Aşk-ı Memnu Kanal D

ya kızlar dikkat ettinimiz 24 haziran fragmanında bile adnan, "behlülle bihtermi" derken sesi ne kadar heyecansız, sıradan, vasat
sonrasında ne diyo acaba, behlülle bihter mi, pişpirik mi oynamışlar, kesin benim karım kazanmıştır
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

fragmanı bir kere izledim ama sanırım fragman son bölümün görüntülerinden değil eski bölümlerden kolaj oluşturularak yapılmış ben öle anladım yanılıyoda olabilirim tabii...

ya kızlar dikkat ettinimiz 24 haziran fragmanında bile adnan, "behlülle bihtermi" derken sesi ne kadar heyecansız, sıradan, vasat
sonrasında ne diyo acaba, behlülle bihter mi, pişpirik mi oynamışlar, kesin benim karım kazanmıştır
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

ay çok güldüm :roflol::roflol::roflol::roflol:

fragmanı bir kere izledim ama sanırım fragman son bölümün görüntülerinden değil eski bölümlerden kolaj oluşturularak yapılmış ben öle anladım yanılıyoda olabilirim tabii...

evet canım olabilir, görüntüler eski zaten ama sesi bilmiyorum, ses konusunda da behlülün "bunun adı aşk" dediği kısım aklımda kalmış sadecesempatiksalakcinni

ay çok güldüm :roflol::roflol::roflol::roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

benim bildigim matmazel cok eskiden o mektubu yazmisti,,, namissiz katya da özel kilitli kutusunu karistirirken o mektubu bulmustu ve kopyasini cekip firdevse vermisti.
daha sonra firdevs imali sekilde matmazele göndermeler yapti ve matmazel kutunun karistirilmis olabileceginden süphe ederek mektubu yirtmisti.ben böyle hatirliyorum.

evet mektubu yazdığı gün yırtmıştı matmazel fakat sonra senaristler unutmuş olacaklar ki mektup ortaya çıktı tekrar.hem o mektubu matmazel niye saklayacaktı ki mantık olarak?saklanacak bişey değil.

berenle ne alakası var diyosunkaydirigubbakcemile3 olabilir tabii:hulya:

ay o reklamada gıcığım ha, göğüsleri amma formda çıkmış artık sütyene ne tıkdıysasempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

zaten benimkide reklam çıkınca kaldırıp kafayı bi bakıyo, kırcam kafasını:mymeka:

benm göğüslerde kuş kadar :kedi: suyu çekilmiş portakal gibi kaydirigubbakcemile3 çorap bile tıktm alttan öyle olmadı :roflol: kıskandm yalan yok aklinialirimsmile

75. Bölüm Özet

Bihter’e büyük bir fırsat doğuyor

Nihal’in Behlül’e sürpriz doğum günü yapmak istediğini öğrenen Bihter, güvenini yeniden kazanmak için büyük bir fırsat elde ediyor. Bihter’le Behlül’ün yeniden yakınlaşmaları karşısında Firdevs Hanım huzursuzluğunu belli edince, bu durum Nihal’i de şüphelendirir. Soru işaretlerini dile getiren Nihal, Behlül’ün sert çıkışı karşısında geri adım atmak zorunda kalır.
Göze aldığı tehlikelere rağmen, Bihter’in Behlül’den vazgeçmeyeceğini anlayan Firdevs Hanım, Bihter’i kaderiyle baş başa bırakır. Behlül, Bihter’e olan zaafına yenilmenin pişmanlığıyla Nihal’e daha çok sığınınca, Bihter’in mutluluğu kısa sürer. Hayal kırıklığı içinde Behlül’ün kendisinden uzaklaşmasını izleyen Bihter, Adnan Bey’e teslim olacaktır. Ziyagil Köşkü’ndeki düğün hazırlıkları hız kazandıkça, Matmazel’in sessizliğini koruması daha da zorlaşmıştır. Yasak aşka dair izler birleştirilince, kuşkular artık sesli dile getirilmeye başlanır. Peyker gelecekte yaşanabilecek felaketi önleyebilmek adına Behlül’ü son kez uyaracaktır.
Adım adım ölüme yaklaştığını hisseden Beşir’in son isteği karşısında çaresiz kalan Behlül, bir karar vermek zorundadır. Nihal’in Behlül’e sürpriz doğum günü yapmak istediğini öğrenen Bihter, güvenini yeniden kazanmak için büyük bir fırsat elde edecektir.

arkadaşlar bukadar alıngan olmayın behlül için denilmiş bir laftı gerçektende behlüle tam uyuyor
benim eşimde hem yetim hem öksüz yani annemde yetim küçük yaşlardan beri

valla ben hiç alınmadım o lafa herkez kendini bilir ayrıca burada söylenen lafta
genellikle yetimler böyle yaparda denmiyor behlülün şahsına uyan laf olduğu için lütfen bu sayfada tartışma olmasın artık dizi hakkında konuşalım

zhebani seni kınıyorum behlülcüğüme böyle laflar etmeeee o çok tatkı yaaaaaa
zemuszemus

kaydirigubbakcemile5işte bu ya.sağol canm.evet pehlül çok dAtlu yaa opuyorumnanaktan
BURADA DEGERLİ PAYLAŞIMCI HANIMLARIMIZIN EN ENFES YAPTIGI İŞLERDEN BİRİSİDİR: linç aman bir birşey demeyesin özur dilesen açıklama yapsan tüm iyi niyetini ortaya koysan olmaz kesip cigerini yarsan kafi gelmeyecektir yetmez güncel hayatta hiçkimse hata yapmıyor sanki hiç yanlış anlaşılmıyor ya da argo küfür vb sözleri kullanmıyor gibi ülkemizin şu günlerde en raytingli dizisi Türk Malı bunlarla dolu millet yırtılı yırtıla gülüyo dillerde pelesenk oldu gaflarla dolu özdeyişleri
neyse kısaca takılma tatlım çok çok bu topige birkaç gün girme dinlen zaten balık hafızalı toplumuz üonlar da unutsun sen de

imza zhebani vereliniortak olumunekankayizsmile

X