Aşk-ı Memnu Kanal D

Klavyem bozuldu..akşam yazamadım..sırf bu topik için koştura koştura klavye aldım dermişim..neyse..
Nihalin şımarıklığı nedir..Behlül ağırlığı arttır,behlül dışarı çıkalım,behlül arkadaşımla tanış,behlül terliklerimi getir,hadi kuçucuğum..
Resmen fifi ye çevirdi behlülü..

ay kız behlülü fifiye çeviren bihter, sürekli talimat yağdırıyo adama, oraya gitme , buraya gelme, oraya bakma buraya bak, onla sevişme benle seviş
nihal salak garibim nişanlım tabii ki beni öpmesi gerek diye düşünüyo haklı olarak, hangi çift bu devirde nişanlılık evresini sadece elele geçiriyo ayol, nihal her zamanki gibi gayet saftirik bence
:hulya:

kızlar sonn reklam sonrası nihatt söledimi adnana behlülle bihter diye kaçırdım birisi söleyebilirmi..??

nihal bilmiyo bu işleri, öpücük istiyorum, dışarı çıkalım mıyla olmaz bu işlerkaydirigubbakcemile3

Ya bazen düşünüyorm da gerçek hayatta da böyle çarpık ilişkiler var mı bu denli berbat. İnsanların mideleri nasıl kaldırır böyle rezillikleri ? bilmiyorumkismile

kızlar sonn reklam sonrası nihatt söledimi adnana behlülle bihter diye kaçırdım birisi söleyebilirmi..??

behlülle pihterin beraber olduğu iftitası çok çirkin dedi babasını kast ederek o ana kadar adnan bilmiyodu hilminin bunu kast ettiğini ama inanmıcak tabii ki, hilminin iftirası sancak, adamın kafada marş basmıyo ki, sünger bobtaki patrikten hallice garibim:hulya:

Ya bazen düşünüyorm da gerçek hayatta da böyle çarpık ilişkiler var mı bu denli berbat. İnsanların mideleri nasıl kaldırır böyle rezillikleri ? bilmiyorumkismile

daha beterleri var şekerim ya müge anlıyı seyret bi kaç hafta anlarsın:hulya:

Beşir de ölemedi gitti,helvası kavrulcak dedikçe adam iyileşiyo..Öbür şöfer de tırstı geri gelcek beşir diye..Şimdi beşiri çifliğe alıp iyi bi besiye çekecek Arsen..Semirtecek beşiri..yok yok bu adam ölmez.

Klavyem bozuldu..akşam yazamadım..sırf bu topik için koştura koştura klavye aldım dermişim..neyse..
Nihalin şımarıklığı nedir..Behlül ağırlığı arttır,behlül dışarı çıkalım,behlül arkadaşımla tanış,behlül terliklerimi getir,hadi kuçucuğum..
Resmen fifi ye çevirdi behlülü..

:roflol:
şu behlül zaten nihalin hoşuna giden şeyler yapmasında nihal gülmesin ya :mymeka:
yani bi insan bu kadarmı yapmacık kötü güler delikafadulden

bihterle behlulun tek derdi sex madem bunlar asik birbirine neden gizli sakli bulustuklarinda hic birbirlerine guzel soz soylemiyorlar asklari icin aglayip sizlayip derde dusmuyorlar.kendilerini yalniz bulduklari an nereye yatsak diye dusunmeye basliyorlar.behlul hemen yapisiyor dudaklara bihteri kucagina alip dogruca is pisirmeye basliyor.dun farkettimde bihter ne o guller neden boyle yapiyorsun ne evlilik tarihi diyor behlulde ses yok cevap yok hemen atladi olaya.bihterin gonlunu yapiyor nihalin duygulariyla oynuyor adnanin hem karisini hemde parasini somuruyor.

tek kelime dun aksam berbatti dizi en berbat bolumdu artik su diziyi ya kitaba uydursunlar yada berbat bir finalle bitirsinler.bihter intiharda etmez bunda bu piskinlik olduktan sonra adnan kalp krizinden gidr finalde behlulle bihter yine dort ayak ustune duserler.

valla dün 2 defa, pekte enerjikler yani, bide bihter ha bire behlülü dövecek gibi, suratını avuçluyo, fırça çekiyo, valla cinsellikleride pek renkli yani, kırbacıda vardır bu pihterin:roflol::roflol:

beni seviyomusun söyle şıraaaak, benim olduğunu ispat et şırrrraaaaak:roflol::roflol::roflol:

bide nihala bakın, öpücük isteremsempatiksalakcinni

yani erkek aklı işte, doğal olarak pihter tercih edilen kadın oluyo:hulya:

artık ne bu diziyi izleyesim geliyor ne de buraya yazasım.
o iki ş.refsiz evin salonunda yapmaya başlarlarsa,
bihter kocasının yanından gidip rahat rahat behlülün yatağına girerse
iyice b.ku çıkmaya başlamış demektir.
iki rating uğruna bu kadar da seviye düşürülmez kardeşim yaa...
bu behlülün nihale aşık olacağı falan yok.
bunlar aleni bi şekilde yatıp kalkmaya
adnanın parasıyla yaşayıp kızını kullanmaya devam edecekler.
var ya gerçek hayatta böyle tanıdıklarım olsa :mymeka: :eek:klava:kötükedihüso

Firdoşun arkadaşı,ne giyceksin çetoyla buluşmaya giderken diyince.. bişeyler giyerim işte..dedi bir de liseliler gibi vs.bişeyler dedi tam anlamadım..Ama çeto tel edince..ay biraz çalsın..hemen bekliyormuş gibi olmasın diyoosempatiksalakcinni..Eee bu ne liseliler gibi davranmak değilmi..kaydirigubbakcemile3
KAdına taze kan gibi geldi Çeto..Heyecan şeytti..

X