Aşk-ı Memnu Kanal D

Bilmiyomuş gibi bakıyom..Fiziki ve karakter olarak uyumsuz çiftler..
Nihal, Behlülün yanında liseden yeni mezun kızçocuğu..
Bihter de ,yaşlı adama ayak uyduramayacak, potansiyeli olan gencecik kadın..

yanlız bu senaristler kesin burayı okuyo, evde ne olsa gariban kediden biliniyo, bi kedidir kedi muhabetti:roflol:

ya ben neyi merak ediorum biliomusunuz:hulya:

hani şimdi behlül ve nihal tüm günü dışarda geçiriolar yaa, nihal ağzı kulaklarında gelio eve falan, ya bizede gösterin kardeşim şu sahneleri ayıp vala :hulya: hep behlülün nihale zoraki gülümsemelerini görüoruz:umursamaz:

Firdoş nereye gitsin ki..
Zavallı, kara dul..
Peykere gitse..Nihat maaşla çalışan ,babasının kovduğu bir insan..
Atnan öyle mi?Holding patronu..

kaydirigubbakcemile3 cidden ya dışardaki hallerini hiç görmüyoruz
Behlül bihter yokken nasıl acaba aklinialirimsmile

Bilmiyomuş gibi bakıyom..Fiziki ve karakter olarak uyumsuz çiftler..
Nihal, Behlülün yanında liseden yeni mezun kızçocuğu..
Bihter de ,yaşlı adama ayak uyduramayacak, potansiyeli olan gencecik kadın..

yok canım zaten bihterin uyumsuz olduğunu bende söyledim, herkesle uyumsuz zaten o, onun tarzı uyumsuz olmak
ama behlülün nesi olgun ki, oda pihterle beraber olmadan önce zıpır üni. li zengin çocuğu triplerindeydi, belki fiziken uyumsuzlar ve yatak tecrubesi olarak uyumsuzlar,
:hulya:

yok nihalin ağızının kulaklarında olması şapşallığından, bence dışardaykende farklı değiller, diskoda evdekiler yoktu yanlarında, behlül yine nihalin onu öpmesinden rahatsız oldu, pek sadık canım pihtere o yokken bile yan gözle bakmıyo nihalekaydirigubbakcemile3

Aslında gece Bihter kedisi olmasaydı orda iyi bi yumulacaktı Behlül Nihale aklinialirimsmile

Firdoş nereye gitsin ki..
Zavallı, kara dul..
Peykere gitse..Nihat maaşla çalışan ,babasının kovduğu bir insan..
Atnan öyle mi?Holding patronu..

Bi ev tutup gitsin ya firdo o kadar da zavallı değil..Kirasını öder Adnan:1closedeyes:

Aslında gece Bihter kedisi olmasaydı orda iyi bi yumulacaktı Behlül Nihale aklinialirimsmile

ay yok canım ya, küçük bi öpücük verir geç oldu der sütünü içirir yatırırdı nihali, zaten pihterin korkusunu ensesinde adamın:hulya:

Son düzenleme:
Yalnız kızlar, bihter behlülle müzik odasında birlikte olunca sabah ağzı kulaklarındaydı akşam anasında bağırdı sabahda gitti gönlünü aldı annesinin kaydirigubbakcemileuyuz bihterklava: nihalde saftirik yaaakannehir akşam beşir matmazele söylicek sandım ama söylemedi

Yemek masasında Nihal behlülün elini tutuyor..Behlül elini çekiyor..mutaassıp, utangaç genç kızlar gibi..Herkesin gözü önünde el tutulmaz havasında yaaa..yerimseniben

ayy orasıda doğru, sabah bülent nasıl geçti die sorduğunda da çok güzeldii eğlendik dedi yavşayaraksempatiksalakcinni halbuki behlül dudağını bile sildi nihal onu öptüğünde :hulya:

ya off bitsin dizi vala sinir oldum, ben şöle roller değişir sanıodum behlül nihale aşık olur bihter kudurur, behlül dizinin sonunda hayatının aşkını kaybeder falan , ama nerdeeeee boshayallersmile

anca sex on the beach, in the sera ,on the piano kaydirigubbakcemile3

Yemek masasında Nihal behlülün elini tutuyor..Behlül elini çekiyor..mutaassıp, utangaç genç kızlar gibi..Herkesin gözü önünde el tutulmaz havasında yaaa..yerimseniben

Nihalde maşallah babasının yanında bi kucağına atlamadığı kaldı lmaz:

The cat is climbing the treekaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:

valla hepten sex and the city ye bağlıcaklar olayı diye korkuyorum
kaydirigubbakcemile3

zaten öyle olmasa kimse izlemez ki, konu hep yanı yerde dönüyor, halen giriş kısmında dizi bi türlü gelime ve sonuç gelemedi:hulya:

:roflol: bir sonraki aşama mutfak diyorum ben.
anket açalım mutfakmı beşirin odası boş orası olabilir,matmazelin odada boş,firdonun dolabı olabilir gayet geniş bi mekan kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…