Aşk-ı Memnu Kanal D

kızlar dün sarıyerdeydim aşkı memnunun çekimleri vardı behlülü gördüm çok yakından nihalde senaryosunu okuyor aynı zamandada balkonda sigara içiyordu...

kızlar dün sarıyerdeydim aşkı memnunun çekimleri vardı behlülü gördüm çok yakından nihalde senaryosunu okuyor aynı zamandada balkonda sigara içiyordu...

Nihali boşver.yerimseniben.Behlül nasıldı şekerimopuyorumnanaktan..Dizi de görüktüğü gibi yahuşukluydu di miakannehir..Belki de daha fazlası..kafamçokkarıştı.

Bence bu bölüm de bomboş.. Adnan triplere girecek, Behlülle Bihter yusuf yusuf edecek, Nihal salak alak gülecek, tam da Adnan eve gelince bitecek.. Bi numara yok yani..

Evin karşısındaki kaldırımda bekleyenlerin içindeydin sanırım kaydirigubbakcemile3 trafik o bölgede daha da yoğunlaşmıştı zor geçtik oradan valla zemuszemus

Bence bu bölüm de bomboş.. Adnan triplere girecek, Behlülle Bihter yusuf yusuf edecek, Nihal salak alak gülecek, tam da Adnan eve gelince bitecek.. Bi numara yok yani..

Uff bence de artık ne yapacaklarını şaşırdılar.Bir de 1buçuk saati doldurmak zorundalar, artık ne yapacaklarını şaşırdılar.

Selam kızlar.
Dizi heyecanlandı ben sizden ayrı düştüm ya.
Adnan kendini içkiye vurdu he artık içi doğrulmaz o adamın.
Len hilmi. yapı yapacağını eferim ama.
şimdi önümüzdeki ay dizi bitiyormu?
bayanssulusmile

aynen boshayallersmile ...ednan kesin olarak öğrenemiycek daha..ama sinir olacak
yaşadıklarına ve hilmiye içinde kuşkular olcak ama açığa çıkamıycak:nazar:
tabi bu arada bihter ve pehlül hayatlarındaki en büyük korkuyu yaşayacaklar
aynen yusuf yusuf edecekler resmen korkudan tipleri kaymış ikisininde kaydirigubbakcemile3şakkıdı ama gene akıllanmaz bunlar ...bi sonraki
bölümde gene salonda öpüşürlerse hiç şaşırmam sempatiksalakcinni

Ecmelim hoşgeldin canım...Haziranda bitecekmiş..bayanssulusmile

ŞenizŞeniz
hımm ee daha varmış o zaman adnan öğrenmiyecek şimdilik.
iş yine bizim beşir e kaldı. son noktayı beşir koyacak demekki.
bu ön hazırlık iyi oldu adam kalpten gitmez duyduğunda bari.

ŞenizŞeniz
hımm ee daha varmış o zaman adnan öğrenmiyecek şimdilik.
iş yine bizim beşir e kaldı. son noktayı beşir koyacak demekki.
bu ön hazırlık iyi oldu adam kalpten gitmez duyduğunda bari.

Bihter nasıl sıyrılcak bakalım eyvahedigeldismile

X