Aşk-ı Memnu Kanal D

The cat is climbing the treekaydirigubbakcemile3

oo bakıorumda yu ken çatır çatır sipik ingiliş gacım kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:

valla hepten sex and the city ye bağlıcaklar olayı diye korkuyorum
kaydirigubbakcemile3

zaten öyle olmasa kimse izlemez ki, konu hep yanı yerde dönüyor, halen giriş kısmında dizi bi türlü gelime ve sonuç gelemedi:hulya:

bi girdiler pir girdiler :roflol:

:roflol: bir sonraki aşama mutfak diyorum ben.
anket açalım mutfakmı beşirin odası boş orası olabilir,matmazelin odada boş,firdonun dolabı olabilir gayet geniş bi mekan kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ben araba fantezisi bekliorum yakında kaydirigubbakcemile3

olayları bilmiyomuş gibi bakmıyon demekki, zaten bihter kimseyle uyumlu değil, ne kardeşi ne annesi, ne kocası ne öteki ne beri ki, bu garip tavırlarıyla yapayanlız ölürdü gerçek bi karakter olsaydı:hulya:

çok doğru bazen düşünüyorum da dizide bile bu pihtere tahammül edemiyoruz ...
gerçek hayatta böyle bir isterikli kişilik akıllara zarar kafamçokkarıştı
mutlaka var böyle tipler...
ne kadar basitleştiriyor kendini gecenin bir vakti camdan gözetlemeler felan...
dedim ki o an yerler buz şimdi düşecek gene bişey olmadıaklinialirimsmile
o gecenin sabahındaki küvet sahnesi ve pihterin pişmiş kelle surat ifadesi de
çok komikdikaydirigubbakcemile3 hedefi onikiden vuran kişi edalarındaydı hanfendi..

valla ders alalım pihterden, konu açalım koca nasıl elde tutulur
kadın o kadar becerikli ki hem kocasını hem sevgilisini elinde tutuyo, dağda kırda bayırda, olayı bu demekki
kaydirigubbakcemile3

çok doğru bazen düşünüyorum da dizide bile bu pihtere tahammül edemiyoruz ...
gerçek hayatta böyle bir isterikli kişilik akıllara zarar kafamçokkarıştı
mutlaka var böyle tipler...
ne kadar basitleştiriyor kendini gecenin bir vakti camdan gözetlemeler felan...
dedim ki o an yerler buz şimdi düşecek gene bişey olmadıaklinialirimsmile
o gecenin sabahındaki küvet sahnesi ve pihterin pişmiş kelle surat ifadesi de
çok komikdikaydirigubbakcemile3 hedefi onikiden vuran kişi edalarındaydı hanfendi..

valla ya, pişkin edepsiz, insan kocasının yüzüne bakamaz
saf adnanda her sabah bıu güzelliğe uyanmak ne güzel diyo
sor bakalım o güzellik o fresh havası neden kaynaklanıyo
:roflol:

kızlarrrr adnan yavaş yavaş şüphelencek galiba gece bihter yatakdan kalkıp banyoya gittiğinde gözlerini açtı sonuna yetişemedim ama nihat babasının ona söylediğini adnana söyledimi?

Buzdolabının olmadığı zamanlarda, konaklarda buzhaneler varmışş..orası da olabilir bu ikili için..totoları buz tutar inşallah..yerimseniben

kızlarrrr adnan yavaş yavaş şüphelencek galiba gece bihter yatakdan kalkıp banyoya gittiğinde gözlerini açtı sonuna yetişemedim ama nihat babasının ona söylediğini adnana söyledimi?

söyledi ama ondan bişey çıkmaz, hilminin iftirası dicek
gözünü nereye açtı canım ya, karısı wc de sanıyo, insan bi bakar ishal mi oldu bu kadın gitti gelmedi diye
kaydirigubbakcemile3

valla ya, pişkin edepsiz, insan kocasının yüzüne bakamaz
saf adnanda her sabah bıu güzelliğe uyanmak ne güzel diyo
sor bakalım o güzellik o fresh havası neden kaynaklanıyo
:roflol:

fresh hava :lepi: :roflol: doğru valla...
bakın görün kızlar bu ednan karısına toz kondurmaz gene kesin inanmıycak
aksine daha çok aşık bile olur karısına sempatiksalakcinni adam saf ne de olsa
pihterin parmağında oynatılıp duruyor bu söylentiler pihter bi kılıf uydururu gene..

fresh hava :lepi: :roflol: doğru valla...
bakın görün kızlar bu ednan karısına toz kondurmaz gene kesin inanmıycak
aksine daha çok aşık bile olur karısına sempatiksalakcinni adam saf ne de olsa
pihterin parmağında oynatılıp duruyor bu söylentiler pihter bi kılıf uydururu gene..

peyker yaptı der, kedidir kedi der, sen uyu tatlım yok bişey der, kandırır, adnanı kandırmak zor bişe değil:roflol:

söyledi ama ondan bişey çıkmaz, hilminin iftirası dicek
gözünü nereye açtı canım ya, karısı wc de sanıyo, insan bi bakar ishal mi oldu bu kadın gitti gelmedi diye
kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:

hiçç peykere çekmemiş bu bihter ablası nekadar hanım bu anasınıda geçti mübarek:eek:klava:

Atnan uyurda uyurmirmirmirmir..insan, banyoya girince, kapıyı kim için kilitledi bu kadın diye şüphelenmezmi?
Odalarının şahsi banyosu..sanki umumi bursa hamamlarına girdi kadın ,kapı kilitliyor..
Ben olsam ,Atnanın yerine, diğer kapının önüne kapan kurarım..traaaak diye ayağı sıkışsın Bihterin..:lepi:

adnan = pehlül ikisinide kandırmak zor değil pihtere göre...kadının dediği bir söz bile adamları ikna ediyor..:bbo:
pehlül hele ki nasıl korkuyor öyle pihterden gamyoncuiremsu

adnan = pehlül ikisinide kandırmak zor değil pihtere göre...kadının dediği bir söz bile adamları ikna ediyor..:bbo:
pehlül hele ki nasıl korkuyor öyle pihterden gamyoncuiremsu

valla hemde ne korkma, "ben yapamdım nihal yaptı anne" diye ağlayıvercek bi gün bihterin bakışından tırsıp:roflol::roflol:

kızlar hafta içi tam dizinin çekimleri yapıldığı yalının önündeydim behlülcüğümün ayak bastığı yerlere bakındım durdum çekim vardır diye çok heyecanlandım ama yoktu yalı gerçekten harika...kızlar bu haftaki dizilerimi izleyemedim hep sonlarını yakaladım dizinin sonunda ne oldu?

behlülcümm piano çalarken ne güzel göründü gözüme aklinialirimsmile rüyalarımın erkeğii çok güzel yaa delikafadulden

X