Aşk-ı Memnu Kanal D

Zannetmiyorum kitapta ensest konusu işlensin..o devir de böyle bir romanın yazarı ne yapılırdı bilmem?

Bence biz bu soruların cevabını diğer bölümde alıcaz ama banada mantıklı gelen şoför'ün oynu onlar orda araştırma yapmışlardı bu bi şekilde ortaya çıkacak bence bunlar yine yırtıcak..

Bence biz bu soruların cevabını diğer bölümde alıcaz ama banada mantıklı gelen şoför'ün oynu onlar orda araştırma yapmışlardı bu bi şekilde ortaya çıkacak bence bunlar yine yırtıcak..

dizi marta btecekse ednan öğrenir boshayallersmile
dizi haziranda biteckse konu daha saptırılır:hulya:
ilerleyen bölümlerde hilmi beşiri sıkıştıracakmış,
buna göre hilmi avcunu yalıyor yeni hinlikler düşünüyorrrrraklinialirimsmileaklinialirimsmile

Yok canım öyle bişey..Öyle olsa, en azından dizide olmasa bile, tiyatro da anlatılırdı..Tiyatrosunu izlemiştim en ufak bişey yoktu, buna ilişkin..
Sizin hoca başka bişey le karıştırıyor olmasın bu diziyi..kafamçokkarıştı

Kitabını okuyan arkadaşlar açıklarlar merak etmeyin..

Ben ensest bi ilişkiyi farketmedim kitapta...

iyide koku aldatıcı bişey naslı ucmamıs onca zaman hem behlülün kokusunu almamıs mı adnan öbür yastıktan aaa ama dur tabi alamaz behlül hep üstündedir bihterinaklinialirimsmile

iyide koku aldatıcı bişey naslı ucmamıs onca zaman hem behlülün kokusunu almamıs mı adnan öbür yastıktan aaa ama dur tabi alamaz behlül hep üstündedir bihterinaklinialirimsmile

ednan çok ii koku alsaydı gece yataktan kaçıp kaçıp aşk yapmaya giden karısındaki kokuyu alırdı aklinialirimsmileaklinialirimsmile

kitapta böyle bişiymi geçiyo..
yok artık..
okuyanlar açıklayabilirmi?

öyle bişey yok ..zaten o dönemlerde böyle şeyler kitaba yansıyamazdı bile ..kitap
basıma bile geçemezdi...zaten kitapda da anlatılan sadece yasak aşk...
yıllar önce çekilen diziyede aktarıldığı gibi...roman sonunda zaten bihter intihar edip
behlül de kaçıyor.

öyle bişey yok ..zaten o dönemlerde böyle şeyler kitaba yansıyamazdı bile ..kitap
basıma bile geçemezdi...zaten kitapda da anlatılan sadece yasak aşk...
yıllar önce çekilen diziyede aktarıldığı gibi...roman sonunda zaten bihter intihar edip
behlül de kaçıyor.

behlül kaçarda, hiç intihar eder mi bihter cadısı yaguclubacismileguclubacismile kaydirigubbakcemile3
intihar etmez ettirir okaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
behlül kaçarda, hiç intihar eder mi bihter cadısı yaguclubacismileguclubacismile kaydirigubbakcemile3
intihar etmez ettirir okaydirigubbakcemile3

vereliniortakvereliniortak
garibim ednan gık demiyor korkusundan eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
bugün biraz kükrese :1closedeyes::1closedeyes:

süpersin yaaahh delikafadulden:roflol:

ednan çok ii koku alsaydı gece yataktan kaçıp kaçıp aşk yapmaya giden karısındaki kokuyu alırdı aklinialirimsmileaklinialirimsmile
dimi kaçıp kkaçıp fındık kırmaya gidiyordu...:roflol:delikafadulden

Son düzenleme:
X