Aşk-ı Memnu Kanal D

biz bihterin yaptığı doğru demiyoruzki :sm_confused: öyle bi kelime kullandığımızı hatırlamıyorum.ama bu kadarda yüklenilmez yani.zaten o yaptığı yanlışın farkındaydıki behlüle kaçalım dedi adnana daha fazla zarar vermek istemiyorum dedi.ama behlül parayı bırakıpda kaçmadı.hep cebini ve zevkini düşündü.üstelik bihter çok genç hata yapabilir ama adnan kaç yaşında adam hala insanları tanıyamamış

buradan oyle gorunmuyor ama:1closedeyes:

bu da bihterin ustaligi ayak ustunde durmadan 365 gun yalan soyleme kapasiteli bir insan cunku

adnanin gozunu boyuyor

umarim artik adnan gozlerini acar....

bihter adnanın sunduklarından değil hayatından da vazgeçecek çok yakında..behlül ne yapıcak? behlül kaçar...

bihterde olmak zorunda degildiki kendi sonunu kendi hazirladi

bebegiyle yeni bir yasam kurabilirdi kendine bebegiyle arinabilirdi.

ama yapmadi istedigi bebek degildiki behluldu, behlulu alamayincida olumu seciyor. bu zavallilik degilde nedir allah askina guclu ve kendinden emin bir kadin olsaydi hayata yeniden tutunurdu bebegiyle......

siz ciddi ciddi gerçekmiş gibimi konuşuyosunuz dizi hakkında hemde sonunun nasıl biteceyini bilirken

75. Bölüm Tüyoları

Bihter'e ve içindeki aşka yenik düşen Behlül pişman olur ancak Bihter peşini bırakmaz..kafasında son bir veda vardır..herşey iyi niyetli giderken Behlülün korkusundan Nihali bırakamaması ve Amerika seyahati düşüncesi Bihter i intikama iter..Behlül ün doğum gününde onu hiç beklenmediK bir sürpriz karşılar.Behlülün doğum... gününde , Bihter ona bir oyun yapıcak (bu oyun icin Behlül ondan çoooook nefret edicek) , Behlül Nihal'den ayrılmayacak , ve bu Bihteri cook öfkelendiriicek.....(yani Behlül Bihter i öptüğüne pisman olucak)

tum sulaleyi behlulmu yakti bihtermi acaba?

kendi kardesini satan bir kadin guzel bir yuvayi bozan bir kadin bihter!hic cekinmeden yuzsuzlukle iffetsizce ortalarda dolasip ona buna utanmadan camur atan bir kadin bihter.kendi hemcinsini kucuk goren ve asagilayan bir kadin bihter.aldatan bir kadin bihter!

yine bihter sirnasiyor behlule ne azgin ne abaza bir kadinmis bunun atesini tum istanbul itfaiye teskilati gelse yine sonduremez.

aynen ya bende böle düşünüp sinir oluoyorum bittere yanımda olsa ağzını burnunu kırasım var :))

tatlım emin ol kimse bunların ilişkisini alkışlamıyor. ikisinin de haklı yanları da var haksız yanları da. bir günah keçisi arayışında da değiliz..

ama benim şahsi kanaatim behlül bihteri aşık etti kendine. behlül bihteri baştan çıkardı. gündüzleri izliyorum eski bölümleri ve bu düşüncem daha da sağlamlaşıyor.

bihter kaç kere herşeye arkasını dönüp gitmek istedi bu rezaleti içi kaldırmadığı için. ama behlül amcasının sunduğu hayattan vazgeçemedi.

doğru söze ne denir ki vereliniortak

biz bihterin yaptığı doğru demiyoruzki :sm_confused: öyle bi kelime kullandığımızı hatırlamıyorum.ama bu kadarda yüklenilmez yani.zaten o yaptığı yanlışın farkındaydıki behlüle kaçalım dedi adnana daha fazla zarar vermek istemiyorum dedi.ama behlül parayı bırakıpda kaçmadı.hep cebini ve zevkini düşündü.üstelik bihter çok genç hata yapabilir ama adnan kaç yaşında adam hala insanları tanıyamamış

tabii ki onaylanıcak şey deil ihanet!!!

fakat sonrasında yaşanan da bir durum var ki,bizler bunun üzerine yorum yapıyoruz deil mi LOCA'm..
aynen katılıyorum sana gene..vereliniortak

behlül de,bihter de günahkar!! bu böyle yani..
ve fakat,behlül aynı zamanda adi ve çıkarcı ve vs vs vskötükedihüso

behlül bilmiyomu melih takımını, ne diye yaklaşıyo peki bihtere ayrıca fitili ateşleyen behlül bunu göz ardı etmeyin.birde bu ihanet harici behlül zaten beş para etmeyen zavallı bi insan amcasının sırtından geçinen asalak!

yıllar önce trt yayınlamıştı bu kış tekrarını verdiler hatta ama ordaki behlülle bihterin ilişkisi bu boyutta ele alınmamıştı nihalle behlül evleneceklerken bihter intihar eder sonuçta herkes öğrenir ilişk,ilerini

nasıl bitecekmiş :sm_confused:
bunu bilmiyor olamazsınnn...
işte kitap özeti :)

