Aşk-ı Memnu Kanal D

yok kız o liseli kız taktiği değil doğru söylüyo bence valla şuan gayet bilimsel bi kitap okuyorum iknanın psikolojisi, onda bilen yazıyo valla ne kadar zor elde edilirsen o kadar kıymetli olursun:hulya:

bihterle behlulun tek derdi sex madem bunlar asik birbirine neden gizli sakli bulustuklarinda hic birbirlerine guzel soz soylemiyorlar asklari icin aglayip sizlayip derde dusmuyorlar.kendilerini yalniz bulduklari an nereye yatsak diye dusunmeye basliyorlar.behlul hemen yapisiyor dudaklara bihteri kucagina alip dogruca is pisirmeye basliyor.dun farkettimde bihter ne o guller neden boyle yapiyorsun ne evlilik tarihi diyor behlulde ses yok cevap yok hemen atladi olaya.bihterin gonlunu yapiyor nihalin duygulariyla oynuyor adnanin hem karisini hemde parasini somuruyor.

tek kelime dun aksam berbatti dizi en berbat bolumdu artik su diziyi ya kitaba uydursunlar yada berbat bir finalle bitirsinler.bihter intiharda etmez bunda bu piskinlik olduktan sonra adnan kalp krizinden gidr finalde behlulle bihter yine dort ayak ustune duserler.

katılıyorum. en berbat bölümlerinden biriydi. böyle devam ederse bırakıyorum bu diziyi. gider kurtları izlerim hiç değilse gerilmem.

yok kız o liseli kız taktiği değil doğru söylüyo bence valla şuan gayet bilimsel bi kitap okuyorum iknanın psikolojisi, onda bilen yazıyo valla ne kadar zor elde edilirsen o kadar kıymetli olursun:hulya:

bence böyle giderse çetin vazgeçip aynura geçiş yapıcak boşanmasını bekliyo kaydirigubbakcemile3

Evet buna katılıyorum ama..60 yaşındaki kadını da böyle görünce komik oluyo kızzzz..
Yeni yetmeler gibi helecanlı..kelebekler uçuşuyor içinde firdoşun..kaydirigubbakcemile3
Hep sevdim o kadını zatenopuyorumnanaktanDizinin ilk bölümleri hariç...

öff valla ne yalan söyliyim bende sıkıldım diziden hep aynı şeyler, reyting düşmüyo diye aynı şekilde devam ediyolar işte, topluca diziyi bırakalım reyting düşsün sonra bakarsınız adnana dank ettirirler kaydirigubbakcemile3

artık ne bu diziyi izleyesim geliyor ne de buraya yazasım.
o iki ş.refsiz evin salonunda yapmaya başlarlarsa,
bihter kocasının yanından gidip rahat rahat behlülün yatağına girerse
iyice b.ku çıkmaya başlamış demektir.
iki rating uğruna bu kadar da seviye düşürülmez kardeşim yaa...
bu behlülün nihale aşık olacağı falan yok.
bunlar aleni bi şekilde yatıp kalkmaya
adnanın parasıyla yaşayıp kızını kullanmaya devam edecekler.
var ya gerçek hayatta böyle tanıdıklarım olsa :mymeka: :eek:klava:kötükedihüso

Ama kitapta öyle gece kalkıp kalkıp behlülün yatağına gidiyo..Senaristler eklememiş yani..

bence böyle giderse çetin vazgeçip aynura geçiş yapıcak boşanmasını bekliyo kaydirigubbakcemile3

Evet buna katılıyorum ama..60 yaşındaki kadını da böyle görünce komik oluyo kızzzz..
Yeni yetmeler gibi helecanlı..kelebekler uçuşuyor içinde firdoşun..kaydirigubbakcemile3
Hep sevdim o kadını zatenopuyorumnanaktanDizinin ilk bölümleri hariç...

valla dışardan bakınca, aynur nihal olabilir, firdo bihter olur bu durumda çetin firdoyu tercih edecektir
gerçi neden onu yemeğe davet etti anlamadım geçen bölüm davetten aynur ayrılınca firdo iyi ayar çekmiş demekki çetine
:hulya:

Şöfer katya ya teklif mi etmiş?..biri var filan dedi şöfer katyayı kastederek..katya da yelkenleri suya indircek galiba..ya da taktik yapıyor şöfere..ağzından bişeyler almak için..Gizemli adamın gizemini katya çözcek o zaman..

