Aşk-ı Memnu Kanal D

bence nihalinki aşk maşk değil şımarıklılık bi iticilik var kızda ama normalde hazal kayayı çok beğenirim gıcıklığım nihale
he bu arabayı istorummm:icecream: şu elbiseyi istoorummmm:icecream: aa behlülşakkıdı behlülü istorummmmm baba behlülü alllllllaelaelaelaelae

:roflol::roflol::roflol:

bence nihalinki aşk maşk değil şımarıklılık bi iticilik var kızda ama normalde hazal kayayı çok beğenirim gıcıklığım nihale
he bu arabayı istorummm:icecream: şu elbiseyi istoorummmm:icecream: aa behlülşakkıdı behlülü istorummmmm baba behlülü alllllllaelaelaelaelae
:roflol::roflol::roflol:

aynen haklısın valla:lepi: nihalinki sadece bir alışkanlık veya elde etme isteği
hep kafasına yer etmiş küçüklükden beri behlül ..şimdide onu elde etmeye çalışıyor..
aslında behlülün onu sevmediğinin farkında ama pihter gibi oda yapışdı ikisininde
behlülü bırakmaya niyeti yoksempatiksalakcinni
bide bu kız geçen sene sınava girdi bayıldı yapamadı bişey ...oturup tekrardan hazırlansa
ya da özel bi üniversiteye gitse ya aklı fikri evlenmek:smiley-cool:

aynen haklısın valla:lepi: nihalinki sadece bir alışkanlık veya elde etme isteği
hep kafasına yer etmiş küçüklükden beri behlül ..şimdide onu elde etmeye çalışıyor..
aslında behlülün onu sevmediğinin farkında ama pihter gibi oda yapışdı ikisininde
bide bu kız geçen sene sınava girdi bayıldı yapamadı bişey ...oturup tekrardan hazırlansa

Babasının holdingi var..ne gerek okumaya..eninde sonunda patroniçe olacak..
Yurtdışına uyduruk bir kursa gider..neymiş yurtdışında eğitim almış..
Buradaki halkeğitim kursları bile onlardan iyidir, ama adı yurtdışı olunca iyi olur nedense..:dilcikar:

Buradaki halkeğitim kursları bile onlardan iyidir, ama adı yurtdışı olunca iyi olur nedense..:dilcikar:

sponsorları kuvvetli doğru..ednangamyoncuiremsu adamı hem kandırıp hem parasıyla sefa
sürüyolar...pehlül bile pihterin canı sıkılmasın onunla ilgileneyim derken kaydirigubbakcemile sempatiksalakcinni hala özel okuldan mezun olamadı ...
nede olsa meşgul adam sanki ednan değil de pehlül holding patronusempatiksalakcinni

pehlül de pehlül olsa bari her bi halta salya sümük ağlıyor aşkının bile arkasında duramıyor bu pihter demişti gel açıklayalım ednana gidelim buralardan ama yoook para tatlı gidermi pehlül azcık kalıbının adamı ol yaw ay çok dolmuşum

gider okur adı vayyy yurtdışı eğitimi almış olur kesinlikle katılıyorum halk eğitim kursları daha iyi ingilizce kursa gittim ben ingiltereye keşke ismek e gitseymişim dedim

yanim iyicene baydı bu dizi de hea
herşeyin içinden çıkıyolar
yakında ednan alt alta üst üste yakalıyacak
ona da bi çözüm bulacaklar
sıcakladık da biraz soyunduk o arada pehlülün gözüne ayı kaçtı onu çıkarıyodum ednan
hee öylemi tamam aşkım özür dilerim
sana kendimi affetirmek için pırlanta set mi alıyım yurt dışına tatile mi çıkarıyım
alsanaalsanasmile
öf bırakacam da alıştım bi kere yawalsanaalsanasmile

yanim iyicene baydı bu dizi de hea
herşeyin içinden çıkıyolar
yakında ednan alt alta üst üste yakalıyacak
ona da bi çözüm bulacaklar
sıcakladık da biraz soyunduk o arada pehlülün gözüne ayı kaçtı onu çıkarıyodum ednan
hee öylemi tamam aşkım özür dilerim
sana kendimi affetirmek için pırlanta set mi alıyım yurt dışına tatile mi çıkarıyım
alsanaalsanasmile
öf bırakacam da alıştım bi kere yawalsanaalsanasmile

ay yok kız bazen komik oluyor bihter bayılırken şaşı oldu ya ay dedim allah karetmesin senikaydirigubbakcemile3

