Aşk-ı Memnu Kanal D

Firdo yine yanıldıysa çok gülerim:roflol:

valla gıcık ya spor salonunda peykere tavrıda çok gıcıktı, bide sürekli gözleriyle talimat veriyo behlüle, ağırlığını arttırdı niye ne kadar ters baktı:hulya:
gece yatınca gündüz üzerinde hak sahibi oluyor sanki. kelimelerimi düzgün seçmeye çalışmaktan saçma sapan şeyler yazıyorum yaa :)

hımm. kitaptada böyleyse daha bu şekilde devam edecekler demektir.
tamam bunun böyle olacağı böyleydi evet ama nihali yukarı sepetleyip böööyle evde rahat rahat yapmalarına çok gerildim işte.

yanlız farkındamısınız dizi ölümünde en çok yazılan bölüm bu topik açık ara hemde, dizi reytinglerini burdan takip etsinler bencekaydirigubbakcemile3

evet olumunekankayizsmile

Evet canım işte burayı abarttılar..Yani abarttılar derken kitapta nihalle nişanlanınca bihterle bi şey olmuyo..Ama burda bihtere hala aşık nihali kullanıyo havası verilmiş..

Hatun banyoya girdi..KApıyı kilitledi..ne hikmetse.. banyonun araya açılan kapısı var..yormasa bihter kendini de..her akşam Behlülü banyoya alsın, o kapıdan..Atnan zaaaten uyumaktananiknanik..su sesinden bişey de anlamaz saftirik..:mymeka:

gece yatınca gündüz üzerinde hak sahibi oluyor sanki. kelimelerimi düzgün seçmeye çalışmaktan saçma sapan şeyler yazıyorum yaa :)

artık aştı ya, ağzıyla değil gözleriyle talimat veriyo artık adama, 5 yaşındaki çocuğa yaramazlık yapma diye kaş göz edersin ya misafirlikte aynen öyle, otur behlül kalk behlül, nihalin elini tutma, dışarı çıkma behlül, oraya değil burya yat behlül, telefonunu neden açmadın behlül, valla kadar dırdıra hangi erkek dayanır be, gecesi için bile çekilmez bence
:hulya:

bi kamyon gül deyince bana mı diye zıpladı ya, işte o gerçekten liseli kız tribiydi, kimden bi kamyon gül bekliyosa artıkkaydirigubbakcemile3

Ona firdo demişler, kamyonla gül kendinden başka kimseye gelemez..Taktik abidesi hatun..-tatlicadiarzu-

:roflol::roflol:

düğün tarihini aldık deyince.. behlülün gözlerinde şu mana vardı sanki..
Valla ben istemedim tarihi..o beni zorladı..inan bana bihter..

korkuyo adam napsın adamın gözlerinde sürekli bi yalvarma bi korku, sürekli ben yapmadım o yaptı bakışı, bihter ona çemkircek diye ödü kopuyo light selami den beter
:hulya:

Düğün tarihinide Nihal kendi kendine kararlaştırmıştır :mymeka:
Haziran olsunmu Behlül?evet olsun Behlül demiştir o itici gülüşüyle :dilcikar:

Matmazele de üzülüyorum..eve çıktı..kadının ne mesai saati belli ne bişey..
Gece geç saatlere kadar kalıyor..Nihalin elbiselerini toplamaya kaldı akşam da..Acaba Atnan ona fazla mesai ödüyor mudur?
yok ödemiyorsa ayıp eder..insan bayramlarda bari, bi zarfa ikramiye bişey koymalı..
Kadın tek başına..Koccaaaa yalı dairesinin kirası var..

tatlıgaci evet bende öle düşündüm ya resmen bihterden korktu gibi geldi ve nihal şuraya gezdik buraya gezdik dediğind bihterin resmen içi gitti ve bu adnan yine inanmıcak bak saf saf kandırcaklar adamı

ımkan olsa Behlül, eliyle Nihalin ağzını kapatacak..sus söyleme diye..
O safta okuyor da okuyor..bu sefer Bihter de geliyor gaza..
Sen mantıcıya gidersen, ben de Behlülü yatağa atarım diye..

Düğün tarihinide Nihal kendi kendine kararlaştırmıştır :mymeka:
Haziran olsunmu Behlül?evet olsun Behlül demiştir o itici gülüşüyle :dilcikar:

Evet canım nihali güldürmeseler hiç fena olmıycak:1closedeyes:

bihterle behlülün ahlaksızlığını bilmiyor olsanız, hiç bu olayları bilmiyormuş gibi yalıya, büyük resme baksanız, aslında herkes nasıl birbiriyle uyumlu, resmi bozan iriti duran sadece bihter ve garip tavırları:hulya:

Yok.. o resme ,arada ben bakıyorum chess..
Atnanla bihter-Behlülle nihal hiç uymuyor..

olayları bilmiyomuş gibi bakmıyon demekki, zaten bihter kimseyle uyumlu değil, ne kardeşi ne annesi, ne kocası ne öteki ne beri ki, bu garip tavırlarıyla yapayanlız ölürdü gerçek bi karakter olsaydı:hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…