Aşk-ı Memnu Kanal D

filmin sonu şöyle olsa behlülle bihter yine buluşsa sonra kaza yapsa ikiside ölsee....deniz hanımla adnan evlense beşirlede nihal hah işte buuu firdoda fakir olsa tek odalı kulubede kalsaa hihihii

firdoyu düsünemiyom öyle:roflol:
agliya agliya tirnaklarini kemire kemire ölür orda sırnaşık şey

doktor bebegi almadi bihter doguracak:teytey:

koccük behlül geliyyi

:teytey:

bitter karnındaki gayrimeşru ve ahlaksız ilişkiden olma bebeğini severek ve zırlaya zırlaya duygu sömürüsü yaparak bitti dehşet dizimiz...işgüzar dohtur da iyi bir halt etmenin mutlu gururunu yaşadı...

he oraları izlemiştim zaten
demekki son reklama qirdikten sonra bişi olmadı öle bitti
iiyi bari yaa
ama doktor da iyi biş iyaptığını zannedio ya inanamıyorum yaa
bi alamadı mercimek kadar phtıyısempatiksalakcinni

kimse dinlemiyo beni yaaaaaaaaaaaaaa....ne malum bebegin behlülden oldugu?????????????ednan lada iliskiye girmisti behlüle inat .........

bihter behlüle, kesin net söyledi senden dedi ednanla yatmiyodu ki zaten onlar son zamanlar kardes olmustularkaydirigubbakcemile3

bence bebeğin %50 si ednan dan %50 si behlül ün dna sından...ay ne çirkin bişey olur o çocuk öyle:roflol:
ben behlül ün yerinde olsam ne malum benden olduğu der 1 kere daha yıkardım bitter i

he oraları izlemiştim zaten
demekki son reklama qirdikten sonra bişi olmadı öle bitti
iiyi bari yaa
ama doktor da iyi biş iyaptığını zannedio ya inanamıyorum yaa
bi alamadı mercimek kadar phtıyısempatiksalakcinni

simdi pihti ama o pihti dogdugu zaman neler olcek bekle gör kaydirigubbakcemile3

bitter ölsün....!!!ölcek zatiiiii..oh sefam olsun:dance:bir de anasını götürse eşşek cennetine beraber hazır intihar etmişkene

bence çok deişik bi son olsun..beşir bihterle...behlül cemileyle...firdevs süleymanla...matmazel çetinle...aynur adnanla..lülülülülülü

bence bebeğin %50 si ednan dan %50 si behlül ün dna sından...ay ne çirkin bişey olur o çocuk öyle:roflol:
ben behlül ün yerinde olsam ne malum benden olduğu der 1 kere daha yıkardım bitter i

olabilir yani niye olmasınkafamçokkarıştı
öyle bir olay oldu ya birkaç ay önce kadın ikiz doğurdu adam şüphelenip dna yaptırınca biri kadını sevgilisinden çıktı

X