Aşk-ı Memnu Kanal D

behlülün odası deil orası çalışma odası ya..gelende kesin adnandır..

gelen behlül bihteri bulmuşken ŞenizŞeniz fragmanda var o sahneler
kandırıkçılar dizide heyecan olsun die neler yapıorlaraklinialirimsmileaklinialirimsmile

Orası Behlülün odası..giren de behlüldür.sempatiksalakcinni.
KAr yağan sahne var..madem karda çektiler diziyi neden yayınlamazlar ki?..
Bi hafta dolu, bi hafta boş..
Marta kadar böyle devam etçekler galiba...

delikafadulden fragman gene bol ekşınlı bakalım dizide aynı şeyler olcak mı yoksa yanıltmaca mı şakkıdı
ednanın şüphelenmesi artık sahici olsun takip etsin pihterle pehlülü bişeyler gün yüzüne çıksın yahuÇok üzgünüm çoook
nihal fridodan aldığı eğitimleri uyguluyor ee hakkı tabi haziran da evleneceği adamın öpmesini
istemesi tabi pehlül boş kalmıyor ki gene yapışıyorlar pihterle kaydirigubbakcemile
matmazelin şüpheleri bu bölümde artacak iyice aklinialirimsmile

beşirde nihali üzme dedi pehlüle hala bu nişan olayı gerçek mi diye soruyor şaşkın başda düşüncekdi
pehlülle anlaşma yapmadan önce.

cok kotubı durum..
ama bence adnan bısı yapamıycak adnanın ogrendgını duydugu anda behlul kacar zemuszemus
evde ne dolaplar donuyo kımse cakmıyo hey allahım gozlerının onundekını goremıyler boshayallersmilehersey gecıyomda adnan bıhterı napcak aceba?..ogrendıgı zaman..:lepi:

yok canım, rivayete göre Martta bitiryormuş dizi:hulya:

yok biliyorum maalesef martta biteceğine de haziranda evleneceğiz diyor ya Nihal gün kararlaştırdık diye ondan didim :hulya:

oh oh bu hafta yine bol bol öpüş var..benim cadı kızım babayla beni öpüştürür durur artık..:kedi::kedi:

Kızlar orası Behlülün odası. Behlül Bihter gelmeden balkona çıkıyo, sonra arkasından odaya girince Bihter irkiliyor ve daha önce gösterdikleri sahne onun devamında olanlar. Bihter neler oluyor ne bu yakınlaşma diye soruyor. Ama Bihter odadan çıkarken Adnan uyanıktı. Sonra ne olur, bunları basar mı bilmem. Ama bassa da dizi biter.

yaa hani kardan soğuktan çekmemişler diziyi yalaanklava: reklamı akşam verdiler bide dizi yokken gününde reklam vermiyolarmı nasıl sinir oluyom kandrmalar var gene gibi bakalım neler olcak guclubacismile ama heyacan var bekle dur şimdi uyuz bunlar yaaa:gitme:

adnan bitteri öğrenince manastıra kapatır :roflol::roflol:

Nihal haziran başı düşünüyoruz düğün tarihi dediğine göre belkide devam eder hazirana'a kadar fisfisfis
yada aylar geçmiş gibi yaparlar öylede çok uzar kafamçokkarıştı

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3bence ogrenmesı son bolumde olur ozamana kadar baskın fılan beklemıyom adnan dan :hulya:
ednanın aklına bitter kendisiyle ilişki içinde olamyınca kurt düşüyor ozamn başka biri var diye düşünüyor sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

bitter uyanık davranıp ednanı ihmal etmezse ednan ayıkmazzzzzaklinialirimsmileaklinialirimsmile

ıyg ınsanın mıdesı bulanır ama sabah bı adamla akşam baska bırı kafamçokkarıştı
dızı boyunca gozumde 0 numara olarak kaldı bıhter..:1ninca:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…