Aşk-ı Memnu Kanal D

gerekli açıklamayı azra hanıma yaptm.tartışma ortamı yaratmaya çalışmayn lütfen sengözlerimebaksanab

azra sanmıyorum ya hiç bizim atalar böyle sözler söyler mi? hele de yetimlerle ilgili onca hadis varken... bu salak lafı söylese söylese birkaç zibidi söylemiştir.

aynı şey sizin içinde geçerli hanfendü :hulya: siz bana zibidi diyemezsiniz. ben yetimlerin geneline mi söyledim.siz beni neyle suçlaığınızın farkında mısınız? rica ediyorm tartışmaya girmeyn benle bayanssulusmile

Son düzenleme:
bihter seni millet vekili yapayım mı?:roflol:

yap:roflol: orayı da birbirine katar pihter kaydirigubbakcemile3
hoş bir söz değil kim söylediyse ama neden böyle alınganlık yapılıyor anlamadımbenneyaptımki

sözü ben söyledm vaveylacım :hulya: ama asla art niyetle değildi .pehlüle uyan bi sözdü.herkes öyle demedm ki boshayallersmile

ednan sana ne diyeyimalsanaalsanasmile
behlülü al,okut,büyüt
yaptığına bak
ne demişler
acıma yetime koyar g.... kaydirigubbakcemile3

çok isabetsiz ve saçma sapan bi yorum olmuş..
lütfen ağzınızdan çıkanlara dikkat edin...
lafınızın nereye gidiceni bi tartın ölçün ona göre yazın..
bende babamı kaybettim..
yetim sıfatını kendime yakıştıramıorum bile..
ama sizin şu seviyesiz ve talihsiz yorumunuza ne yazıkki kayıtsız kalamadım...
ki etrafta duyupta en nefret ettiğim cümleler içinde yer alır bu tabiriniz...

Son düzenleme:

tüm babasını kaybedenler öyle mi dedim ben? dikkatli okuyun üstteki msjları
üstteki msjıma bakarsanz anlarsnz. pehlül için söyledim ben
neden kişiselleşiriyosunuz olayı
neden anlamadım ki? laf pehlüle söylendi ama sizler alındınz
hanımlar son kez söylüyorum
genelleme ve art niyet yok.alla alla ya:1closedeyes:
bi yorum yaptm seviyesizliğimden tutunda serseriliğime kadar her şey söylendi

Kapasiteli olup olmadığım sizi neden bu kadar alakadar ediyor?
Sizi neden sinirlendiriyorum ki bu kadar anlayamadım gitti ..
İstediğim konuya girer istediğim şekilde yorum yaparım...Bana seviyesiz,serseri v.s. diyenler sizle muhattap değilim
hayır şahsınıza sataşmadm,küfretmedim neden bu celallenme anlayamadm

aynı şey sizin içinde geçerli hanfendü :hulya: siz bana zibidi diyemezsiniz. ben yetimlerin geneline mi söyledim.siz beni neyle suçlaığınızın farkında mısınız? rica ediyorm tartışmaya girmeyn benle bayanssulusmile [/QUOTE]

ben sana zibidi demedim ki. sen neden alındın üzerine? bu lafı sen mi uydurdun ki? atalar böyle söz söylemez dedim, birkaç zibidinin uyduruğu işte. bunu söylerken de buradaki hiçkimseyi hedef göstermedim..

arkadaşlar bukadar alıngan olmayın behlül için denilmiş bir laftı gerçektende behlüle tam uyuyor
benim eşimde hem yetim hem öksüz yani annemde yetim küçük yaşlardan beri

valla ben hiç alınmadım o lafa herkez kendini bilir ayrıca burada söylenen lafta
genellikle yetimler böyle yaparda denmiyor behlülün şahsına uyan laf olduğu için lütfen bu sayfada tartışma olmasın artık dizi hakkında konuşalım

zhebani seni kınıyorum behlülcüğüme böyle laflar etmeeee o çok tatkı yaaaaaa
zemuszemus

arkadaşlar bu beren e kesinlikle düz saç yakışmıyor aynı başka biri gibi duruyor :umursamaz:

arkadaşlar bu beren e kesinlikle düz saç yakışmıyor aynı başka biri gibi duruyor :umursamaz:

canım zaten başka biri, bu da konuşuldu ya,
bihter, berenin önüne mi geçti diye

geçti valla, beren saat denince başarılı bii kadın oyuncu gibi değilde gerçekten bihtermiş gibi düşünüyo herkes hatta ben bile
sempatiksalakcinni

türkiyenin yıldızlarından bilirim bihter hnmı konuşması duruşu çok değişti g..... kalktı resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…