Aşk-ı Memnu Kanal D

Bence bu böyle gidecek...Behlül Nihale aşık falan olmıycak..Nihali sadece kullanıyo..Bu da bu şekilde ortaya çıkacak bitecek diye düşünüyorum..

ayy val artık bende böle olacağını düşünüorum alsanaalsanasmile
şu saç kestirme olayında umutlanmıştım ama cıkss olmaz artık, adamın homonları ağır basıo saf aşık falan olmaz bundan bilmiyorumkismile

kotalı mag, gider tabi netkaydirigubbakcemile3

valla bide sarımsaklı sarımsaklı öpücük istiyo utanmaz
:roflol:

ay kota deme geçen ay dikkat ettim güya faturayı 2ye katlamışım yine :roflol:

kız belki sarımsaksız almıştır mantıyı, onu hesap etmiştir o kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

face e girince benimde nete bişey oluyo işyerindede evdede sınırsız ama sanırım acein yoğunluğundan kaynaklanıyo...

ben bu bölümden sonra önce senaristleri sonra sırasıyla pihter ve sonra pehlül malını boğmak istiyorum artıkın
yahu bu kadarına pessssssssssssssss....yuhhhhhh.....!!!senaryoya bak...suyu çıktı....
yahu ne zaman aşık olacak bu behlül nihal e??Bence diziyi uzatmak için hala başa dönüyorlar..behlül sıkıldım artık dedi yılbaşı balosunda senin nihali üzmene fırsat vermiycem vs..aa bugün baktık yine yiyişiyorlar yuhhhhhh...!behlül artık aşık ol şu nihale...yoksa gelcem diziyi basıp gebertcem bihter i....

nasıl yılan yılan bakıyo fesat karı yaaaa...!!!!tam boğmalık...hele o alaycı gülüşleri yok mu gel diyo beni öldür...1 kaşık suda...yok kaşığa da gerek yok ben onu herhalükarda gebertirim...
spor salonunda neydi o fesat dalga geçici gülüşleri..???zaten ilkokul çocuklarına benziyodu suratı fiziği...bu bölümde hele .tam o spor kıyafetlerle çocuk olmuş..demekki dekolteyle dişi olunmuyo....bir beslenme çantası ve suluğu eksik....:roflol:

nihal in istekleri normal bence..kim istemez ki nişanlandığında ilgilenmesini?ya elini tutmak sarılmak?normal birşeyler olmadığının farkında...çok masum ve saf buluyorum ben gülüşü de çok güzel...hiç de sırnaşık değil....olması gerekeni istiyor kızcağız...
behlül artık bihter den kop ve kurtul şu fesat karıdan yaaa....

bu arada göreceksiniz adnan kömüşü yine pihter kaşarına toz kondurmuycak görün bakın....boynuzlarını sivriltmeye devam et ednan...:mymeka:
veee bihter senin son gülüşlerin gibime geliyor...o pek ihtimal vermiyor nihal ve behlül e ama dımdızlak kalacak ortada...son gülen iyi güler pihter.......kullanılıyor farkında bile değil..akılı sıra nihal le dalga geçiyor...ama behlül sonunda doğru yolu bulacak...bihter kızdıkça ben 4 köşe oluyorum:roflol:

senaristler de artık bihter ve behlül ü sevimli sempatik bir aşk yaşıyormuş gibi göstermekten vazgeçsinler..ayrıca diziyi uzatmak adına başa dönüp durmasınlar..artık nihal e aşık olsun behlül..kitapta öyleydi....skmasınlar yaa aynı aynı hep aynı...

bu yoruma sonuna kadar katiliyorum sekerim yeter artik ya kisir dongu gibi basa sariyorlar ya mide kalmadi dun aksam bende kafamçokkarıştıbihterin midesinede diyecek yok masallah bitsin artik bu igrenclik kurtulsak ya:kızgın:o spor salonunda nihale gulusu yokmu bihterin bogasim geldi ya alsanaalsanasmilenihal hazirana kadar forma girmem lazim diyor,bihter cadisina he he hehlaelaelaelaelaediyor soytari ya gorecez bakalim sonunda neler olacak bu fikirsiz senaristler sonunda bihteri oldurmez benimde hevesim girtlagimda kalir.behlulude unutmasinlar onuda ben burada sallandirsam tower bridge cin kulesinden ah ne guzel olurduzemuszemusibreti aleme karsisempatiksalakcinni

peykerede üzüldüm ya, kudurmuş bi pihter ayol, insan hormonları için, pehlülle daha çok sevişcem diye, 9 aylık hamile kardeşini bu kadar kırar mı,
bide adnana demiyomu, peyker, nihalle behlülün nişanlanmasını kıskanıyo,
yani ezdide ezdi, sattı da sattı kardeşini, insan başka bi yalan söyler bari,
kendi kıskançlıktan ölüyo ya, kişi kendinden bilir işi işte, aklına başka yalan gelmedi
kaydirigubbakcemile