şaçmalık ötesi bi dizi.aynı evde herkes birbiriyle oluyo mşlh...günlük hayatta aynı kişiler komşumuz olsa yeminle taşlarız adamlarıı...sapıklık ya başka bşy deil..sanki gerçekten bşy yapıyolarmış gibi..kuyumcuya gidiyorum bihterin kolyesini gösterio adam,parfüm alıyorum bihterin parfümünede bakın diyolar,yatak örtüsü için taç a gittim aşkı memnu yatak örtülerine bakın diolar..bu ne yarebbimmm...gerçekten yüceltilcek kişiler olsa da onların kullandıgı şeyleri gururla alıp kullansam!!!!!

şaçmalık ötesi bi dizi.aynı evde herkes birbiriyle oluyo mşlh...günlük hayatta aynı kişiler komşumuz olsa yeminle taşlarız adamlarıı...sapıklık ya başka bşy deil..sanki gerçekten bşy yapıyolarmış gibi..kuyumcuya gidiyorum bihterin kolyesini gösterio adam,parfüm alıyorum bihterin parfümünede bakın diyolar,yatak örtüsü için taç a gittim aşkı memnu yatak örtülerine bakın diolar..bu ne yarebbimmm...gerçekten yüceltilcek kişiler olsa da onların kullandıgı şeyleri gururla alıp kullansam!!!!!

behlül dizide giydiği t shirtler yok satıyor die kendi adını taşıyan t şhirt tasarımı yapmaya başlıyor. bayanssulusmile
dizinin kaymağını sponsorlara yedirme gibi niyeti yokkkkkk

fragman için saol çok güzel..
ah behlül ah salak behlül...
sevdiğinin yanına neden gitmiyorsun ..amcana itiraf ewdemem dedin ama alttan allttan götürdün kadını ..
ee ne bu şimdi resmen kullanmış oldun..
hani aşkın sevgin..
neden gitmiyorsun bihterin yanına...

sesli fragmana şok oldum
nihal düştü bihter hala yırtınıyo benim yanımda olman lazım diye :roflol:
Bu olaydan sonra paşa paşa evine dönücek Behlül'de Nihal'i kaybetmekten korktum deyip Nihal'e kayıcak bu gidişle..

nette okuduğum yorumlarda dizi çekimlerinden tüyo verenler
bu hafta merdivenden düşen nihal elini kıracakmış behlülde nihale ilgilenmeye başlıcakmış
nihla belül dönemi başlıyomuşşşşş akannehirakannehirakannehir

Yazık Bihter ne umutlanmış yurtdışına gideriz bilmem ne diye.. :roflol:
hevesii kursağında kalıcak bu bölüm..

Yazık Bihter ne umutlanmış yurtdışına gideriz bilmem ne diye.. :roflol:
hevesii kursağında kalıcak bu bölüm..

yurdışıda gitmedikleri görmedikleri yer değil
bir haftada kırıp dizlerini evde otursunlar. aaaaa pardon nihal bir tarafını kırarcaktı bu hafta
mazaretleri varrr yaniii :roflol::roflol::roflol:

yurdışıda gitmedikleri görmedikleri yer değil
bir haftada kırıp dizlerini evde otursunlar. aaaaa pardon nihal bir tarafını kırarcaktı bu hafta
mazaretleri varrr yaniii :roflol::roflol::roflol:

kaydirigubbakcemile3 Şimdi bihter eve döner yine bi kutlama yemeği verirler aklinialirimsmile
ardından bi yurtdışı tatili yaparlar artık.. :lepi:
yada kayak yapmaya gitmediler bu sene o da olabilir :roflol:

X