Aşk-ı Memnu Kanal D

valla kızlarr behlüle de bihterede ve hattaaa nihalede uyuz oluyorum hepsi birbirinden midesizzz tencere kapak misaliii yaniiii

hehheh doğru tencere kapak ama onlar habire birbirini suçluyo biri diyo sen başlattın biri diyo hayır sen başlattın.kaydirigubbakcemile3

bence bizim beklemediğimiz bir şekilde ölecek bihter belkide tam nikah yapılırken intihar edecek

sonucta bu yasananlar gercek degil ama ben de fikirlerimi yazayim madem..
behlul, yakisikli ve bu zamana kadar hayatini kizlarla gecirmis. bir kizdan baska bir kiza gecmis durmus.. akli uckuruna calisan bir genc adam. ve bekar.
bihter ise annesine inat adnanla evlenmis, cirkef bir kadin. asik mi evet behlule asik.
soylediklerimi yanlis anlamayin ama, evli kadinlar olarak birine asik olsaniz bihterin yaptigini yapar miydiniz? kuyruk sallarmiydiniz asik oldugunuz kisiye, yoksa sadik mi kalirdiniz esinize..
baslarda behlul mucadele etti bu aska karsi.
ben behlulu de savunmuyorum bihteri de.. ortada boyle bir rezillik varsa ikisinin de kabahati. ama atalarimiz demisler ya disi kopek kuyruk sallamazsa ekek kopek hirlamaz diye.. aynen oyle. kocasinin oglu gibi sevdigi birine kuyruk salladi. erkek nefsi kadininkinden cok daha iradesiz olmasina ragmen behlul baslarda karsi koydu, birbirimizden uzak duralim diye defalarca uyardi..
neyse olanlar oldu ve.. sonunda hatasinin farkina vardi behlul. yaptigi bu rezillik vicdanini rahatsiz etti. amcasina olan sevgisinden, kendisine asik olan kizi ile evlenmeyi kabul etti, sevmeye calisti onu...
hatalarini duzeltmeye calisti. ama behlul gayret ettikce bihter ustune geldi. yalan mi simdi?
behlulun en buyuk hatasi yengesine karsi birseyler hissettiginde alip basini gitmesi gerekirken salakca bir ise girdi..
bihterin hatasi da kuyruk sallamasiydi. esina asik olmasa bile sadakat gostermemesiydi.
ask her zman masum olmayabiliyo boyle. evet bu sadece seneryo ama baskasina asik olan cook kadin ve erkek var.. herkesin boyle yapmasina goz yumuyoruz demekki..
evin icinde podyumdaymis gibi dolasan genc bir kadinlar, akli uckurunda behlulun ayni cati altinda uyumasi kabahatti basta.
atesle barutun yan yana duramayacagini bize tekrar ispat etti behlulle bihter. dizinin ana fikri de budur. aklinialirimsmile

sen diyosunki şimdi herşeyi kadın başlattı,sonradan erkek yeşil ışık yaktı bunun önemi yok sadece başlatan suçludur.diyosun yok neymiş dişi köpek kuyruk sallamazsa erkek köpek gelmezmiş -tatlicadiarzu- diyerek hemcincisine köstek oluyosun.erkeklerin iradeleri zayıf olabilir ama bu demek değilki onların yaptıkları günah değil,onları görmezden gelemeyiz.:umursamaz:ayrıca bu evden çekip giden bihter değil behlül olmalıydı,baktı bişeyler hissediyo hemen ayrılcaktı o evden yada en baştan adnanın onu sepetlemesi lazımdı o evden.behlül hiçte hatasını anlamadı,anlasaydı şimdiye o evde yoktu öyle nihalle nişanlanarak ondan uzaklaşamaz.heee nihale kızgın bihter niye üzerine kuma geldi gibi bişey oldu hiçbir kadın 2.bi kadını kabul edemez:umursamaz:kim olursa olsun.bi zamanlar sevdiğin adam gözünün önünde başka kızla birlikte bihteri kışkırttı behlül bu konuda ondan sonrada gelmiş diyo firdevsin kızı sende gözüne gözüne sokma

vereliniortakalkisalkisalkis

vereliniortak

demek bu tarz kadinlara kostek olmayacagiz hemcinsimiz oldugu icin acaba ayni sey sizin basiniza gelse yada bir baska yakininizin basina gelse,esiniz yada sevgiliniz sizi boyle bir tarz kadinla aldatsa yinemi hemcinsimdir.o masumdur aldatan kadinda olsa hemcimsimdir ben onu savunurum.yine ne halt etmisse benim esim veyahut sevgilim yapmistir diyebilirmiydiniz.CADIARZU

yapılan yanlış,zaten yanlışşş!!!

fakat bu yanlışı 2 kişi yaptı diyoruz..

dolayısıyla,en azından her ikisinin de acı çekiyo ve mutsuz oluyo olması gerek..

bu,bu yani...

ya kızlar fragmanı gördünüzmü
bunlar gene ormanda bihterle behlülakannehir
oh ne ala memleket yaw

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…