Bir gün Nihal, kötü bir raslantı sonucu üvey annesinin gizli macerasını öğrenir. Bihter’ in nefti çarşafını giymiş, prova yapmaya kalkmıştır. Bunu fark edemeyen Behlül, Nihal’ i Bihter sanarak bir söz söylemiştir. Nihal bu iz üzerinden yürür ve işin iç yüzünü öğrenir. Bir akşam, merdiven başında, Bihter’ le Behlül’ ün bir konuşmasını gizlice dinlerken, işittiklerine ince ruhu, sağlıksız vücudu dayanamaz, düşer bayılır. Böylece öğrendiklerini de açığa vurmuş olur.

Bihter Nihal’le Behlül’ün evlendirilmesine engel olmak istemektedir. Çünkü o da Behlül’ ü şiddetle kıskanmaya başlamıştır. Tecrübesiz vücudunun bütün gücüyle sevdiği adamı elinden kaçırmak istemez.

Bu çarpışık durum, kendiliğinden çözülür. Nihal, uğradığı sarsıntının etkisinden kurtulamadığı için o bayıldığı akşam yatağa düşmüştür. Onu yatakta, kendinden geçmiş bir halde yatakta gören Beşir, dayanamaz, uzun zamandan beri sezdiklerini, gördüklerini, duyduklarını, Nihal’ in yatağı başında, Adnan Bey’ e birer birer sayar, döker. Karısının kendisini aldattığını öğrenen zavallı adam deliye döner. Doğru Bihter’ i aramaya koyulur.

Bihter artık kendisi için çıkar yol kalmadığını, ne yaparsa yapsın hayatını, mutluluğunu kurtaramayacağına karar vermiştir. Bir kere kocasına dönmesi mümkün değildir. Onuruyla oynadığı bir insanın artık yüzüne bakamaz. Öte yandan Behlül ise, kendisinden hevesini alıncaer geç onu affedecek olan Nihal’ e dönecektir. Bu durumda kendisi nasıl yaşayabilir? Kocasının karşısına çıkmamak için odasına kapanır. Elinnde mini mini bir tabancayla, o genç yaşında ölümü düşünür. Buna nasıl katlanacaktır? Lakin Adnan Bey gelmiş, kapıya dayanmıştır. Bihter için iki yolu vardır ya nursuz bir hayata razı olmak veya olmamak…

Razı olmayacaktır. Adeta başka biri, bileğini büker, elindeki zarif, mini mini oyuncağa benzeyen tabancasının simsiyah küçücük ağzı, ona döner, Bihter intihar eder.

Bihter’ in intiharından bir süre sonra, Nihal iyileşir. Behlül insan içine çıkmaya yüzü kalmadığı için kaçıp gitmiştir. Bu acı hayat tecrübesinden sonra baba kız, artık birbirleri için, evet, yalnız birbirleri için yaşamaya karar verirler.

o zamanki aşkı memnuyla bu zamanki baya farklı evet o zamanki daha seviyeli.

benim gözümde bihter aşıktır, behlül zevk düşkünüdür. aşk için eşini aldatmak elbette ki affedilebilir bişey değil ama insan oğlu şaşar beşer.
vereliniortakbencede böyle...

bihter uçrukuruna düşkün olsaydı sadece behlülle değil bi çok kişiyle yatardı.ama behlül gerçek anlamıyla çapkın,uçkuruna düşkün bi erkek.sırf bihtere kızdık diye bi erkeği savunamam.kadın dediğin hemcinsine sahip çıkar.buda benim düşüncem.:1closedeyes:
vereliniortak bencede
vereliniortakbencede..

behlül bilmiyomu melih takımını, ne diye yaklaşıyo peki bihtere ayrıca fitili ateşleyen behlül bunu göz ardı etmeyin.birde bu ihanet harici behlül zaten beş para etmeyen zavallı bi insan amcasının sırtından geçinen asalak!

kesinliklevereliniortak

asalağın ve lüx düşkününün teki behlül..

yalıda ev alıyo amcası,o da rahat rahat orda oturucak işte..
bu konuda ben ne yapabilirim düşüncesi bile yok adamda..
kazıkkk kadarrrr olmuş,üniversite okuyo...özel üniversite olduğunu düşünüyorum onun da ya neyse..
ve vs vs vs kötükedihüso

yani kaç zaman olmuş hala bitirecek üniversiteyi.behlül bihterle zevk için birlikte oldu daldan dala konacaktı bihtere yaparım bi süre sonra bitiririm dedi ama öyle olmadı,evdeki hesap çarşıya uymadı.ama bihter bunu yanına koyarmıydı koymadı iyide yaptı,kadınları hep hor görüyodu ama bu sefer sert kayaya çarptı.işine gelmeyincede firdevs hanımın kızıymışsın diyo eee sen bilmiyomuydun,firdevsin kızı bu duruma müsade etmedi işte doğal olarak.behlüle zaten bihter gibi tuttuğunu koparan,hakından gelecek biri şarttı.

X