Aşk-ı Memnu Kanal D

hmmm ozaman behlul bu hafta kımle olcak ayy..
desenıze saklı olcak ..cozmek sart sımdık bunu:ecrin_bebek:

hmmm ozaman behlul bu hafta kımle olcak ayy..
desenıze saklı olcak ..cozmek sart sımdık bunu:ecrin_bebek:

behlül bu hafta katyayla birlikte olur, nesrin sözlenince onda umudunu kesti tabi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ÜNLÜ OYUNCU OZAN GÜVEN, KIVANÇ TATLITUĞ'UN CANLANDIRDIĞI BEHLÜL ROLÜNÜN ÖNCE KENDİSİNE TEKLİF EDİLDİĞİNİ ANCAK REDDETTİĞİNİ AÇIKLADI.

Rol aldığı son film olan "Yahşi Batı"daki performansıyla büyük beğeni toplayan Ozan Güven, "Aşk-ı Memnu"daki Behlül rolünün ilk önce kendisine teklif edildiğini açıkladı.

Ozan Güven, Aşk-ı Memnu' dizisi için gelen teklifi neden kabul etmediğini anlattı: "Kıvanç'ın rolü bana teklif edildi. Böyle bir şeyin içinde olmak istemedim. Yüksek mertebeden bir şey söylemiyorum, ama yine zengin birini oynamak istemedim. Gelir düzeylerinin farklı olması beni Canım Ailem'de oynamaya itti."

Ohh isabet olmuş, Kıvanç gibisi varmı yaaa :hulya:

ne alaka anlamadım, zengini oynayınca nolcakmış kibilmiyorumkismile

bende bir magazin programında izledim Bihter rolüde önce Vildan Atasever'e teklif edilmiş..ay iyikide kabul etmemiş..

amaninnn vildannn mııı?? :S iyi ki de kabul etmemişşş.... bence ozan güven'e de yakışmazdı bu dizi....beğendiğim bi oyuncdur ama yok yaa olmazzz,cıkkkk !!

karakterlerle oyuncular o kadar birbirine oturmuş ki, insan başkasını yakıştıramıyo valla

berenin sesi rahatsız edici değil, vildan atasever ciyak ciyak sesiyle pihterin çemkirme sahnelerinde zap yaptırırdı bize valla
kaydirigubbakcemile3

ayy bide Vildan'ın o bir türlü şekil veremediği saçına ne demeli akannehir zap yapılmazda ne yapılırdı :roflol:

valla aynı hisleri paylaşıyoruz canm içten katılıyorum o bihtere nasıl kuruluyom varyaaklinialirimsmile evlenme teklifi etti yaa nihale erdim valla muradımadelikafadulden

ama yazara bağlı kalmıyor senaristler yaa..behlül kitapta müthiş çapkın bir tip ve bihter i de unutuyor anında satış...ama dizide bakıyoruz behlül sadık bir sevgili gibi hatta millet acımaya başladı bunlara..yazık behlüle bihter e diye..halbuki behlül aşık olamayan aklı bir karış yukarda bir tip..sadakat senin neyine..:)lütfen senaristler kitaba bağlı kalsınlar...

1 hafta önce saçlarını kısaltıp nihal den uzak dur diye bihter e destur çekti...sıkıldım artık bu oyundan dedi bihter kala kaldı...ama 1 hafta sonra bakıyoruz yine behlül odasında bihter le öpüşüyor..ne perhiz ne turşu bu anlamadım gitti fisfisfis....dengemizi bozdu senaristler romanın çok dışında kalıyorlar itici oluyor..behlül nihal e aşık olmalıııııııııı....CADIARZU olay bu...bihter intihar edince de adnan öğreniyor gerçekleri...trt versiyonu daha güzeldi valla...indirin izleyin netten müjde ar falan süpermiş....

Şu Vildan atasever i bir filminden sonra iyice itici buldum..Kocası hapisteyken onu aldatıyordu..çok itici gelmişti o rol..ondan sonra göresim gelmiyor hatunu.Samanyolu dizisinde oynuyordu..noldu dizi kalktımı ne..işte o hatun yüzünden o diziye de hiç başlamadım..

samanyolu tutmadı vildan atasever yanlış seçim olmuş.....çok tipsiz yaaa.....naz elmas falan oynasaydı yerine güzel bir konusu vardır ama dizi tutmadı o kadın yüzünden....

müjde ar salih güney çok iyidi zaten ben izlemiştim ama 6 bölümlük sadece şimdiki karekterler ciddeb bayık kitaba sağdık kalınsın bende bunu istioyrum

samanyolu tutmadı vildan atasever yanlış seçim olmuş.....çok tipsiz yaaa.....naz elmas falan oynasaydı yerine güzel bir konusu vardır ama dizi tutmadı o kadın yüzünden....

Yaaw ne Vildan ne Naz Elmas..İkisi de tırt..Naz Elmas bacının da yanağındaki derin çukur ve çocukça konuşması çok itici geliyor bana..Vildan desen perçemi besleme perçemi gibi, hiç Özcan'ın yanına yakışmiii...Hey gidim hey asmalı konakta nasıl yakışmışlardı Nurgül Yeşilçay ile boshayallersmile
nerdesin cınım sen ya, iyice boşladın burayı he, bi görünüyon bi kayboluyonolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
Kızım sana repten "arıza ne yapıon" diye yazdım,çıtın çıkmadı ben de bozuldu mu açepa diye düşündüm aklinialirimsmileAma bozulmayacağını da biliyordum, paslaşamadık bir türlü :hulya:

aşk olsun canım ya ben sana bozulurmuyum heçŞeniz

o an için bende repten karşılık vereyim dedim yazdırmadı gıcık sistem
kaydirigubbakcemile3
dizi günleride gelmedin merak ettim seni vallaolumunekankayizsmile

aşk olsun canım ya ben sana bozulurmuyum heçŞeniz

o an için bende repten karşılık vereyim dedim yazdırmadı gıcık sistemkaydirigubbakcemile3
dizi günleride gelmedin merak ettim seni vallaolumunekankayizsmile

Gelemedim bilmiyorumkismile Bu hafta için tüm işlerimi bitirip diziyi başından sonuna kadar izlemeye karar verdim, ama tatile girmiş heralde mafoldumben

kızlar yokmu fragman yaa boshayallersmile

baktım bulamadım canım ya, belki perşembeye çıkar:hulya:

Gelemedim bilmiyorumkismile Bu hafta için tüm işlerimi bitirip diziyi başından sonuna kadar izlemeye karar verdim, ama tatile girmiş heralde mafoldumben

evet canım garfield varmış perşembe, artık onun kritiğini yaparızkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…