Aşk-ı Memnu Kanal D

aa dizi yokmu bu hafta akannehir

pehhh gitti desenize :nazar: tekrarıda kaçırdık tosur tosur uyucam die :sinifsinif:

neysem haftaya kadar 2-3 kere daha ısıtıp sunarlar bu bölümü sanırım,yani umarım :hulya:

aa dizi yokmu bu hafta akannehir

pehhh gitti desenize :nazar: tekrarıda kaçırdık tosur tosur uyucam die :sinifsinif:

neysem haftaya kadar 2-3 kere daha ısıtıp sunarlar bu bölümü sanırım,yani umarım :hulya:

sabaha kadar oturursan dizi saati tabii uyursun cınım
kaydirigubbakcemile3

noluyooo ne dizisi yokk dizimi yokk yoksam tekrarımı yokk annamadı bennnn

saten ezelde yok birde bunu vermeslerse çıldırırım artıkkalsanaalsanasmile

sabaha kadar oturursan dizi saati tabii uyursun cınım
kaydirigubbakcemile3

öle vala kaydirigubbakcemile3 hayatımın hiçbi döneminde erken yatamadım ben yaa sevmiorum erken uyumayı niyeysekafamçokkarıştı

şu öpüşme sahnesi ne iş, kamyonla güller falan merak ettim anlatın bi ya, chess çalışmıosun hiç şikayet var hakkında :mymeka: kaydirigubbakcemile3

öle vala kaydirigubbakcemile3 hayatımın hiçbi döneminde erken yatamadım ben yaa sevmiorum erken uyumayı niyeysekafamçokkarıştı

şu öpüşme sahnesi ne iş, kamyonla güller falan merak ettim anlatın bi ya, chess çalışmıosun hiç şikayet var hakkında :mymeka: kaydirigubbakcemile3

aaa niye izlemedin kız, yoksa sende sadece burdaki geyik için mi takip ediyosun diziyikaydirigubbakcemile3
öpüşme libidobikti, güller nihale çemkirdiği için bi suç bastırma, hedef saptırma içindi:hulya:

firdonun, kapıda bi kamyon gül olduğunu duyunca, aaaa bana mı demesine bittim yanlız
kaydirigubbakcemile3

aaa niye izlemedin kız, yoksa sende sadece burdaki geyik için mi takip ediyosun diziyikaydirigubbakcemile3
öpüşme libidobikti, güller nihale çemkirdiği için bi suç bastırma, hedef saptırma içindi:hulya:

firdonun, kapıda bi kamyon gül olduğunu duyunca, aaaa bana mı demesine bittim yanlız
kaydirigubbakcemile3

:mymeka::mymeka: hep senmi kestircen dizi vakti azda ben kestirim dedim öle işte uçuş o uçuşkaydirigubbakcemile3

anammm bide çemkirdimi nihale sarı pisikÇok üzgünüm çoook

E hadi netten kota derdine izlemedin, mecik..ama bugün tekrarı vardı.aklinialirimsmile.onu niçün kaçırdın..Anlatmayla seyretme arasında fark vaaar..İyiyle kötü arasında farrk vaaarr..Fark vaaar..:bbo:

yine uyudum be gacım :umursamaz: kaydirigubbakcemile3

offf izlim bari :mymeka::mymeka:

dizi kaçırmim bidaha zaten mümkünse:dilcikar:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X