Aşk-ı Memnu Kanal D

hayatımda bihter kadar antipatik itici sevimsiz bir tipleme görmedim..beren saat ten kaynaklanıyor sanırım..mimikleri çok antipatik..abartılı..hele kafasını sallayarak konuşması yılan yılan bakması offfff git diyor tepesine bin...!!
bu arada nihal i inanılmaz sempatik dupduru güzel ve saf buluyorum..onun aşkı gözlerimi yaşartıyor..behlül ün nihal e yanaşması çok hoşuma gidiyor....bihter kudurdukça ben zevkten 4 köşe oluyorum:)
romana bağlı kalınırsa behlül nihal e aşık oluyor ve evleniyorlar..bihter de intihar ediyor kahrından..olması gereken de bu..behlül ün çapkın olması daldan dalakonması gerekiyor çünkü..yar saçların lüle lüle bihter sana güle güle laelaelaelaelae lülülülülülü :sm_cool:

Kız kotasını düşünüyo işte, bu devirde böyle ekonomi düşünen hatun nerdeeee?guclubacismile..
Yaşamış senin tosun mecik..

demi gacım yaa, devir tasarruf devrikaydirigubbakcemile3

behlül bile eski yüzükleri değerlendirio bozdurup yerine kolye alıo, bende accık kota tasarrufu yapimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

demi gacım yaa, devir tasarruf devrikaydirigubbakcemile3

behlül bile eski yüzükleri değerlendirio bozdurup yerine kolye alıo, bende accık kota tasarrufu yapimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Bak dizi insanlara neler katıyor..almasını bilene..alkisalkisalkis
Bide kötü laflar ediyorlar..aile yapısını bozuyor falan diye..
Demek ki neymiş..bakış açısııııı..
Behlül bile neler katmış farkında değiliz.kaydirigubbakcemile3.Sağolasın uyanık mecik..vereliniortak

:roflol: :roflol:

RTÜK müdahele ederse karşı çıkalım son modelim tepkimizi koyalım ortaya:hulya:

behlülün kattıklarının sınırı yok zaten, yardım severlik, iyi niyetlilik.. çok iyi çocuk ya amcası iş seyahatlerindeyken yengesini hiç yanlız bırakmıo amcasının yokluğunu aratmıo, aynı anda amcasının kızınada abilik görevi yapıokaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bu hafta yeni bölüm yok 120 die bi film var dizinin olduğu saatte sonrada başka bi filmmm

alkisalkisalkisalkisalkisalkisDizimize uzanan eller kırılsın.Çok üzgünüm çoook.Dizimize uzanan eller kırılsın..Çok üzgünüm çoook

kaydirigubbakcemile3 hemde nasıl pehlül ve çekim gücü 24 saat görev başında :icecream:
o evde pehlül gibi biri olmasaydı günler çok sıkıcı geçerdi kimse birbirine yardım etmezdi heralde :hulya:

Dizilerde demek sömestr tatiline giriyor..mirmirmirmir

çok yoruldu bu zavallılar :çok üzgünüm:naniknanik
bunlar hep evde birbirlerini dedikodusunu yapıp yemek yiyorlar gezme eğlence yok die son 3 bölümdür çok gezdiler çok partilere katıldılar üşüttüler galiba :roflol::roflol::roflol:

valla aynı hisleri paylaşıyoruz canm içten katılıyorum o bihtere nasıl kuruluyom varyaaklinialirimsmile evlenme teklifi etti yaa nihale erdim valla muradımadelikafadulden

Perşembe akşamı Aşkı memnu yokmuş yayın akışına baktım şimdi
20:00 Garfield Komedi Festivali var

Sonra da hababam sınıfı merhaba var
Of ya
bir hafta veriyolar bir hafta vermiyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…