Aşk-ı Memnu Kanal D

Hiç te öyle bi şey yok:umursamaz:

:1shok::1shok::1shok:
bir bu eksikti zatenkötükedihüso

Diziye değil canım kitabakaydirigubbakcemile5

Arkadaş kitap demek istedi heralde orda..

evet cnm kitap ta geçiyormuş valla ben hocamın yalancısıyım okumadıgım için bişey diyemicem alt metinlerde geçtiğini bunun edebiyat çevresinde tartışıldıgını ve çoğu kimse tarafından farkedilmedigini söyledi

Son düzenleme:
Annen, bacın, emmin birileri eccik hastalanmış olsun ,sen de onları ziyarete git.:kedi:.
Ya da ne sana, ne bana yar olsun diye, evdeki diğer tv yi de kır gitsin anasını..:lepi:

aklinialirimsmileaklinialirimsmile
melih bey takımının planları gibi faydalı olur belki :Saruboceq:

adnan nihal in kokusu sanmıycak...çünkü elinde bitter in ceza makbuzu var....bu detayı atlamayın....ama bence adnan sinsi sinsi izleme pozisyonuna geçecek.çaktırmadan takip edecek onları...

ya kızlar neden nihalden bahsetsin ya, nişanlıların oynaşmasından daha doğal ne olabilir
tabii ki de bihterden bahsediyo
tabii ki de o gece orda kalmıştım diye kıvırcak
bihter yalan konusunda çok yaratıcı, bundanda sıyırır paçayı
:hulya:

Yok canım öyle bişey..Öyle olsa, en azından dizide olmasa bile, tiyatro da anlatılırdı..Tiyatrosunu izlemiştim en ufak bişey yoktu, buna ilişkin..
Sizin hoca başka bişey le karıştırıyor olmasın bu diziyi..kafamçokkarıştı

Kitabını okuyan arkadaşlar açıklarlar merak etmeyin..

nihal diye anlamıycak sonuşta adam rakı bardağını kıracak kadar deliriyor kızı nişanlı o kadar da sinirlenmez yani bence şoförün planı zannederler

Bugün izleyeceğimiz bölümde sadece fragmandan ibaret değildir inşallah boshayallersmileBehlül çok korkak ya, çok ağlıyor, bir halt yidin madem arkasında dur dimi, bas git..Yok ama paracıklardan ayrılacak yürek yok onda.
Hele Firdoyu gördünüz mü? Nasıl da "kızımın gururu ile oynuyorlar" diye çemkiriyordu.

Sanki kalmış,:mymeka: o bahsi geçen şeyden bihterde..:mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…