Aşk-ı Memnu Kanal D

cidden firdevs kurtarırsa bunları dizi iyice saçmalıcak yaa....
yaprak tökümü gibi töküm töküm tökülüp hala gitmiceklerse çoğu kişide izlemeyi bırakır herhalde....

off evet çok sıklıdım bu adnanın saflığından, behlülün bi nihali bi bitteri sevmesinden..
izlemiycem bu gidişle..
anam du bak fikrim geldi..
bihter Rıza kaptanla evlensin, matmazelle de beşir..
hatta behlül de cemileyle evlensin.... sempatiksalakcinni
ohh.. zemuszemus zemuszemus
hem dizi uzar, hemde böyle daha entrikalı olur.
her iddiasına girerim yaneeee :roflol: :roflol: :roflol:

Tanımadığım bir yatakta Bitterin kokusunu aldım diyor ztn.

Bihterin demedi onun kokusunu dedi..
O demekle kimi kastetti acaba..Bihteri mi Nihalimi?
Bence Bihteri aramaya giderken Nihalin izini bulduğunu da sanabilir..
Fragman yanıltmacası..
Bir de Firdo milleti toplamış başına nasıl bağırıyor..Nihat ı almış karşısına süklüm püklüm duruyor O da..Tam yalı kazığı gibi..

naber kızlar görüşemiyoz ne zamandır, iki haftadır izlemedim hiç valla, yinede kayda değer bi gelişme olmamaış sanırım dizideboshayallersmile

chess.. iyiyiz şekerimde sen yoksun..insan netten iki sahne seyreder, yine seyreder..
Bikaç yorum attırır..olmuyo bööle.:umursamaz:.ne mazeret teskeren var ne bişiiii...
alsanaalsanasmile

Yastıktaki Nihalin kokusu nasıl olabilirki yukarı hiç çıkmadı nihal..

Bihterin parfümünü sıkmış olmalı anca kendinebayanssulusmile

Bence Bihterin kokusunu aldı adnan..Ama Bihter senle kavgalıyken orda kaldım diycek..

Adnan neyi doğru anlıyor ki..kokuyu doğru anlasın..
Nihalin kokusu sanar onu, o ahmak..
:mymeka:

Benzetir mi diyosun..bilmiyorumkismile

Yok sanmıyorum adnan nihalin kokusunu almış olsa evi dağıtmazdı.Hatta rahatlardı bile bihter değilmiş diyekaydirigubbakcemile3

kızlar merhabalar öncelikle bencede nihal mi sandıki adnan,çünkü filmi biraz daha heycanlandırıyolar bakılsın diye...böle bişeyde yapmalarına gerek zaten film reyting rekorları kırıyo...biraz daha heycan katıyolar sanırım filme...

Bihterin demedi onun kokusunu dedi..
O demekle kimi kastetti acaba..Bihteri mi Nihalimi?
Bence Bihteri aramaya giderken Nihalin izini bulduğunu da sanabilir..
Fragman yanıltmacası..
Bir de Firdo milleti toplamış başına nasıl bağırıyor..Nihat ı almış karşısına süklüm püklüm duruyor O da..Tam yalı kazığı gibi..

özette yazdığı
Firdevs Hanım olaya müdahale etmekte geç kalmaz, kendi yöntemleriyle durumu Bihter’in lehine çevirmek için çalışmaya başlar. Bu konuda en büyük destekçisi Nihal’in masumiyetidir.
firdevs de saftirik nihale rivaya gittiğini söyle dedirtecektir ne şaşırtıcıııı:hulya::hulya:
bihterde bu hafta bayılıyor nihalden mi bulaştı :roflol::roflol::roflol:

off evet çok sıklıdım bu adnanın saflığından, behlülün bi nihali bi bitteri sevmesinden..
izlemiycem bu gidişle..
anam du bak fikrim geldi..
bihter Rıza kaptanla evlensin, matmazelle de beşir..
hatta behlül de cemileyle evlensin.... sempatiksalakcinni
ohh.. zemuszemus zemuszemus
hem dizi uzar, hemde böyle daha entrikalı olur.
her iddiasına girerim yaneeee :roflol: :roflol: :roflol:

hahahaa buda olabilir tabii sen bunu senaristlere ilet bencee :)))))))
ama adnanın saf saf bakınması mağdırı oynaması beni ölürüceekk :)))

Yastıktaki Nihalin kokusu nasıl olabilirki yukarı hiç çıkmadı nihal..

Bihterin parfümünü sıkmış olmalı anca kendinebayanssulusmile

Bence Bihterin kokusunu aldı adnan..Ama Bihter senle kavgalıyken orda kaldım diycek..

evet kesin öyle bağlıcaklar parfümümü nihale vermiştim diceeeeekkk yazık saf nihalde yollu duruma düşüceeekk :)))))))))))

Adnan neyi doğru anlıyor ki..kokuyu doğru anlasın..
Nihalin kokusu sanar onu, o ahmak..:mymeka:
ay varya o salak adnana; bihter ona ben parfümümü beşire vermiştim o sıkmıştı ondan yastık öle kokuyo derrrrrrr o salak onada inanır :))))))

kızlar diziye karşı çok acımasızsınız yahu :KK70:
Bence şuan zirvedeler ve tam zirvedeykende bırakacaklar, Aşkı Memnu Yaprak Dökümü kalitesinde bir dizi hiç olmadı ki onun gibi uzasında uzasın. ısteseler buralara getirmeden önce bir sürü entrikada katabilirlerdi ama gidişatı , iniş çıkışları çok iyi ve yerinde yapıyorlar.

eşim yarın maç var diye diziyi izletmicekmiş :umursamaz:
geçen haftalarda yedek tv de kırdım bilmiyorumkismile
bana acil firdevs planlarından lazımmmm aklinialirimsmileaklinialirimsmile

eşim yarın maç var diye diziyi izletmicekmiş :umursamaz:
geçen haftalarda yedek tv de kırdım bilmiyorumkismile
bana acil firdevs planlarından lazımmmm aklinialirimsmileaklinialirimsmile

Annen, bacın, emmin birileri eccik hastalanmış olsun ,sen de onları ziyarete git.:kedi:.
Ya da ne sana, ne bana yar olsun diye, evdeki diğer tv yi de kır gitsin anasını..:lepi:

dızıyı bıtırmemek ıcın dondurdulerde dondurduler
kım kımınle ne dedı ne yaptı bellı degıl..

kıtabın yazarına yazık
madem senarıstler bu kadar uzatacakla r farklı fılım ceksınler

ben diziyi izlemiyorum ama nedense herbişeyden haberim war

bugun tk hocamız aşkı memnu filminde ensest bi ilişki oldugunu ama bunun nihalle babası adnan arasında geçtiğini alt metinlerde geçtiğini eleştirmenler ve yazarların anlayacağını bunuda türk aile yapısına uymadığı için diziye taşımadıklarını söyledi :1shok:

X