Aşk-ı Memnu Kanal D

kaydirigubbakcemile5 bitsin bencede en geç haziranda felan..gelecek sezonu
düşünmek bile istemiyorum:umursamaz: dayanamaz gene izlerim sinir olurum
bu pihter,pehlül ve nihal üçlüsüne guclubacismile
bu kadının çemkirmelerine bütün ev hele evde çalışanlar iyi dayandı valla :umursamaz:
ednana yazıkda ..pehlül hak etti pihter ne kadar çemkirirse çemkirsin adama daha
çekici geliyor kannımcasempatiksalakcinni
:jeyyar:

aynen yaa bu karunun siniri beni deli ediyo cemileye falan bağırıyo yaa arada çıkıp ekrandan böle yapışasım geliyo boğazınakötükedihüso bitsin diyorum ama en en heyacanla izlediğim diziama daha fazla tahammül edemiyom bu bihtere gerci bidahaki sezon çıkar gene baska projelerde hanfendiklava:

kızlar bu elbisenn marksını bilen varmıdr bihterin 2 elbisesini de örnek aldım ya bu yada sezon finalinde gydiği beyaz elbise olacak ama karasızbayanssulusmileım

kızlar malum sitedeki hangi aşkı memnu karakterisiniz testini yaptım nihal cıktım :))

safım ecük heralde

ay ben uğramayınca bu topik pek bi durgun:1closedeyes::1closedeyes:

:roflol::roflol:

evet ya, lostu izleyince aşkı memnu pek sarmadı vallakaydirigubbakcemile5

örgü işlerime lostta devam etmeyi düşünüyorum:hulya::hulya:

Bu haftalık lost bitti..Şimdi bu akşam aşkı memnu zamanıkaydirigubbakcemile5

vj gibisin ömür yakaydirigubbakcemile3

bu haftada bir lostun daha sonuna geldik, birlikteliğimize aşkı memnuyla devam ediyoruzkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Akşama burda şenlik var kız bakalım pehlül nihali öpcek mibayanssulusmile

Şaheste senmisin kız nickine noldu..Hayırlı olsunkaydirigubbakcemile3

Evvvvvvvveeeetttt bugün perşembe ve biz burdayız:lepi:

kaydirigubbakcemile3 evet hayatımda bi değişiklik yaptım nickimi değiştirdim sülümanıda değiştiricem yakında kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…