Son düzenleme:
ama nihat dediya peykerede çok kzıdım böyle bişeyi bihtere sötlediği için dye..adnan yalan söylediğini anlıcak sonuçta...
pihter sevgilim hani peyker kıskandıfı için atımıştınız nihat başka bişey söylüyor..
adnan uyan artık boynuzların uzaydan görünüyor...

behlülünde bihterden kalır yanı yok tamam ama
behlül bülente bana benzeme, sakın bana benzeme dedi, en azından bulunduğu çirkinliğin farkında yani
ya pihter, herkese çemkirir, herkesle alay eder, pişkin pişkin adnanın imkanlarını sülalesiyle birlikte sömürmeye devam eder, hiç utanması sıkılması rahatsızlığı yok ya
bide behlül hiç nihale yapışıp bihteri kıskandırmaya çalışmıyo ama pihter canı sıkılsa sırf behlül kıskansın diye adnanın kucağında
kafamçokkarıştı
şimdi gelde uyuz olma pihtere:mymeka:

bihter bu bolumde cok rezildi kardesini bile kullandi utanmaz.adnan daha uyanamaz hilmiyi suclar gorunde bakin.ne zaman acacak acaba gozlerini merak ediyorum.behlulde bihter kadar igrenc dustugu durumu biliyor ama neden hala yapiyor ayni seyleri bihter o kadarda vazgecilmez degil bana kalirsa dunku bolumde gorduk iste cocuk gibi giyim ve makyajla kadinsi oluyor.nihal ondan daha guzeldi birde saf olmasa 4 4luk hatun olacak emme kafa basmiiii:nazar:

bihter şimdide nihali taktı kafaya, sürekli kıza laf sokmalar dalga geçmeler, nihal senin kalemin mi, dünkü cocuk, rahat bıraksana kızı:hulya:

Şu behlül artık karar versede artık Nihale kaysa aklı :mymeka:
böyle giderse haziran başına kadar behlülle bihter devam:jeyyar:

Şu behlül artık karar versede artık Nihale kaysa aklı :mymeka:
böyle giderse haziran başına kadar behlülle bihter devam:jeyyar:

işin bilimsel kısmına göre bi erkeğin aşık olması için libidobik bi durum lazım, nihalle ateşli bi öpüşme kapıyı açardı ama pihter kedisi izin vermedikaydirigubbakcemile3

izleyemdim düzgün misafrler geldi ee dizimiz malum admların yanında pek izletmiyolar yaşlar büyük oluncamafoldumbennasıl uyuz oldum yaa bu akşamımı bulursunzzz özel sahnelri kaçırdım bilmiyorumkismile nihal akşam bi hayli kudurmuştu arabada denk geldim sahil evine dgidelim hiç uykum yok filan ne sopalık bişeysin sen yaaalsanaalsanasmilebihter desn hortlakk ona dencek söz kalmadı yazcam şimdide k.k dan uyarı almyalım şimdidelikafadulden

Nihalin nişanlısını öpmek istemesi cok dogal kizi azgin,yapisik gibi gormeyelim saf ama masum iste ya Bihter kocasının yatağından kalkıp Behlülün kollarına attığında kendini aşık gosteriyorlar ya ben buna sinir oluyorum iste.
Bihter kendini temizlemek adına rahatlıkla kardeşine çamur atabiliyor.Peyker Behlül ve nihali kıskanmış.Bunu Adnana söylüyor.Nasıl bir insan bu ya.Bihterde Behlülde acınacak insanlar değil.En aşağılık şeyleri hakeden iki insan müsveddesi onlar.artik behlul nihale yakinlassin asik olsun deliler gibi ya.bihterde kudursun ne guzel olur.
Bu senaristlerin eseri güzelce katlettiğini görüyoruz da daha ne yapmak istediklerini anlamadım.
Yalnız anlatmak istedikleri Bihter öyle sevimli biri değil,çok aşağılık bir insan ve bunu göstereceğiz ise evet bunu başarıyorlar.
En beğendiğim sahneler Bülent'in sahneleriydi.Çok sevimli çok şirindi.Behlül'e benzemek istemiş.Behlülden tek doğru söz Bülent'e geldi Bana benzeme. Amin...

Klavyem bozuldu..akşam yazamadım..sırf bu topik için koştura koştura klavye aldım dermişim..neyse..
Nihalin şımarıklığı nedir..Behlül ağırlığı arttır,behlül dışarı çıkalım,behlül arkadaşımla tanış,behlül terliklerimi getir,hadi kuçucuğum..
Resmen fifi ye çevirdi behlülü..

X