Aşk-ı Memnu Kanal D

baktım bulamadım canım ya, belki perşembeye çıkar:hulya:

evet canım garfield varmış perşembe, artık onun kritiğini yaparızkaydirigubbakcemile3

chees valla sende olmazsan kim vercek bana bu cvpları yaaboshayallersmile perşembeye cıkar herhal evet çıksınnnndelikafadulden

vildan konusunda hepinize katılıyorum.bir insan bu kadar mı yeteneksiz olur ya.buna altın portakal veren jüri de körmüşşşş.

vildan atasever hiç sevmiyom bende yaa stelina dediğin gibi ona ödül verenler kör cinsinden:roflol: ama bi sinema filminde sevişti yaa ondan almıştr bunlara geliyo çünkü ödülleraklinialirimsmile

pihterede geçenlerde bir radyo program yapımcısı en iyi kadın oyuncu ödülünü verirken bazıları da sevişerek ödül alıyor demişdi ohaoldumsmile
ee doğru söze ne denirkaydirigubbakcemile3

Ayy ilahi yaa :roflol::roflol:Gergin halimle güldüm iyi geldi valla ya, gel öpem Şeniz

gerilme cınım hayat kısa, sevgililer gününü düşünolumunekankayizsmileŞeniz

chees valla sende olmazsan kim vercek bana bu cvpları yaaboshayallersmile perşembeye cıkar herhal evet çıksınnnndelikafadulden

ni dimek cınımolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

bu arada mehlül sevgililer gününde kimi mutlu etcek, nihalimi pihterimi ne dersinizbilmiyorumkismilekaydirigubbakcemile3

anaaam doğru daha sevgililer günü var bence nihale hediyeler alcak bihter gene saf saf bakıncak etrafa öyle hissetim valla öyle de olsun artık bi zahmetaklinialirimsmile bidaha o ikisi bu saaten sonra bir araya gelirse diziyi izlemicem anasını satayımguclubacismileaklinialirimsmile

Sevgililer günü için Behlül kime ne alır acaba?:uhm:
Bozduracak yüzük kalmadı..Nihale de bi kamyon gül getirdi..Ne mücevher, ne de gül alternatifi yok.kafamçokkarıştı
Bihteri tenha da kıstırıp hediyesini verir deŞeniz..Nihal noolcak..

Ayy ilahi yaa :roflol::roflol:Gergin halimle güldüm iyi geldi valla ya, gel öpem Şeniz

nerdesin sen :mymeka: işyerine bi çay baskını yapim ifadeni alim bakim :nazar: kaydirigubbakcemile3

Sevgililer günü için Behlül kime ne alır acaba?:uhm:
Bozduracak yüzük kalmadı..Nihale de bi kamyon gül getirdi..Ne mücevher, ne de gül alternatifi yok.kafamçokkarıştı
Bihteri tenha da kıstırıp hediyesini verir deŞeniz..Nihal noolcak..

:roflol: :roflol: :roflol: gacım amma güldürdün ha :roflol:

bakalım yaa ne alıcak, ama böle 2li oynadığı sürece ne alırsa alsın değersiz, hani aşık olucaktı nihale, hala bihteri yoklayıp duruo:sinifsinif:

chess yakındır o dediğin duruma düşmen, kkda geyik yaparken donarak öldükaydirigubbakcemile3 :roflol:

anaaam doğru daha sevgililer günü var bence nihale hediyeler alcak bihter gene saf saf bakıncak etrafa öyle hissetim valla öyle de olsun artık bi zahmetaklinialirimsmile bidaha o ikisi bu saaten sonra bir araya gelirse diziyi izlemicem anasını satayımguclubacismileaklinialirimsmile

aynen katılıyorum arkadaşım...bihter le yine beraber olursa izlemiycem diziyi...baymasınlar insanı....atraksiyon istiyoruz..behlül tam nihal e aşık oldu bihter e rest çekti heyecan geldid erken baktık yine öpüşüyolar falan....romantizm yapıyolar kulaklarına fısıldamalar falan...senaristler saçmalamayı kessin artık cılkı çıktı.........sengözlerimebaksanab

aynen katılıyorum arkadaşım...bihter le yine beraber olursa izlemiycem diziyi...baymasınlar insanı....atraksiyon istiyoruz..behlül tam nihal e aşık oldu bihter e rest çekti heyecan geldid erken baktık yine öpüşüyolar falan....romantizm yapıyolar kulaklarına fısıldamalar falan...senaristler saçmalamayı kessin artık cılkı çıktı.........sengözlerimebaksanab

Mecburen bi yakınlaşma olacak ki ikisinin konuşmalarını nihal duysun bayılsın..Oraya getirmeye çalışıyolar konuyu.

yakınlaşsınlar arada ama öpüşmesinler bidaha yaa valla kal geldi ööö geldi artık olaylar olması için tabi buda şart ama aklinialirimsmile martta bitiryolarmış galiba o zman çok çabuk ilerlicek herşey gelişçek:nazar:

kalsin, ednana senin beben diye yutturur onlar kimsenin rahati kacmasin diye=) ee ednanda para bol..

X