkek kız fark etmez ev islerini öretcem valla örensin ilerde işine yarar tek kaldımı hiç değilse kalkar biri gelsede yapsa die beklemez

güzel arkadaşım kesinlikle haklısın sonuna kadar senn lafının arkasındayım kankam bnm olumunekankayizsmile

Kızlar, facebooktaki eventleri gördünüz mü??koptuuuuummmmmmmm:roflol::roflol:

Özellikle, Hilmi Önal'ın galibiyet kutlaması beni benden aldı muahahhahahaa şimdiden eğlenceli gözüküyor
Bence o kutlama kaçmaz laelaelaelaelae

Ayrıca duyarlı kk bayanları olarak Bihterin cenazesine de katılmayı unutmayalım:a015:senağlama

link versene canım :hulya:

Bende hep kadının daha çok suçlandığını düşünürüm bu konularda burada da çok yazmışımdır. Bihteri bile intihar ettirmiş yazar Behlül kaçmış yani yine kadın daha fazla suçlanmış diye, ama son haftalarda Bihterin eve dönüşünden çocuğunu aldırdıktan sonra yaptıkları o kadar aşağılayıcı geliyor ki bana, düşünün Behlül istemiyor ittiriyor bu hala yolunu kesiyor. Bir kadının bu kadar onurunu ayaklar altına almasını aklım almıyor benim, bunun adı kesinlikle aşk değil reddedilmeyi yenilgiyi kabullenememe hırsından başka bir şey değil. Bu yüzden Bihter acı çektiğinde Behlül e daha çok kızar durumdayken şimdi Bihtere çok kızıyorum ama dün geceki son sahnede mors etti ya onu öylece kaldı keyiften dört köşe de oldum yani...

Ama helal olsun senaristlere, Beren ve Kıvanç a, öyle güzel işliyorlar ki seyirciyi; şurada fikir ayrılıklarını düşmemiz bile ne kadar iyi oynadıklarını gösteriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…