Ama kitapta öyle gece kalkıp kalkıp behlülün yatağına gidiyo..Senaristler eklememiş yani..

kitabı okumadım bilmiyorum ama artık evde üstelik adnan varken yapmaları beni çok irrite etti.
sinir oldum yaaa:kızgın:
bide spor salonunda bihterin nihale ukala ukala bakışları,
yaza kadar forma girmeliyim dediğindeki o alaycı kahkahası.
boğasım geldii :eek:klava:

valla dışardan bakınca, aynur nihal olabilir, firdo bihter olur bu durumda çetin firdoyu tercih edecektir
gerçi neden onu yemeğe davet etti anlamadım geçen bölüm davetten aynur ayrılınca firdo iyi ayar çekmiş demekki çetine
:hulya:

Daveti toparladığı için teşekkür mahiyetinde bir yemek..
İmkan olsa da çetoyla firdoşun arasını yapsam..sempatiksalakcinni
Kendimi de çok.... gördüm..kaydirigubbakcemile3

Şöfer katya ya teklif mi etmiş?..biri var filan dedi şöfer katyayı kastederek..katya da yelkenleri suya indircek galiba..ya da taktik yapıyor şöfere..ağzından bişeyler almak için..Gizemli adamın gizemini katya çözcek o zaman..

Bihter nasıl anlamadı şöferin hilmiye çalıştığını
trafik cezası riva kağıdını verdi eline kapı gibi ıspat :1closedeyes:

kitabı okumadım bilmiyorum ama artık evde üstelik adnan varken yapmaları beni çok irrite etti.

valla gıcık ya spor salonunda peykere tavrıda çok gıcıktı, bide sürekli gözleriyle talimat veriyo behlüle, ağırlığını arttırdı niye ne kadar ters baktı:hulya:

Daveti toparladığı için teşekkür mahiyetinde bir yemek..
İmkan olsa da çetoyla firdoşun arasını yapsam..sempatiksalakcinni
Kendimi de çok.... gördüm..kaydirigubbakcemile3

ay yok kız firdonun kimseye ihtiyacı, bakasana kadın sesiz ama derinden ilerliyo, avını yakalamaya az kaldıkaydirigubbakcemile3

Yalnız kitaptaki fark; bihter ile adnan ayrı odalarda yatıyolar..Odasından gizli gizli çıkıyo hep behlülün odasına gidiyo..Beşirde bu olanları hep görüyo..

Aşkı Memnu bu yani..Bunun böyle olacağı belliydi..Böyle bi aşka şahit olunacağı belliydi..

yanlız farkındamısınız dizi ölümünde en çok yazılan bölüm bu topik açık ara hemde, dizi reytinglerini burdan takip etsinler bencekaydirigubbakcemile3

dizinin başlarında adnan firdodadn randevu istemişti hatırlarsanız firdoda beni beyendiğini söylicek galiba diye triplere girmişti ama adnan pihteri istemeye gitmişti
şimdi çetoylada benzer bi durum olmasın, acaba çeto gerçekten firdo için mi yemek talep etti, bu kendi kendine mi gelin güvey oluyo
bilmiyorumkismile

yanlız farkındamısınız dizi ölümünde en çok yazılan bölüm bu topik açık ara hemde, dizi reytinglerini burdan takip etsinler bencekaydirigubbakcemile3

diyoruz ya..yayınlanmadığı hafta bile yorum yapıldı topikte diye...sempatiksalakcinni
O kaaa tavan yaniii...

dizinin başlarında adnan firdodadn randevu istemişti hatırlarsanız firdoda beni beyendiğini söylicek galiba diye triplere girmişti ama adnan pihteri istemeye gitmişti
şimdi çetoylada benzer bi durum olmasın, acaba çeto gerçekten firdo için mi yemek talep etti, bu kendi kendine mi gelin güvey oluyo
bilmiyorumkismile

He he..istermisiniz..Aynur sizin dünürünüz..aramızı yapıver firdo desin..eyvahedigeldismile

X