Aşk-ı Memnu Kanal D

tüm babasını kaybedenler öyle mi dedim ben? dikkatli okuyun üstteki msjları
üstteki msjıma bakarsanz anlarsnz. pehlül için söyledim ben
neden kişiselleşiriyosunuz olayı
neden anlamadım ki? laf pehlüle söylendi ama sizler alındınz
hanımlar son kez söylüyorum
genelleme ve art niyet yok.alla alla ya:1closedeyes:
bi yorum yaptm seviyesizliğimden tutunda serseriliğime kadar her şey söylendi

BURADA DEGERLİ PAYLAŞIMCI HANIMLARIMIZIN EN ENFES YAPTIGI İŞLERDEN BİRİSİDİR: linç aman bir birşey demeyesin özur dilesen açıklama yapsan tüm iyi niyetini ortaya koysan olmaz kesip cigerini yarsan kafi gelmeyecektir yetmez güncel hayatta hiçkimse hata yapmıyor sanki hiç yanlış anlaşılmıyor ya da argo küfür vb sözleri kullanmıyor gibi ülkemizin şu günlerde en raytingli dizisi Türk Malı bunlarla dolu millet yırtılı yırtıla gülüyo dillerde pelesenk oldu gaflarla dolu özdeyişleri
neyse kısaca takılma tatlım çok çok bu topige birkaç gün girme dinlen zaten balık hafızalı toplumuz üonlar da unutsun sen de

yaz gelmesıyle alakasıda olabilir chesscim ya malum sıcak ,ter. zemuszemus

berenle ne alakası var diyosunkaydirigubbakcemile3 olabilir tabii:hulya:

ay o reklamada gıcığım ha, göğüsleri amma formda çıkmış artık sütyene ne tıkdıysasempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

zaten benimkide reklam çıkınca kaldırıp kafayı bi bakıyo, kırcam kafasını:mymeka:

rexona reklamini youtubede izlemistim

yorumculardan biri soyle yazmis,

benimde oyle koltuk altim olsa benimkide kup kuru kalir
gelde simdi benimki rexonayla kuru kalsin gilli gillliiii

kaydirigubbakcemile3

yaz gelmesıyle alakasıda olabilir chesscim ya malum sıcak ,ter. zemuszemus

esim alisverise giderken deodorantim da bitti demistim. canim onun bu reklamdan haberi bile yok, avrupa yayinda cikmiyor ayni reklamlar. rexona almis aynisindan. hakkaten de kupkuru tutuyor ama.. ben daha once onu kullanmamistim ama baya iyi...

berenle ne alakası var diyosunkaydirigubbakcemile3 olabilir tabii:hulya:

ay o reklamada gıcığım ha, göğüsleri amma formda çıkmış artık sütyene ne tıkdıysasempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

zaten benimkide reklam çıkınca kaldırıp kafayı bi bakıyo, kırcam kafasını:mymeka:

bence elestirilere dayanamadi silikon yaptirdi diye dusunmedim degil, behlulle tango sahnesinde de gogusleri konusuyodu baya bi.. son zamanlarda daha buyuk gorunuyo sanki..

bence elestirilere dayanamadi silikon yaptirdi diye dusunmedim degil, behlulle tango sahnesinde de gogusleri konusuyodu baya bi.. son zamanlarda daha buyuk gorunuyo sanki..

olabilir valla, dizi ilk başladığında böyle teenage bi havası vardı çünkü, şimdi olgun ve dolgun duruyo göğüsleri
kaydirigubbakcemile3

kıskandığım çok belli olmadı dimisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

benim kocam da baksaydi ben de kiskanirdim ama o kadini gorunce bana kiziyo sen bunu mu seyrediyosun diye, tobe toobe diyo kafasini ceviriyo :)) allah bozmasin zemuszemus

ilk bölümlerde gözleride daha belirgindi ama gün geçtikçe azalttılar gözlerin o belirginliğini

Bihter'e cenaze töreni

Dizinin fanları Facebook'ta gruplar oluşturuyor...
26.05.2010 09:18:24

‘Aşk-ı Memnu’nun finali 24 Haziran’da yayınlanacak. NTV’deki Haber Merkezi Hafta Sonu programına katılan dizinin senaristleri esere sadık kalınacağının sinyallerini verdi.

Bu arada fanlar, facebook’ta ‘Bihter Ziyagil Cenazesi’ grupları oluşturmaya başladı. Sayfalardan birinde, “Herkesi bu acılı günümüzde görmek isteriz. Etkinlik 24 Haziran’da Kanal D’de” yazıyor. 668 kişi gruba üye oldu bile. Diğer grupta ise 17 bin üye var. Onlar cenazeyi 25 Haziran’da Zincir-likuyu Mezarlığı’ndan kaldırıyor. Daha önce de ‘Kurtlar Vadisi’ dizisindeki Çakır’ın (Oktay Kaynarca) ölümü üzerine Türkiye’nin çeşitli yerlerinde cenaze törenleri yapılmıştı.

Kaynak: Kanal D

ya kızlar dikkat ettinimiz 24 haziran fragmanında bile adnan, "behlülle bihtermi" derken sesi ne kadar heyecansız, sıradan, vasat
sonrasında ne diyo acaba, behlülle bihter mi, pişpirik mi oynamışlar, kesin benim karım kazanmıştır
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

X