Aşk-ı Memnu Kanal D

oyyy nıhal hala nişanlım nerde dıyo ayy bayıltasım var bu zalak kızı ağlıyomu kişniyomu bellı değil offff

evet gözümden kaçmadı bu olanlar..
ısrarlı bir şekilde dr.çağırmalarını reddetmişti..
Kolonya verince de çemkirircesine fırça atmıştı..

behlül den olduğu ne malum ya??
çocuk senden diyo bitter maymunu....!!!
dna yaptırt behlül sen...behlül ü elinde tutmak için yalan uydurdu..adnan dan bellki..rezil şey kimden olduğu belli değil o kadar rezil bi karı yakötükedihüso
ayrıca aldır yani...mecbur ediyo behlül ü güyaaa...aldır banane desin bence behlül

hhhhhhhıııııııııııııııııııııııhhhhhhhh demek istiorum pihteree bennklava:

evet gözümden kaçmadı bu olanlar..
ısrarlı bir şekilde dr.çağırmalarını reddetmişti..
Kolonya verince de çemkirircesine fırça atmıştı..

bence onun kolonya verince çemkirmesi şundan: kolonya 'halk'ın kullandığı bir koku değil mi? bitter bayılınca o şişesi üç liralık şeyle değil de bilmem ne marka parfümle ayıltılması gerekiyordu.

evdeki hizmetlilere o kadar aşağılayacı gözlerle bakıyor ki, başında durmalarını istemedi.zaten ayak altında da dolaşmalarını istemiyor hiçbir zaman, bir de dr gelirse başında bir sürü insan olacaktı vs.

yok cnm hamile değildir baktı gidio behlül elden hemen uydurdu yalanı bırakmasın die kaydirigubbakcemile

ay evet kolonya gibi basit bir şeyi kullanır mı o hıhhh uyus bitter alsanaalsanasmile

adnan yakalamıs gbı gozukuyor ama yakalamıyor yıne bence cunku en basında gosterdıgı adnanın o soruları sordugu bolum en sondakı sahnenın devamı behlulde otel odasında yakalasa oturup o soruları sormazdı bıhterın kıyafetınden anladım.bence bıhter hamıle falan degıl kaybetmemek ıcın cırpınıyor behlulu elınde tutmaya calısıyor dıkkatını cekmeye calısıyor

orta malı gibi oldu garibimkaydirigubbakcemile3 bi nihal bi bitter :sinifsinif: yazık yaa bide ben çağırsam gelirmi acepaklinialirimsmile

Bihterin bebesi behlüldendir eğer gerçekten doğruysa tabi kocasından çok onla oldu çünkü ama gene belli olmaz

etnanın yine bir dikiş tutturacağını sanmıyorum ben.
adamcağızı yine ayakta uyuturlar...
pehlülün orada olduğundan haberi olmaz.
cin bito yine sıyrılır işin içinden...

hhhhhhhıııııııııııııııııııııııhhhhhhhh demek istiorum pihteree bennklava:
o da bişey mi ben öldürmek istiyorummm kötükedihüso
evet,kolonya gibi basit bişeyi koklar mı bihter hanım hiç
aa laelaelaelaelae
orta malı gibi oldu garibimkaydirigubbakcemile3 bi nihal bi bitter :sinifsinif: yazık yaa bide ben çağırsam gelirmi acepaklinialirimsmile
:roflol:
bu arada benım nışanlım nerde.....
töbe töbe şimdi bişi diycektım..
:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…