Aşk-ı Memnu Kanal D

ya kızlar hep bihtere yükleniyoruz.behlülde işin keyfini sürdü şimdi sütten çıkma ak kaşık gibi davranıyo.

o ölsün bu ölsün dizi bitsin neyi izliyceksiniz bakimm oturun oturdugunuz yerde :eek:klava:

sırnaşık şey

firdevs kötü mötü ama bayiliyorum ahenkine :1rolleyes:

heyy kızlar diyorum ki bihtere yükleniyoruz hep behlül işini gördü şimdi çekildi kenara.acep behlül yakışıklı diye mi kimse toz kondurmuyor ona haa...

eliff87 kullanıcısından alıntı
bence çok deişik bi son olsun..beşir bihterle...behlül cemileyle...firdevs süleymanla...matmazel çetinle...aynur adnanla..

hahhaaa:roflol: süper yaaaa...ama hilmi - katyayla olsun bide

Zilli Bihter´e nekadari kizsamda onu aglayarak "bu bebegi cok istiyorum" diyerek görünce benimde gözlerim yasardi : ( Behlül kendini temize cekiyor, Matmazel - Besirin yüzündende!- ve Bihterde perisan, erkek milletine güven´mi? Aklini önce peynir ekmekle yemek gerek..

heyy kızlar diyorum ki bihtere yükleniyoruz hep behlül işini gördü şimdi çekildi kenara.acep behlül yakışıklı diye mi kimse toz kondurmuyor ona haa...

oda ölsüünn dedimya bana sinsi geliyor yakışıklı gelmıyor sarışın erkek hiç sevmem zatiii kenan imirzalioğlu olcakkiiii boshayallersmile

bilirsinki bizim kültürümüzde erkegin elinin kiri derler..bide bihtere kiziyo sen firdevs hanim kizisin diye

oluuuuumm sen kimin oglusun acep:roflol:

eliff87 kullanıcısından alıntı
bence çok deişik bi son olsun..beşir bihterle...behlül cemileyle...firdevs süleymanla...matmazel çetinle...aynur adnanla..

hahhaaa:roflol: süper yaaaa...ama hilmi - katyayla olsun bide

katya yalnız kalmasın yazzıkkkk sempatiksalakcinni

oda ölsüünn dedimya bana sinsi geliyor yakışıklı gelmıyor sarışın erkek hiç sevmem zatiii kenan imirzalioğlu olcakkiiii boshayallersmile

ay yok bacım yaaa çok yakışıklı eşşek sıpası..bende sarı sevmem ama bu başka bişey yaaa..kenan karizma ama yakışıklı deel

neresi yakışıklı yaa nuri alçoya benziyorkaydirigubbakcemile3
ne olursa olsun aldatmalarda yüksek oranla suçlu kadındır:kızgın:

ben bu gece izleyemedim bile hiç..
nerden izlenir bu son bölüm acepbilmiyorumkismile

X