Aşk-ı Memnu Kanal D

ben bişi anlamadım ama. merak uyandıran tek sahne adnanın hapisteki şoförle görüşmesi.. ne konuşacaklar acaba

ben ençok herkes bir anda kapının önünde doluşuyor ya matmazel falan geliyor orasını merak ettim

ben bişi anlamadım ama. merak uyandıran tek sahne adnanın hapisteki şoförle görüşmesi.. ne konuşacaklar acaba

canım onu bu hafta hiç merak etme. zaten orda biter dizi ben sana diyim. bende holde toplaştılar onu merak ettim nesrin teli düşürdü. hani beşir ölmüş desem nihal ölse gezmeye gitmez adnan karısıyla olma derdine düşmez

kitap uyarlaması olduğu için kitaba sadık kalmak zorundalar. kimse heveslenmesin bihter ölecek, behlül kaçar..

kim niye heveslensin ki yani..bence de kitaba uygun yapmayacaklar4 çünkü olaylar düğün gününde olacak gibi görünüyor.benim en sevdiğim teorim ,düğün günü behlülle bihteri nihalin öpüşürken yakalaması

zaten fragmanda anlaşılır tek sahne Adnanın hapishaneye gitmesi
gerisi yine bi koşuşturmaca, yine şaşkın bakışlar
1 hafta merak et dur şimdi bilmiyorumkismile

veda fragmanında sonraki bölümlerden kesitler gösterseler ne süper olurdu.. malzeme çıkardı bize de.

bihter fragmanda yine timsah gülücükleriyle kendini havalara salmış durumda

öleceksin bihterrrkötükedihüso

aynen katılıyorum dediklrine. bihter tam bi sinsi,behlülde az degil okızın duygularıyla resmen oynuyor.bakalım sonunda neolucak bence bihter delirirklava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…