Aşk-ı Memnu Kanal D

off offf offfff !!! nihal babasına senden nefret ediyorum diyor.... olan yine adnan'a oluyor yaa
ahh adnanın salak adnanım
bu bölüm güzel olcak,güzellll.......

bihter ne fena cıktı yaa insan bi az durulayım az kalsın yakalanıodum der sanki yolun sonuna geldik die ağlayan bendim daha da costu ev karısmıs o yurtdısına gidelim dio hele nihal babasına öle deyince adam ne kötü oldu nihali kaybetmek bihteri kaybetmekten daha kötü dedi kızına kıyamıcak ve herseyi unutup cabalıcak adam düzeltmek için önceden okadar acımıodum ama bu bölüm hakketen adnan cok acıncak halde

behlül nihal le yanaşacak kaynaşacak...nihal e çok acıdı behlül...ahanda yazın buraya:)
ve bitter eve geldiğinde behlüllen nihal in mercimeği fırına verdiklerini görünce dumur olcakkk:)
behlül ve nihal dönemi başlıyor bence:):hulya:

bu arda behlül bitter i resmen kovuyo hastaneden git diyerekten ayy ne yapışık bişey bu yaaa:))kovsan da gitmiyooo

Son düzenleme:
kızlar şuna bakııııınnn
behlül kolyeyi kaç paraya almış..
bir alışveriş sitesinde bulduuuummmm...

[/url][/IMG]

:dance::roflol:

zemuszemussalk bu bıhter yaaaboshayallersmile guzel bölum ama.
valla fırdoyu tebrık etmek lazım

kızlar şuna bakııııınnn
behlül kolyeyi kaç paraya almış..
bir alışveriş sitesinde bulduuuummmm...

[/url][/IMG]

:dance::roflol:

aman artık her bijuterinin camında yazılyor bihter kolyesi geldisempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile artık her yerde var ve gümüş bile değil mirmirmirmir
bu kolye olayı olduğunda demişdim zaten millet buna takar diye bi arada bihter çantası meşhurdu ve tabi gecelikleri gamyoncuiremsu

hala akıllanmadı şu pihter cadısı o kadar yusuf yusuf etti o bile yetmemiş yaffakannehir
hala pehlüle çık çabuk o evden yurtdışına gidelim diye çemkirebiliyor:mymeka:
olan gene saf ednana oldu nihalde tekrar bayılcak artık adam iyice vicdan azabı yaşar ...
zaten behlülün odasında onla konuşuyo kanımca ikna edecek gitmemesi için hatta özür bile diler:bbo:
bu hafta gene sinir olurum izlerken ..

fragmanı izledim nihal babasına senden nefret ediyorum diyor.akannehir ya bu cümleyi nasıl kullanabildi bi erkek için değermiydi babasını üzmeye.bu nihalin şımarıklıkları baydı artık:umursamaz:ne bu yani hemen istediği olmayınca hoop bayılmalar falan dünya nihalin etrafında dönüyor sanki.

63. Bölüm Özet

Nihal kaza geçiriyor, köşkteki gerilim artıyor

Nihal kaza geçiriyor. Bu durum köşkteki gerginliği ve hareketliliği daha da artırıyor. Bihter’in köşkü terk etmesinin ardından, Nihat’ın Hilmi Önal’ın oyununu ortaya çıkarmasıyla olayların akışı değişir. Firdevs Hanım’dan son gelişmeleri öğrenen Bihter rahatlar ancak Adnan’a geri dönmemeye kararlıdır. Vicdan azabı çeken Behlül de Nihal’in tüm ikna çabalarına rağmen köşkte daha fazla kalamayacağını anlar. Nihal, Behlül’ü kaybetme korkusuyla bütün suçu babasına yükler. Bihter, Behlül’le kendisine yeni bir hayat planları kurarken, Behlül de gitmekle kalmak arasındaki kesin kararını verir.
Köşkteki gergin ve hareketli dakikalara Nihal’in geçirdiği kazanın eklenmesiyle Behlül yeni bir çıkmaza girer. Kazayı öğrenen Beşir ise, Behlül’ün bu olayla ilgisini öğrenmek için harekete geçer. Bihter’in planlarını hisseden Firdevs Hanım, kızını eve geri döndürebilmek için tüm kozlarını oynamaya başlar. Büyük bir üzüntü ve pişmanlık yaşayan Adnan Bey’in kuşkuları tamamen silinmemiştir. Sorularına yanıt bulamayan Adnan, Bihter’le yüzleşecek cesareti kendinde bulamaz. Nihal’in masum aşkına sığınmak isteyen Behlül’ü, Nihal’le geçen her dakika Bihter’den biraz daha uzaklaştırmaktadır. Bihter de Behlül’ün tercihleri karşısında kendini giderek yalnız hissetmekte ve öfkesini büyütmektedir. Bihter’in her şeyi göze alarak attığı adım, Behlül’ü büyük bir çelişkiye sürükleyecektir.

Nihale bak ya senden nefret ediyorum diyo babasına terbiyesiz koca düşkünü:mymeka:

taklıma bak sennn :1closedeyes:
istekleri olmayınca nasılda çirkefleşiyoaklinialirimsmile

zaten bi halt ettiği yok,okul bitti 18inde koca düşkünü oldu çıktı.. akannehir
bi össye gireyim bi işe gireyim holdinge gideyim çalışayım yok..anca internetten ev bakar.. lmaz:

valla ben bıktımmafoldumben, nerde çapkın behlülopuyorumnanaktan?şeker nihalopuyorumnanaktan?sadece ayak paspası behlüşaklinialirimsmile,kaltak nihalkaydirigubbakcemile3(o ne biçim kıafet öyle böösempatiksalakcinni),bir de üstüne 2 dk da bir reklammmmakannehir artık bitmesini istiyorumyerimseniben,başka da izliyebelicek sadece tek program(what not to wearopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanbayanssulusmile) var o da 30 dakka sürmıyor,moralim çok bozulyor,iyine onlara dönyrum..:gitme:

heeeyyyttt nihalciyim bennnn...nihalime laf söyletmem....dağılın uleeeeeynn:roflol:
nihal ve pehlül dönemi başlıyo gari....vatana millete hayırlı olsun yar saçların lüle lüle bitter sana güle güle...sen o evden çıııık die yırtınmaya devam et.....fesat bitter....alacan ağzının payını....1 bardak soğuk su iç..intihar etse de kurtulsak şu yılandan yahu..ne zaman geberecek bu kaşar acep??:icecream:

Ben de bihtere laf söyletmiyorum nolcak şimdiaklinialirimsmile

Babaya bi erkek için senden nefret ediyorum derse yolarım ben o kızıaklinialirimsmile

Kaşarlıkta nihalde ön sıralara doğru geçmeye çalışıyosempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…