Aşk-ı Memnu Kanal D

offf yavrum yaaaa kıyamam olan nihal e oluyo((işte gerçek aşk bu....şehvet yok...masum saf..kendini parçalıyo behlül gitme diyekıyamam

amaan inanmış saf ednan gene
getirmişler şoförü biz sıktık kokuyu demiştir kesin
ama behlül gene de gitcem dio
nihal de gene bayılıo
düşüo
buyüzden gitmez şimdi behlül

Evet ya gitmez sırf bu yüzden Behlül.Bu arada Bitter nereye gitmiş anladınız mı? Otele mi gitmiş?
Matmazel galiba Bitterle konuşmaya gidiyor? Kapıyı açınca arkadan bir kadın kafası gördüm, matmazele benziyordu.
Beşir nereye koşuyor:)

ahhh baba kız kadersiz bunlar yaaaaa.....
yazık nihalde ne hastalık çıkarcaklar acepp.....
romanda kansermi veremmi neydi burda ne olcak aceepp.....

evde olumsuz bi olay olmasın anında bayılıyor bu kız..
kanser falan değil..
mızmızlığından..:umursamaz:

Bihter uyuzu ablasına gitse ya..Kızcaz loğusa..Yardıma ihtiyacı vardır..Doruk bi yandan,yeni doğan bebek bi yandan..Eline mi yapışır bi ucundan tutsa..:mymeka:
Ama yoook otel köşelerinde sürter o..klava:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Kızlar bayadır uğramıyorum buraya geldim nihayet
valla bu sefer de Adnan'ı kandırırlarsa,çok fena olucak daha töbe izlemem lmaz:
Bence de sait itiraf edicek ben parfüm sıktım filan diye,adam yine inanıcak offf :mymeka:
Fragmanda da nihal düşüyor garibim eyvahedigeldismile
Behlül şu kızı sevse,mutlu etse nolur ki ya valla yazık fisfisfis

Di mi? Otel köşesi dediğin de Allah bilir Ritz Carlton'ın süitidir:))))
Hayır benim anlamadığım bunlar gurur yapıp gitmeye kalkıyorlar ama nereye giderlerse gitsinler sponsor hep Ednan :dance:

bence nihalinki aşk maşk değil şımarıklılık bi iticilik var kızda ama normalde hazal kayayı çok beğenirim gıcıklığım nihale
he bu arabayı istorummm:icecream: şu elbiseyi istoorummmm:icecream: aa behlülşakkıdı behlülü istorummmmm baba behlülü alllllllaelaelaelaelae

Niye kasıcan kendini beeeaklinialirimsmile..sal kendini..seyret gitsin..kaydirigubbakcemile3
izleyince de sinirleniyorum ama neyse bakalım :roflol:

:roflol: :roflol:
varya,şu topikde güldüğüm kadar başka hiçbir topikde gülmedim yani sırnaşık şey

ya bu gerizekalı beşir niye söylemiyor sinir oluyoooruuum!!alsanaalsanasmile aslında sinirim senaristlere beşiri görünce kabız olmuşum gibi hissediyorumkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…