Aşk-ı Memnu Kanal D

maalesef ben izleyemicem bu sefer çok üzülüyorum ama ders çaışmam lazım haftasonu sınavım var artık sınav bitince netten izlicem.. Dün yaprak dökümünü de ilk defa izlemedim aşkı memnuyu da başladığından beri heralde ilk defa izleyemeyeceğim ama olsun..

Önümüzdeki ay son bölümü yayınlanacak “Aşk-ı Memnu” dizisinin Peyker’i Nur Aysan, finalin çok sürprizli olacağını söyledi.

“İnternetteki anketlerde Adnan ve Matmazel’i, Behlül ve Nihal’i evlendiriyor, Firdevs ile Bihter’i de aynı eve koyuyorlar. Ama ben şu kadarını söyleyeyim; gerçekten sürpriz bir final olacak.”

Kaynak: Ucankuş

Önümüzdeki ay son bölümü yayınlanacak “Aşk-ı Memnu” dizisinin Peyker’i Nur Aysan, finalin çok sürprizli olacağını söyledi.

“İnternetteki anketlerde Adnan ve Matmazel’i, Behlül ve Nihal’i evlendiriyor, Firdevs ile Bihter’i de aynı eve koyuyorlar. Ama ben şu kadarını söyleyeyim; gerçekten sürpriz bir final olacak.”

Kaynak: Ucankuş

bunu da orjinalinden saptıracaklar yani....öyle mi

kızlar ben geçen haftayı izleyememiştim şimdi özette gördüm 24 hazirana almışlar nikahı ozaman evlendikleri gün olay patlak vericek bihter ogün intihar edicek off her geçengün dahada heyecan verici bihtere bazen üzülüyorumbehlülü gerçekten sevdiği için bazende sinirlineyorum ama ölürse yinede üzülücem

ya bu nihata noldu birden baba delisi oluverdi uyuzzzz adam oldu sümsükk unuttu hilminin ona neler yaptığını

aşk ı memnunun final günü için bir avuç kına alcam sırnaşık şey eğer Bihter intihar edecekse çok işime yarayacak.... böylelerine acayip nefret duyarım
bir tek Nihal'e üzüleceğim.... Yazık bekarette gitti akannehir

Son düzenleme:
X