Aşk-ı Memnu Kanal D

ıyg ınsanın mıdesı bulanır ama sabah bı adamla akşam baska bırı kafamçokkarıştı
dızı boyunca gozumde 0 numara olarak kaldı bıhter..:1ninca:

Amanin.. az önce haberlerde seyrettim..hatunun biri aynı gün ,hem eşi hem sevgilisiyle birlikte olmuş..hamile kalmış..çocukklar ikiz ,ama birbirlerine benzemiyorlar..Biri sevgilisinden biri eşindenmiş..Dna ile kanıtlanmış..Türkiyede olmuş bir olay..
İstermisiniz Bihterde bu şekilde hamile kalsın..:CüvCüv:
Dizide böyle bişey olsa güleriz, ama tıbben milyon da bir olsa da bu mümkünmüş..
Senaristler böyle bir konu yapsın.yaaa..:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

bende okudum onu sabah,midem bulandikafamçokkarıştı

Ay yok artık, kadın bir taşla iki kuş vurmuş

daha neler akannehir
ıyı de kendısını aldatmıs resmen nasıl boyle bı mıde bulandırıcı durumu yasamıskı allahım aklım almıyo :sinifsinif:mıdem almıyo

vaaavvv yine heyecan yine enitrika var bu bölümde..
ilk gerçek öpücüğümü istiyorum senden :kedi: bi nihal kalmıştı behlülü öpmeyen oda oldu bihterin kanı kaynadı yine..
adnanda halan uyusun balaklım neler olacak ???

dğün tarihini haziranı almış olabilirler zaten herşey onalr nişanlıyken ortaya çıkacak

:roflol::roflol: o habere çok güldüm ya, şaka gibi resmen, allahtan kadının 3-5 sevgilisi yokmuşkaydirigubbakcemile3

pihterde aynı gün ikisiylede ilişkiye girse böyle bi durum olabilir, ikizlerden biri poylu poslı, sarışın maviş diğeri esmer tıfıl, bıyıklı doğar artık:roflol:

o kadının kocası gene kafayı çalıştırmış, adnan böyle bi durumda yinede çakmaz valla
:hulya:

yorumun beni neşelendirdi....

bebeğin teki bıyıklı doğar demişsin ya beni güldürdün tşk ederim

:roflol:

günayydınnn.
sizleri çok özledim ben. opuyorumnanaktan
neler kaynattınız bilmiyorum okuyamadım valla. sempatiksalakcinni
çalış çalış dur ednan gibi bi koce bulamadık anasını satim alsanaalsanasmile

basmaz bişey olmaz gene ednan hiçbişey anlamadan bişeyler uydurup adamı
kandırırlar mirmirmirmir ya da ednan hiç yatakdan bile kalkmaz güveniyo ya pihteresempatiksalakcinni arkasından
hiç gitmiycek sadece fragman yanıltması oladabilir..
haziranda düğün felan deniliyor ama romana göre uyarlanılırsa zaten düğün olmadan
bunların foyası meydana çıkacak boshayallersmile umarım fazla uzatmadan
martta bitirirler...:hulya:
seneye uzamasını düşünmek bile istemiyorum ednan saf saf bi sezon daha
durmamalı pihter bir onun koynunda bir bunun koynunda ohaoldumsmile

Atnan, nereye bihter? :uhm:diyince..Bihter de ,içim yandı ,su içmeye der..sanada getireyim..diyerek adamı kandırırdelikafadulden..müsait zaten Atnan kandırılmaya..
Sonra bir bardak suyu içer üstüne olur,biter..naniknanik
Bihter- behlül tam gaz devam..

lülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülü ednan salakkkkkkkkkklava:

bas gaza behlül bas gazaaaaaaaa
kim tutar seni bas gazaaaa
:roflol::roflol::roflol:

ya bence bu dizi biraz sacma neden sacma bir kez behlül nihalle nişanlanmak zorund DEGıLDı cafeden bardan bi yerden b, kızla tanısmıs onu seviyor diyebilirdi behlül adnana hemde behlülünki sevgi degil sevseydi herseyi göze alıp kacardı bihterle gercek seven biri var oda bihter

matmazel sıkıştırdı ya aklinialirimsmile bu kız ayılıp bayılıyor derdi sensin die:1closedeyes: beşirde tehdit etti. behlül alı al moru mor oldu sempatiksalakcinniparacıklarda var işin ucuda kabul etti zavallı sarışın çocuk,:roflol::roflol:

aslına bakarsanız ben de o kısmına çok takıldım bihterin öyle demesi çok saçmaydı ama olayın örgüsü tamamlansın, kitaba bir şekilde uysun diye öyle yaptılar ama gerçekten çok mantık dışı olmuş lmaz:

benim uyuz olduğum durum şu;

şimdi bu behlül yılbaşı balosunda bihter i mors etmedi mi?senden bu oyundan sıkıldım bu ilişkiden sıkıldım artık vs diye...hatta nihal den o kadar etkilendi ki nihal e verdiği gülü attığını görünce baya bi bozuldu...yani nihal e karşı kıvılcımlar çakıyordu....beren saat de aynı şeyleri söylemişti....eee şimdi noldu da tekrar başa döndüler???bihterle behlül hala devam ediyor...
yahu behlül ün nihal e aşık olması gerek......
artık millet sıkıldı sürekli başa dönülmesinden çoğu artık diziyi izlemiyor...atraksiyon gelmesi lazım....nihal e aşık olup bihter den soğuması lazım...başta öyle oldu bihter in entrikalarından soğudu nihal e yanaştı nihal i korumasına aldı vs......eeee noldu yine.....:bbo:

bence dizi uzasın diye böyle başa dönüp duruyolar ama sıktı artık yani......Behlül aç gözlerini senin nihal e aşık olman bihter in de kahrından ortadan çatadanak diye çatlaması lazım.......!!!!
ne bu yaaaa.....senaristler zırvalamayı kessin artık.....hep dön dolaş başa dön saçmaladılar...:mymeka:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…