Aşk-ı Memnu Kanal D

yeni doğacak çocuğun soy ağacı şu şekilde;

behlül = baba ve aynı zamanda da üvey abi oluyo(behlül ednan ın manevi oğlu ya o bakımdan)ha bir de enişte oluyo yeni bebeğe (nihal den dolayı)
nihal = üvey abla ve kuzen ve üvey anne
bülent = üvey abi ve kuzen
ednan = üvey baba ve dede ve üvey dede:)
tek gerçek akrabası firdo= babanneeeee hahhahaa....

arkadaşlar nasıl???sempatiksalakcinni..olmamış mı:KK70:

ay şeyi unuttum firdonunki de üvey dedeeeee:))))))

firdo anneanne olmuyomukaydirigubbakcemile3

heyy kızlar diyorum ki bihtere yükleniyoruz hep behlül işini gördü şimdi çekildi kenara.acep behlül yakışıklı diye mi kimse toz kondurmuyor ona haa...

Olur mu hiç, o ondan beter...

Ama Bihter Behlül ün ne mal olduğunu bile bile kendini ona sundu, vazgeçti yine tıpış tıpış gitti, bir de son iki hafatadır şeytani entrikaları onu biraz daha kötü gösteriyor, ama ikisi de ağzıyla kuş tutsa nafile :dilcikar:

Bir de aldatmalarda kadın erkek ayrımı yapmadan söylüyorum, evli olan taraf daha suçludur

tikat tikat!!
nolur söleyin bana,kaçırdığınız bölümü nerden izliyosunuz arkadaşlarım??
deliriciimm,mutlaka hemmenn izlemem lasımmmeyvahedigeldismile

bir de nihalin ortalarda nişanlım nişanlım diye gezinmesine sinir oluyorum. ne aşkmış bee nihalinkisi.elinden gelse behlülü bi kavanoza koyacak arada da suyunu yemini verecek.zaten çocuğu gördüğü her yerde sıkıştırıyor.sinir oluyorum görmemiş hallerine.

sonu söyle olsun lambalari kapatip hepsi birbirine sarilsin sırnaşık şey

bizde kim kimle anlamayalim sonunuda sinemada göstersinler

delikafadulden

tikat tikat!!
nolur söleyin bana,kaçırdığınız bölümü nerden izliyosunuz arkadaşlarım??
deliriciimm,mutlaka hemmenn izlemem lasımmmeyvahedigeldismile

canımm bugun hemen izleyemezsın yarın aşkı memnu son bolum izle yaz çıkar izlersin tahminimce bugun hemen tekrarı olmaz nette...

cemre su süper çok güldüm soy ağacına...sarışın renkli ğözlü beğendim tek erkek hatta indansı behlül yazık oda adi cıktıı:KK70::KK70:

bir de nihalin ortalarda nişanlım nişanlım diye gezinmesine sinir oluyorum. ne aşkmış bee nihalinkisi.elinden gelse behlülü bi kavanoza koyacak arada da suyunu yemini verecek.zaten çocuğu gördüğü her yerde sıkıştırıyor.sinir oluyorum görmemiş hallerine.

nişanlım nerdeeeee nişanlım nerdee bende sinir olyorumm guclubacismile

firdo anneanne olmuyomukaydirigubbakcemile3

he bacım onu düzelttik sonradan:)napem kimin eli kimin cebinde belli deelki...

bu arada süleyman efendi gerçek hayatta çooook zengin bir işadamıymış arkadaşlar....hobi olsun diye oyunculuk yapıyomuş....
yani sizin anlıycanız gerçek hayatta firdo ve bitter onun anca hizmetçisi olabilecek konumdalar sempatiksalakcinni

nihalin canı başka bişi istiyor:kedi:

he bacım onu düzelttik sonradan:)napem kimin eli kimin cebinde belli deelki...

bu arada süleyman efendi gerçek hayatta çooook zengin bir işadamıymış arkadaşlar....hobi olsun diye oyunculuk yapıyomuş....
yani sizin anlıycanız gerçek hayatta firdo ve bitter onun anca hizmetçisi olabilecek konumdalar sempatiksalakcinni

hımmmmmmm boshayallersmile

canımm bugun hemen izleyemezsın yarın aşkı memnu son bolum izle yaz çıkar izlersin tahminimce bugun hemen tekrarı olmaz nette...

teşekkür ederim arkadaşımopuyorumnanaktan

araştırdım veeee diziizleyelim.com veriyo bu geceki son bölümüüüü olleyyyy:lepi:

X